Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje 2021
Spanje
Datum :
20-06-2021
183,5 km
Weg - Nationaal kampioenschap
Start
Aankomst
La Nucía (Comunidad Valenciana), Spanje
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Omar Fraile Matarranz
ESP
in 04h 48m 13.00s
2
Jesús Herrada López
ESP
op 00.00s
3
Alexander Aranburu Deba
ESP
op 00.00s
4
Gonzalo Serrano Rodríguez
ESP
op 00.00s
5
Roger Adrià Oliveras
ESP
op 03.00s
Details
1 3 FRAILE MATARRANZ Omar
ESP
ASTANA - PREMIER TECH 31 4:48:13 100
2 41 HERRADA Jesus
ESP
COFIDIS 31 4:48:13 75
3 2 ARANBURU DEBA Alex
ESP
ASTANA - PREMIER TECH 26 4:48:13 60
4 98 SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo
ESP
MOVISTAR TEAM 27 4:48:13 50
5 73 ADRIA OLIVERAS Roger
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 23 4:48:16 40
6 11 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Peio
ESP
BAHRAIN VICTORIOUS 31 4:48:16 30
7 21 OKAMIKA BENGOETXEA Ander
ESP
BURGOS-BH 28 4:48:24 20
8 102 RODRIGUEZ CANO Carlos
ESP
INEOS GRENADIERS 20 4:48:24 10
9 25 AMEZQUETA MORENO Julen
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 28 4:48:24 5
10 88 GARCIA FERNANDEZ Marcos
ESP
KINAN CYCLING TEAM 35 4:48:24 3
11 187 DE LA CRUZ MELGAREJO David
ESP
UAE TEAM EMIRATES 32 4:48:37 3
12 1 SANCHEZ Luis Leon
ESP
ASTANA - PREMIER TECH 38 4:48:41 1
13 97 PEDRERO Antonio
ESP
MOVISTAR TEAM 30 4:49:41 1
14 4 IZAGUIRRE INSAUSTI Ion
ESP
ASTANA - PREMIER TECH 32 4:50:22 1
15 101 DIAZ GALLEGO Jose Manuel
ESP
DELKO 26 4:52:28 1
16 78 GALVAN FERNANDEZ Francisco
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 24 4:52:28
17 74 AGIRRE EGAÑA Jon
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 24 4:52:32
18 40 FERNANDEZ Ruben
ESP
COFIDIS 30 4:52:32
19 76 BERRADE FERNANDEZ Urko
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 24 4:52:32
20 185 PRADES REVERTER Benjami
ESP
38 4:53:33
21 31 IRISARRI RICON Jon
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 26 4:53:45
22 87 RUIZ SEDANO Ibon
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 22 4:54:30
23 34 MARTIN GALAN Sergio Roman
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 25 4:54:57
24 83 LOPEZ FUENTES Diego
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 24 4:55:03
25 104 BARBERO Carlos
ESP
TEAM QHUBEKA ASSOS 30 4:55:13
26 39 BARCELO ARAGON Fernando
ESP
COFIDIS 25 4:55:13
27 15 CANAL BLANCO Carlos
ESP
BURGOS-BH 20 4:55:13
28 95 MAS BONET Luis Guillermo
ESP
MOVISTAR TEAM 32 4:55:13
29 92 MANCEBO PEREZ Francisco
ESP
MATRIX POWERTAG 45 4:55:13
30 80 GARCIA PIERNA Raul
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 20 4:55:16
31 50 PELEGRI FERRANDIS Oscar
ESP
ELECTRO HIPER EUROPA 27 4:55:16
32 140 CHACON QUESADA Javier
ESP
36 4:55:16
33 100 GALLEGO RUIZ Alberto
ESP
RADIO POPULAR - BOAVISTA 31 4:55:16
34 64 IRIZAR LASKURAIN Julen
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 26 4:55:16
35 189 GUTIERREZ REVUELTA Jose Manuel
ESP
GIOS 33 4:55:16
36 27 BARRENETXEA GOLZARRI Jon
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 21 4:55:16
37 19 LOPEZ-COZAR JAIMEZ Juan Antonio
ESP
BURGOS-BH 27 4:55:16
38 89 GUARDIOLA TORA Salvador
ESP
KINAN CYCLING TEAM 33 4:55:16
39 82 LOPEZ CARAVACA Jordi
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 23 4:55:16
40 85 MORENO SANCHEZ Ivan
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 25 4:55:16
1
2
3
4
5
1 - 40 of 186 items
*According to UCI regulations.
