1 Verbist Evert Van Goethem Prorace CT 3:42:00
2 Wellens Yannick Davo Lotto Davitamon 0:00:00
3 Paajanen Paavo Fuji Test Team USA 0:00:00
4 Broeckx Stig PWS EIJSSEN 0:00:00
5 Bille Gaetan R C Pesant C L 0:00:00
6 Serry Pieter Jong Vlaanderen Baucknecht 0:00:00
7 Debaene Martijn PWS EIJSSEN 0:00:00
8 Van Heule Bart Soenens Jartazi Construkt Glas 0:00:00
9 Vermeer Tom United Cycling Team 0:00:00
10 Horn Peter Fuji Test Team USA 0:00:09
11 Ongena Thomas Profel-Colossi Team 0:00:14
12 Chamon Thomas Dunkerque Littoral Cyclisme 0:00:14
13 Hollanders Dries PWS EIJSSEN 0:00:14
14 Bluekens Jan Profel-Colossi Team 0:00:28
15 Nachtergaele Niels NEW HEEBRA LOMBARDEN 0:00:28
16 Steyvers Sim United Cycling Team 0:00:28
17 Gerard Hophra R C Pesant C L 0:00:28
18 Van De Maele Glenn VLTechnics-Abutriek CT 0:00:28
19 Vanoverberghe Arthur PWS EIJSSEN 0:00:28
20 Haex Tim PWS EIJSSEN 0:00:28
21 Vlasselaer Maarten Cureghem Sportief 0:00:28
22 Muscat Roderick Fuji Test Team USA 0:00:28
23 Deutschmann Jan S C Wiedenbrücke 2000 0:00:28
24 Cammaerts Edwig Lotto Bodysol P.C.W. 0:00:45
25 De Zutter Kristof WSV Artevelde 0:00:45
26 Nankervis Tommy Dunkerque Littoral Cyclisme 0:00:45
27 Vindevoghel Brecht KSV Deerlijk Gaverzicht 0:00:45
28 Terweduwe Kenny Jong Vlaanderen Baucknecht 0:00:45
29 Serlet Tom KSV Deerlijk Gaverzicht 0:00:45
30 Steyvers Rudy United Cycling Team 0:00:45
31 Peuters Bart United Cycling Team 0:00:45
32 David Tom Davo Lotto Davitamon 0:00:45
33 Van Dyck Kevin Van Goethem Prorace CT 0:00:45
34 Martin Henri R.V.C. Ottignies Blanc Gillets 0:00:45
35 Peyskens Dimitri Terra Footwear Bicycle Line 0:00:45
36 De Munster Gregory Colba- Mercury-Dourphonie 0:00:45
37 Pieters Sibrecht Jong Vlaanderen Baucknecht 0:00:45
38 Vandyck Niels Jong Vlaanderen Baucknecht 0:00:45
39 De Clercq Tim Soenens Jartazi Construkt Glas 0:00:45
40 Abts Seppe Soenens Jartazi Construkt Glas 0:00:45
41 Debrabandere Thomas KSV Deerlijk Gaverzicht 0:00:45
42 Van Der Aerschot Steven PWS EIJSSEN 0:00:45
43 De Clercq Bart Davo Lotto Davitamon 0:00:45
44 Vanmarcke Mathias NEW HEEBRA LOMBARDEN 0:00:45
45 Houben Kristof Heylen KZLWC 0:00:45
46 Neckebroeck Sven Terra Footwear Bicycle Line 0:00:45
47 Asjes Jelmer Line Lloyd Footwear Cycling 0:00:45
48 Pannekoek Jorg Jong Vlaanderen Baucknecht 0:00:45
49 De Decker Bjorn Jong Vlaanderen Baucknecht 0:00:45
50 Oerlemans Tom SCOTT CT 0:00:45
51 Bohez Jens VLTechnics-Abutriek CT 0:00:45
52 Van Biervliet Mathieu NEW HEEBRA LOMBARDEN 0:00:45
53 Rase Guillaume Team Verandas Willems Chevigny 0:00:45
54 Jennings Chris R C Pesant C L 0:00:45
55 Baiolet Nicolas R C Pesant C L 0:00:45
56 Wielandt Sven Profel-Colossi Team 0:00:45
57 Vierbergen Lars Profel-Colossi Team 0:00:45
58 Genette Joël Team Verandas Willems Chevigny 0:00:45
59 De Witte Benjamin Lotto Bodysol P.C.W. 0:00:45
60 Sievers Holger S C Wiedenbrücke 2000 0:00:45
61 Ydens Andrew Cureghem Sportief 0:00:45
62 Haynes Hamish Van Goethem Prorace CT 0:01:22
Interclubs 1 PWS EIJSSEN 11:06:14 3
2 Fuji Test Team USA 11:06:37 3
3 United Cycling Team 11:07:13 3
4 R C Pesant C L 11:07:13 3
5 Profel-Colossi Team 11:07:27 3
6 Jong Vlaanderen Baucknecht 11:07:30 3
7 Davo Lotto Davitamon 11:07:30 3
8 Soenens Jartazi Construkt Glas 11:07:30 3
9 NEW HEEBRA LOMBARDEN 11:07:58 3
10 Van Goethem Prorace CT 11:08:07 3
11 KSV Deerlijk Gaverzicht 11:08:15 3
12 Dunkerque Littoral Cyclisme 7:24:59 2
13 VLTechnics-Abutriek CT 7:25:13 2
14 Cureghem Sportief 7:25:13 2
15 S C Wiedenbrücke 2000 7:25:13 2
16 Terra Footwear Bicycle Line 7:25:30 2
17 Lotto Bodysol P.C.W. 7:25:30 2
18 Team Verandas Willems Chevign 7:25:30 2
19 WSV Artevelde 3:42:45 1
20 R.V.C. Ottignies Blanc Gillets 3:42:45 1
21 Colba- Mercury-Dourphonie 3:42:45 1
22 Heylen KZLWC 3:42:45 1
23 Line Lloyd Footwear Cycling 3:42:45 1
24 SCOTT CT 3:42:45 1