Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Svanesund 2016
Svanesunds 3-dagars
Zweden
Datum :
28-08-2016
Klassement - Weg - Eindklassement
Start
Svanesund (Vastra Gotaland), Zweden
Aankomst
Svanesund (Vastra Gotaland), Zweden
Hoofdindex Svanesund
Index 2016
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Emil Andersson
SWE
in 04h 44m 35.00s
2
Marius Ylven Westgaard
NOR
op 03.00s
3
Kristoffer Ylven Westgaard
NOR
op 11.00s
4
Vincent Andersson
SWE
op 00.00s
5
Olof Åström
SWE
op 01m 20.00s
Details
1 14 Emil Andersson För. Göteborg CT 4:44:35 24 2
2 1
2 5 Marius Ylven Westgaard Asker CK Elite 4:44:38
0:03 1 10 1 2
3 4
Kristoffer Ylven Westgaard
Asker CK Elite 4:44:46 0:11 2 1 3 4
4 12 Vincent Andersson FK Trampen 4:45:48 1:13 5 1
3 4 3
5 20 Olof Åström För. Göteborg CT 4:45:55 1:20 3 1
8 5 16
6 17 Fredrik Jakobsson För. Göteborg CT 4:46:08 1:
33 14 4 7 13
7 6 Victor Hillerström Rundh CK Hymer 4:46:13 1:38
30 8 6 11
8 1 Bjarne Nilsen Asker CK Elite 4:46:14 1:39 22 1
9 8 6
9 43
Matias Kjeldsmark Christiansen
Team IBT Isolering-Ridley 4:46:20 1:45 7 30 9 14
10 13 Erik Sandersson FK Trampen 4:46:31 1:56 12 1
6 13 15
11 28 Robert Gustafsson Jönköpings CK 4:46:56 2:21
41 29 12 21
12 11 Jesper Johansson Falköpings CK 4:46:59 2:24
49 26 17 17
13 44 Anders Fynbo Team IBT Isolering-Ridley 4:47:
02 2:27 3 5 23 8
14 9 Rasmus Mikiver CK Hymer 4:47:31 2:56 17 9 30
7
15 30 Carl Ljunggren Kvänums IF 4:47:35 3:00 26 20
31 10
16 47 Emil Gabrils Team Ormsalva AC 4:47:58 3:23 4
5 3 38 5
17 26 Geir Kristian Teigland IK Hero Elite 4:48:00
3:25 39 12 22 25
18 27 Petter Zahl Marken IK Hero Elite 4:48:02 3:2
7 10 14 36 12
19 23 Axel Wannerskog Göteborgs CK 4:48:54 4:19 25
17 41 18
20 41 Nicolaj Amping Team IBT Isolering-Ridley 4:4
9:11 4:36 46 21 35 26
21 53
Oskar Emanuel Mellegård
Upsala CK 4:49:19 4:44 10 35 37 24
22 25 Marius Aasvang IK Hero Elite 4:49:36 5:01 40
11 42 19
23 55 Patrik Ericsson Team IBT Isolering-Ridley 4:
52:12 7:37 22 33 50 20
24 50 Henrik Tveitan Tönsberg CK 4:53:22 8:47 28 3
9 19 9
25 48 Ove Nilsson Team Ormsalva AC 4:53:52 9:17 44
39 14 22
26 45 Lars Lau Team IBT Isolering-Ridley 4:54:44 1
0:09 38 6 26 28
27 36 Per Johansson Norbergs CK 4:54:53 10:18 29 3
9 32 23
28 51 Jesper Johansson Upsala CK 4:57:35 13:00 48
39 33 27
29 39 Jacob Johnsson Stockholm CK 5:15:07 30:32 37
39 44 29
Sluiten
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close