41 9 PASCUAL BONHOME Eusebio
ESP
BAHRAIN CYCLING ACADEMY 26 4:55:16
42 136 COTERILLO GONZALEZ Angel
ESP
24 4:55:16
43 53 ROPERO MOLINA Alejandro
ESP
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 23 4:55:16
44 75 ARAIZ MICHEL Sergio
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 23 4:55:16
45 103 SEVILLA RIVERA Oscar Miguel
ESP
TEAM MEDELLIN - EPM 45 4:55:16
46 79 GARCIA PIERNA Carlos
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 22 4:55:16
47 86 PARRA CUERDA Jose Felix
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 24 4:55:16
48 14 CABEDO CARDA Oscar
ESP
BURGOS-BH 27 4:55:16
49 51 GARCIA GONZALEZ Sergio
ESP
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 22 4:55:22
50 61 BRAVO OIARBIDE Garikoitz
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 32 4:55:22
51 46 BALLESTEROS CANOVAS Miguel Angel
ESP
ELECTRO HIPER EUROPA 25 4:55:22
52 150 ARA PEREZ Nacho
ESP
29 4:55:32
53 54 SEVILLA LOPEZ Diego Pablo
ESP
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 25 4:55:34
54 24 SANCHEZ MAYO Pelayo
ESP
BURGOS-BH 21 4:55:34
55 90 DEL PINO CORROCHANO Jesus
ESP
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 31 4:55:34
56 181 DEL CASTAÑO CANO Ander
ESP
23 4:55:41
57 26 BAGÜES KALPARSORO Aritz
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 32 4:55:47
58 28 CUADROS MORATA Alvaro
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 26 4:55:47
59 55 ANGULO SAMPEDRO Antonio
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 29 4:55:47
60 84 MARQUEZ ROMAN Marti
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 25 4:55:52
61 93 CARRETERO Hector
ESP
MOVISTAR TEAM 26 4:55:55
62 60 BOU COMPANY Joan
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 24 4:56:16
63 65 JUARISTI ARRIETA Txomin
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 26 4:56:16
64 32 LASTRA MARTINEZ Jonathan
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 28 4:56:16
65 129 PEREZ-LANDALUCE GONZALEZ Eduardo
ESP
23 4:57:02
66 170 ESTEBAN CLEMENTE Edgar
ESP
25 4:57:04
67 110 GOMEZ CAZORLA David
ESP
26 4:57:44
68 165 ARMENGOL GONZALO Eduardo
ESP
28 4:57:44
69 123 SENDROS JUVE Llibert
ESP
30 4:57:44
70 49 MARTINEZ GARCIA Victor
ESP
ELECTRO HIPER EUROPA 36 4:57:44
71 16 CANTON SERRANO Isaac
ESP
BURGOS-BH 25 4:57:44
72 62 CUADRADO RUIZ DE GAUNA Unai
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 24 4:57:47
73 43 PRADES REVERTER Eduard
ESP
DELKO 34 4:57:47
74 58 AZURMENDI SAGASTIBELTZA Ibai
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 25 4:57:47
75 77 CASTRILLO ZAPATER Jaime
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 25 4:57:47
76 81 JAIME FERNANDEZ Alex
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 23 4:57:47
77 162 JUAN CASTELLANO Miguel
ESP
23 4:57:54
78 109 RUS GARCIA Francisco
ESP
29 5:02:29
79 132 MIRALLES SENDRA Tomas
ESP
23 5:02:29
80 172 HERNANDEZ MARTIN Javier
ESP
30 5:02:29
1
2
3
4
5
41 - 80 of 186 items
*According to UCI regulations.
