Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Vuelta a San Rafael 2010
Argentinië
Datum :
27-02-2010
3e etappe
Weg - Individuele tijdrit
Start
Aankomst
Hoofdindex Vuelta a San Rafael
Index 2010
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Sergio Raul Godoy Franke
GUA
in 07m 16s
2
Javier Alejandro Salas
ARG
op 07s
3
Jorge Antonio Pi
ARG
op 09s
Details
1 GODOY SERGIO - mun. guaymallen 2 1:25:16 1:18:00 0:07:16
.
2 SALAS JAVIER - Vgen. de Fatima 77 1:19:23 1:12:00 0:07:23
.
3 PI JORGE 4 1:05:25 0:58:00 0:07:25
.
4 SOTO CATRIEL - roma A 73 1:15:26 1:08:00 0:07:26
.
5 GILI IGNACIO - Vgen de fatima 76 1:10:27 1:03:00 0:07:27
.
6 CADIZ MARCELO - mun. guaymalle 5 1:06:32 0:59:00 0:07:32
.
7 TALAVERA DAVID - mun. guaymall 3 1:24:34 1:17:00 0:07:34
.
8 CORVALAN ALEJANDRO 8 1:20:36 1:13:00 0:07:36
.
9 GARCIA VICTOR - jamrod 36 1:11:36 1:04:00 0:07:36
.
10 CUNI LEONEL - mun. guaymallen 6 1:23:44 1:16:00 0:07:44
.
11 CAMISSI JOAQUIN 74 1:22:46 1:15:00 0:07:46
.
12 RIVERA JOSE LUIS - jamrod 38 1:14:47 1:07:00 0:07:47
.
13 STEMPEL CEDRIES - chile 19 1:21:48 1:14:00 0:07:48
.
14 GONZALEZ MARCOS - jamrod 37 0:53:51 0:46:00 0:07:51
.
15 GILI SERGIO - gili bike 69 1:04:51 0:57:00 0:07:51
.
16 DORHMAN GERMAN - roma 68 1:17:52 1:10:00 0:07:52
.
17 GUARDATTI BRUNO - jamrod 40 1:12:53 1:05:00 0:07:53
.
18 RODRIGUEZ MAURICIO . jamrod 35 0:59:54 0:52:00 0:07:54
.
19 KALNIKER ARIEL 10 1:01:55 0:54:00 0:07:55
.
20 JUAREZ GABRIEL - Vgen. de Fati 78 1:08:56 1:01:00 0:07:56
.
21 NUÑEZ JAIRO - mun. guaymallen 7 1:18:58 1:11:00 0:07:58
.
22 RODRIGUEZ DAMIAN - metaltej 15 1:03:58 0:56:00 0:07:58
.
23 CAPARROZ DIEGO 75 1:16:58 1:09:00 0:07:58
.
24 MAZZANTI GUILLERMO - metaltej 12 0:48:59 0:41:00 0:07:59
.
25 CUARANTA MATIAS - romab 66 0:55:02 0:47:00 0:08:02
.
26 HERRERA JOSE - cicles mza. 89 1:30:06 1:22:00 0:08:06
.
28 AVELLANEDA EMILIANO - gili bik 70 1:14:11 1:06:00 0:08:11
.
27 ORNETTI JULIAN - el guri 59 1:03:11 0:55:00 0:08:11
.
29 LOPEZ GUSTAVO - mun. alvear 82 0:48:12 0:40:00 0:08:12
.
30 MURGO FERNANDO - gili bike 71 0:56:16 0:48:00 0:08:16
.
31 CHAVEZ ADRIAN - fratelli 63 0:57:20 0:49:00 0:08:20
.
82 CASSELLES ALEXANDER 24 1:10:24 1:02:00 0:08:24
.
32 NUÑEZ PABLO - el guri 57 0:33:25 0:25:00 0:08:25
.
33 ACEVEDO FREDI - chile 18 0:52:26 0:44:00 0:08:26
.
34 LEON PABLO - mun. guaymallen 1 1:01:27 0:53:00 0:08:27
.
35 SIGRE RODRIGO - mun. guaymalle 9 1:08:27 1:00:00 0:08:27
.
36 HERNANDEZ GUSTAVO . jamrod 39 0:37:28 0:29:00 0:08:28
.
37 AGUERO MATIAS - el guri 58 0:42:29 0:34:00 0:08:29
.
38 MAGALLANES FRANCO - magallanes 52 0:51:30 0:43:00 0:08:30
.
40 CATALDO GABRIEL 22 0:53:30 0:45:00 0:08:30
.
