1 Christopher Lawless Team Wiggins Finished Elite 60
2 Graham Briggs JLT Condor Finished Elite 52
3 Jake Hales Spirit Bikes Racing Team Finished Elite 45
4 Connor Swift Polypipe Cycling Team Finished 1st 40
5 Adam Kenway SportGrub Cycling Team Finished 1st 35
6 Tom Mazzone Polypipe Cycling Team Finished 2nd 31
7 Simon Wilson Polypipe Cycling Team Finished Elite 27
8 Oliver Peckover Sram Youth Development Finished 2nd 23
9 Alastair Hepworth Envelopemaster Giant Sheffield... Finished 1st 20
10 Richard Hepworth SportGrub Cycling Team Finished Elite 17
11 Jacob Hennessy Spirit Bikes Racing Team Finished 1st 15
12 Samuel Williams One Pro Cycling Finished Elite 13
13 Kieran Simcox Bike Box Alan Finished 1st 11
14 Elliot Jones Paramount CRT Finished 2nd 9
15 Alex Minting Neon-Velo Cycling Team Finished 1st 7
16 Ryan Davis SportGrub Cycling Team Finished Elite 6
17 Edward Clemens Spirit Bikes Racing Team Finished 1st 5
18 Max Williamson Bike Box Alan Finished 1st 3
19 Buauna Ball Zappi's Cycling Club Finished 2nd 2
20 Robert Scott VCUK PH-MAS Junior Cycling Tea... Finished 1st 1
21 Michael Thompson Team Wiggins Finished Elite 0
22 Matthew Nowell Kuota - Spinergy - GSG Finished 1st 0
23 Thomas Traviss-Pollard Polypipe Cycling Team Finished 2nd 0
24 James Hill Envelopemaster Giant Sheffield... Finished 2nd 0
25 Joseph Clark Envelopemaster Giant Sheffield... Finished 1st 0
26 Adam Turner Andy Moore Autocentres Racing Finished 2nd 0
27 Calum Lawson Broom Wagon Racing Team Finished 1st 0
28 Ashley Marshall Planet X - Northside Cycling Finished 1st 0
29 David Clarke Giordana-Mitsubishi Electric R... Finished Elite 0
30 Jake Beach Knottingley Velo Finished 2nd 0
31 Liam Davies Broom Wagon Racing Team Finished A 0
32 Cameron Jeffers Bill Nickson Cycles RT Finished 2nd 0
33 Jacob Trotter Envelopemaster Giant Sheffield... Finished 2nd 0
34 David Bates Giordana-Mitsubishi Electric R... Finished 1st 0
35 Luc Hall Team Wiggins Finished 2nd 0
36 Alexander Colman Arrow Cycles Finished 2nd 0
37 Andy Bishop Andy Moore Autocentres Racing Finished 2nd 0
38 Matthew Hindmarsh Dinnington Racing Club Finished 2nd 0
39 William Lewis High Peak Cycles RT Finished 2nd 0
40 Liam Gilpin NFTO Race Club Finished 2nd 0
--- Oliver Bridgewood Addiscombe CC Did not finish 2nd 0
--- Jake Dobson Planet X - Northside Cycling Did not finish 2nd 0
--- Liam Hindmarsh Broom Wagon Racing Team Did not finish A 0
--- Declan Hudson Liverpool Century RC Did not finish 2nd 0
--- Ian Russell Arrow Cycles Did not finish 2nd 0
--- Reece Wood The Nab Racing Did not finish 1st 0