81 178 ROBERT TORRENTS Ferran
ESP
23 5:02:29
82 147 SILVA MUÑOZ Miguel Angel
ESP
24 5:02:29
83 121 MUJIKA LARRAIOTZ Mikel
ESP
23 5:02:39
84 143 MEDIERO VAZQUEZ Roberto
ESP
27 5:02:41
85 52 GRAVALOS LOPEZ Arturo
ESP
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 23 5:02:45
86 23 RUBIO HERNANDEZ Diego
ESP
BURGOS-BH 30 5:02:45
87 12 RODRIGUEZ GUEDE Pablo
ESP
28 5:02:47
88 139 ALONSO MONTES Pablo
ESP
24 5:02:51
89 68 BUENO GARCIA Jorge
ESP
GIOS 25 5:02:51
90 137 HERNANDEZ BLANCO Javier
ESP
24 5:02:51
91 176 GARCIA SORIANO Jose Maria
ESP
23 5:02:57
92 107 GUTIERREZ SANCHEZ Carlos
ESP
26 5:02:57
93 114 CANOVAS CUADRADO Antonio
ESP
35 5:03:00
94 115 MARTINEZ ALCARAZ Jose David
ESP
34 5:03:00
95 22 ORTS LLORET Felipe
ESP
BURGOS-BH 26 5:03:00
96 13 APARICIO MUÑOZ Mario
ESP
BURGOS-BH 21 5:03:00
97 48 JURADO RODRIGUEZ Marcos
ESP
ELECTRO HIPER EUROPA 30 5:03:00
98 59 BALLARIN MANSO Iker
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 24 5:03:00
99 18 FUENTES PANIEGO Angel
ESP
BURGOS-BH 25 5:03:00
100 67 SOTO GUIRAO Antonio Jesus
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 27 5:03:00
101 57 AZPARREN IRURZUN Xabier Mikel
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 22 5:03:00
102 5 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar
ESP
ASTANA - PREMIER TECH 26 5:03:00
103 35 MURGUIALDAY Jokin
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 21 5:03:00
104 116 MULERO RUIZ Francisco Danie
ESP
34 5:03:06
6 ROMO OLIVER Javier
ESP
ASTANA - PREMIER TECH 22 DNF
7 VIGO DEL ARCO Marti
ESP
ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 24 DNF
8 GIL TORREGROSA Javier
ESP
BAHRAIN CYCLING ACADEMY 25 DNF
10 RICO BORDERA Raul
ESP
BAHRAIN CYCLING ACADEMY 24 DNF
20 MADRAZO RUIZ Angel
ESP
BURGOS-BH 33 DNF
29 ETXEBERRIA AZPILIKUETA Josu
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 21 DNF
30 GONZALEZ LOPEZ David
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 25 DNF
33 LAZKANO LOPEZ Oier
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 22 DNF
37 SAEZ BENITO Hector
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 28 DNF
38 URBANO FONTIVEROS Carmelo
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 24 DNF
42 HERRADA Jose
ESP
COFIDIS 36 DNF
44 MORENO BAZAN Javier
ESP
EFAPEL 37 DNS
45 ARMILLAS PUBILL Gerard
ESP
ELECTRO HIPER EUROPA 26 DNF
47 ESTELRICH CABANELLAS Mateu
ESP
ELECTRO HIPER EUROPA 20 DNF
56 ARANBURU ARRUTI Jokin
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 24 DNF
63 GOIKOETXEA GOIOGANA Peio
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 29 DNF
1
2
3
4
5
81 - 120 of 186 items
*According to UCI regulations.