41 PRATS CRISTIAN -gili bike 54 0:58:38 0:50:00 0:08:38
.
42 DIAZ MARIO - jamrod 42 0:31:39 0:23:00 0:08:39
.
43 SEPULVEDA MARCELO - metaltej 13 0:34:40 0:26:00 0:08:40
.
44 ALIAGA SEBASTIAN - uec jamrod 47 0:59:40 0:51:00 0:08:40
.
46 BALDIVIESO HECTOR - metaltej 14 0:29:40 0:21:00 0:08:40
.
45 GONZALEZ ANDRES - magallanes 51 0:45:43 0:37:00 0:08:43
.
47 MALLO FEDERICO - roma B 67 0:10:43 0:02:00 0:08:43
.
48 DELMAR DIEGO - trans. orrego 53 0:43:44 0:35:00 0:08:44
.
50 OROS DIEGO - los tuyti 34 1:27:45 1:19:00 0:08:45
.
39 CRUZ FERNANDO - gili bike 72 0:40:51 0:32:00 0:08:51
.
51 SANTORNO DAMIAN - mun. guaymal 16 1:29:52 1:21:00 0:08:52
.
52 SAULI ENZO - trans. orrego 26 0:50:53 0:42:00 0:08:53
.
53 GARRIDO HUGO - jamrod 43 0:47:55 0:39:00 0:08:55
.
49 CAMPO NERI - jamrod 28 0:18:55 0:10:00 0:08:55
.
54 RODRIGUEZ ARIEL - los tuyti 31 0:44:58 0:36:00 0:08:58
.
55 CONTRERAS WALTER - mun alvear 83 0:37:00 0:28:00 0:09:00
.
56 CAMARGO DARIO - cicles mza. 87 0:42:04 0:33:00 0:09:04
.
57 MAZZEDO BRUNO - fratelli 64 0:40:08 0:31:00 0:09:08
.
58 MUÑOZ GERMAN - alpes refrigera 86 0:47:11 0:38:00 0:09:11
.
59 VIDELA ALEJANDRO - mun. guayma 11 0:29:11 0:20:00 0:09:11
.
60 VIDABLE FABIAN 61 0:23:11 0:14:00 0:09:11
.
61 ALIAGA GABRIEL - uec jamrod 48 0:12:13 0:03:00 0:09:13
.
62 BONAMIGO SERGIO - loa tuyti 32 0:15:14 0:06:00 0:09:14
.
63 OGAS MARTIN - jamrod 44 0:16:14 0:07:00 0:09:14
.
64 GONZALEZ ARIEL - el guri 56 0:39:17 0:30:00 0:09:17
.
65 MEDINA CARLOS - san alv. 60 0:24:17 0:15:00 0:09:17
.
66 MARTINEZ JORGE - los tuyti 29 0:36:18 0:27:00 0:09:18
.
67 FUNES JUAN CARLOS - san alv. 21 0:31:18 0:22:00 0:09:18
.
68 LIRIA GUSTAVO - fratelli 62 00:10:22 0:01:00 0:09:22
.
69 FUNES DAVID - cicles mza. 88 0:17:24 0:08:00 0:09:24
.
70 GARCIA EDUARDO - trans. orrego 27 0:33:27 0:24:00 0:09:27
.
71 VARELA GUSTAVO - MUN ALVEAR 84 0:27:27 0:18:00 0:09:27
.
72 CIRICA DANIEL - la pampa 85 0:21:27 0:12:00 0:09:27
.
73 ROJAS RUBEN - jamrod 41 0:25:29 0:16:00 0:09:29
.
74 SABIO JAVIER - los tuyti 30 0:18:30 0:09:00 0:09:30
.
75 PITICCHIO MARTIN - uec jamrod 50 0:22:31 0:13:00 0:09:31
.
76 GARRIDO JORGE - uec jamrod 45 0:20:31 0:11:00 0:09:31
.
77 ALVAREZ CARLA - mun. guaymalle 17 0:13:34 0:04:00 0:09:34
.
78 PALADINO JUAN CARLOS - uec jam 49 1:29:34 1:20:00 0:09:34
.
79 MARCHAN FABIAN - los tuyti 33 0:14:35 0:05:00 0:09:35
.
80 D ROBERTS PABLO - trans. orreg 25 0:09:40 0:00:00 0:09:40
.
81 DOMINGUEZ CARLOS - carwash 55 0:28:43 0:19:00 0:09:43
.
82 GONZALEZ MARTIN - uec jamrod 46 0:26:45 0:17:00 0:09:45
.
MESA JUAN 79
.
ARCIRIACONO MARCELO - mun alve 81
Sluiten
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close