Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Ronde van Haspengouw, Amateurs (V) 2019
België
Datum :
02-06-2019
Klassement - Weg - Eindklassement
Start
Groot-Gelmen (Limburg), België
Aankomst
Groot-Gelmen (Limburg), België
Hoofdindex Ronde van Haspengouw, Amateurs (V)
Index 2019
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Antonia Gröndahl
FIN
in 04h 21m 34.00s
2
Vibeke Lystad
NOR
op 19.00s
3
Emily Doris Meakin
GBR
op 02m 33.00s
4
Femke Verstichelen
BEL
op 02m 42.00s
5
Inge Mostert
NED
op 04m 18.00s
Details
1 57 GRONDAHL Antonia (FIN) ISOREX 00:05:18 01:56:16 02:20:00 04:21:34
2 75 LYSTAD Vibeke (N) KEUKENS REDANT 00:05:27 01:56:16 02:20:00 04:21:43 te 19"
3 59 MEAKIN Emily (GB) ISOREX 00:05:17 01:56:45 02:22:05 04:24:07 2'33"
4 74 VERSTICHELEN Femke MEMORIAL SANTONS / FUPES 00:05:29 01:56:42 02:22:05 04:24:16 2'42"
5 1 MOSTERT Inge (NL) RESTORE CYCLING TEAM 00:05:26 01:56:16 02:24:10 04:25:52 4'18"
6 6 PEETOOM Kirsten (NL) RESTORE CYCLING TEAM 00:05:29 01:56:16 02:24:10 04:25:55 4'21"
7 31 DIJKSTRA Anneke (NL) WV DE KANIBAAL 00:05:11 01:56:42 02:24:10 04:26:03 4'29"
8 35 WEERINK Floor (NL) WV DE KANIBAAL 00:05:22 01:56:45 02:24:10 04:26:17 4'43"
9 9 COLJE Maaike (NL) ** RESTORE CYCLING TEAM 00:05:29 01:56:42 02:24:10 04:26:21 4'47"
10 60 ANDERSSON Emmy (S) TEAM LOVING POTATOES 00:05:40 01:56:45 02:24:10 04:26:35 5'01"
11 38 MARIEN Lynn DE SPRINTERS MALDEREN 00:05:40 01:56:45 02:24:10 04:26:35 5'01"
12 72 PREUSS Tamara (D) RSV DÜREN 00:05:31 01:56:55 02:24:10 04:26:36 5'02"
13 7 VAN DER PEET Melissa (NL) RESTORE CYCLING TEAM 00:05:45 01:56:42 02:24:10 04:26:37 5'03"
14 47 VAN DER LUGT Marlies (NL) RWC AHOY 00:05:43 01:56:45 02:24:10 04:26:38 5'04"
15 46 NIEUWERTH Kimberley (NL) RWC AHOY 00:05:45 01:56:45 02:24:10 04:26:40 5'06"
16 56 D'HONT Silke ISOREX 00:05:45 01:56:45 02:24:10 04:26:40 5'06"
17 8 BENNIS Tijlde (NL) ** RESTORE CYCLING TEAM 00:05:52 01:56:45 02:24:10 04:26:47 5'13"
18 64 SCHOLTEN Marjolijn (NL) TEAM LOVING POTATOES 00:05:39 01:56:55 02:24:14 04:26:48 5'14"
19 51 VAN DER HORST Sophie (NL) ** RWC AHOY 00:05:55 01:56:45 02:24:10 04:26:50 5'16"
20 14 LOOIJE Francien (NL) ** WTC DE AMSTEL 00:06:00 01:56:45 02:24:10 04:26:55 5'21"
21 28 VLOEMANS Sarah PAXX GLOBAL CYCLING 00:06:21 01:56:45 02:24:16 04:27:22 5'48"
22 66 VAN DER VELDEN Tessa (NL) TEAM LOVING POTATOES 00:05:14 01:56:45 02:27:13 04:29:12 7'38"
23 5 MILTENBURG Elien (NL) RESTORE CYCLING TEAM 00:05:26 01:56:45 02:27:47 04:29:58 8'24"
24 50 VAN DER BEEK Mirthe (NL) ** RWC AHOY 00:05:54 01:56:45 02:27:47 04:30:26 8'52"
25 65 STROUBOULIE Danae (GRE) TEAM LOVING POTATOES 00:05:57 01:56:45 02:27:47 04:30:29 8'55"
26 4 MERCIER Ellen RESTORE CYCLING TEAM 00:05:54 01:56:42 02:28:30 04:31:06 9'32"
27 36 DEBOCK Julie DE SPRINTERS MALDEREN 00:05:40 01:56:45 02:28:51 04:31:16 9'42"
28 19 FILBY Maxine (GB) DATALYNX PARANESIS 00:05:42 01:56:45 02:28:51 04:31:18 9'44"
29 37 DE VLEMINCK Lies DE SPRINTERS MALDEREN 00:05:34 01:56:45 02:29:15 04:31:34 10'00"
30 61 DORRESTIJN Vera (NL) TEAM LOVING POTATOES 00:05:53 01:56:45 02:29:15 04:31:53 10'19"
31 62 HOFSTEDE Hetty (NL) TEAM LOVING POTATOES 00:05:45 01:56:45 02:30:26 04:32:56 11'22"
32 52 VAN HEESEWIJK Tamar (NL) ** RWC AHOY 00:05:39 01:56:45 02:30:41 04:33:05 11'31"
33 49 DE HOOG Lisette (NL) ** RWC AHOY 00:05:54 01:56:45 02:30:26 04:33:05 11'31"
34 48 DE HOOG Danielle (NL) ** RWC AHOY 00:05:58 01:56:45 02:31:36 04:34:19 12'45"
35 25 POFFE Tiana PAXX GLOBAL CYCLING 00:06:07 02:05:25 02:24:20 04:35:52 14'18"
36 55 DE WULF Yasmine ISOREX 00:05:59 01:56:55 02:33:16 04:36:10 14'34"
37 44 HUBERT Juul (NL) RWC AHOY 00:05:54 02:02:42 02:30:26 04:39:02 17'28"
38 70 ESSELAAR Gemma (NL) TWC DE KEMPEN 00:05:54 01:56:45 02:36:24 04:39:03 17'29"
39 58 LEEMAN Mieke ISOREX 00:05:56 02:02:55 02:30:27 04:39:18 17'44"
40 63 KROONEN Zoé (NL) TEAM LOVING POTATOES 00:05:55 01:56:55 02:38:43 04:41:33 19'59"
41 24 BOERJAN Marjolijn PAXX GLOBAL CYCLING 00:06:07 02:02:55 02:37:36 04:46:38 25'04"
42 22 SEWELL Iona (GB) DATALYNX PARANESIS 00:05:58 02:08:26 02:43:10 04:57:34 36'00"
43 21 MACKAY Sandra (GB) DATALYNX PARANESIS 00:06:07 02:08:26 02:43:10 04:57:43 36'09"
44 18 CONANT Haddi (GB) DATALYNX PARANESIS 00:06:18 02:18:46 02:48:12 05:13:16 52'42"
Sluiten
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close