66 MATE MARDONES Luis Angel
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 37 DNF
69 CAÑELLAS SANCHEZ Xavier
ESP
GIOS 24 DNF
71 LOPES GONZALEZ Fernando
ESP
GIOS 28 DNF
72 RATO CASTRILLO Mauro
ESP
GIOS 27 DNF
91 COMIN FERRER Javier
ESP
MASSI VIVO - CONECTA 27 DNS
94 ELOSEGUI MOMEÑE Iñigo
ESP
MOVISTAR TEAM 23 DNS
96 MORA VEDRI Sebastian
ESP
MOVISTAR TEAM 33 DNF
99 TORRES BARCELO Albert
ESP
MOVISTAR TEAM 31 DNF
105 LOPEZ PEREZ Juan Pedro
ESP
TREK - SEGAFREDO 24 DNF
106 COBOS MARQUEZ Carlos
ESP
26 DNF
108 MONTENEGRO ADARO Jorge Martin
ARG
38 DNF
111 NICOLAU MORA Joan
ESP
23 DNF
112 CLAVIJO DOMINGUEZ Claudio
ESP
23 DNS
113 VILCHES SORIA Mario
ESP
23 DNF
117 RODRIGUEZ MINGORANCE Ignacio
ESP
24 DNF
118 TERUEL ROVIRA Eloy
ESP
38 DNF
119 ZAFRA ARENAS David
ESP
24 DNF
120 IBARGUREN ECHEVERRIA Oier
ESP
24 DNF
122 SERRANO ALVAREZ Alberto
ESP
23 DNF
124 ARNAU RIBA Josep Maria
ESP
26 DNF
125 CARRIO SARD Miquel
ESP
28 DNF
126 GIJON RUIZ David
ESP
23 DNF
127 MARZA MARTINEZ Alvaro
ESP
31 DNF
128 HERNAIZ SANTAMARIA Vicente
ESP
23 DNS
130 NOWIK BUCHAJEWSKA Norbert Wiktor
ESP
23 DNF
131 SANTOS MONJE Fernando
ESP
23 DNF
133 MOSCARDO HERNANDEZ Oscar
ESP
23 DNF
134 CABANAS QUINTELA Oscar
AND
ANDORRA 30 DNF
135 SAURA BENAZET Marc
AND
ANDORRA 29 DNF
138 OCEJA CONDE Pablo
ESP
25 DNF
141 ETXEBERRIA CARRASCO Victor
ESP
28 DNF
142 MARTINEZ JIMENEZ Ivan
ESP
36 DNF
144 COLLAZOS GORRIZ Carlos
ESP
23 DNF
145 GOMEZ BARRACHINA Josue
ESP
23 DNF
146 MELLADO TAMAYO Daniel
ESP
23 DNF
148 SORO GARCIA Alejandro
ESP
28 DNF
149 ARA PEREZ Alberto
ESP
32 DNF
151 CASTEL MALLEN German
ESP
23 DNF
152 CLAVERO CASTILLO Pablo
ESP
23 DNF
153 GARCES LATRE Bruno
ESP
25 DNF
1
2
3
4
5
154 SANCHO LAMIEL Jonas
ESP
28 DNF
155 CABALLER FURONES Jordi
ESP
24 DNF
156 CORIA BELEDO Javier
ESP
29 DNF
157 MERHI Roberto
ESP
30 DNF
158 PERALES MARTINEZ Vicent
ESP
39 DNF
159 SUAU GENOVART Marc
ESP
23 DNF
160 TERUEL MARTINEZ Borja
ESP
23 DNF
161 JIMENEZ DURAN Sergio
ESP
23 DNS
163 MIRA ESPLA Rafael
ESP
30 DNF
164 PAUS BRANCHAT Melchor
ESP
26 DNF
166 HERVAS GARCIA Pol
ESP
23 DNF
167 MARTORELL HAGA Erik
ESP
23 DNF
168 RAMON RUBINAT David
ESP
24 DNF
169 SURIÑACH CASERO Guillem
ESP
23 DNF
171 DE LA FE MARRERO Daniel
ESP
24 DNF
173 LUCAS MARIN Aitor
ESP
23 DNF
174 PEREZ DIAZ Manuel Jesus
ESP
23 DNF
175 FERNANDEZ ANDUJAR Jose Miguel
ESP
34 DNF
177 GONZALEZ CORREA Raul
ESP
24 DNS
179 RUIZ ROLDAN Alex
ESP
23 DNF
180 COBELO FOJO Jesus
ESP
44 DNF
182 FERNANDEZ RUIZ Miguel Angel
ESP
24 DNF
183 GALINDO CIFRE Jordi
ESP
35 DNF
184 MARTIN INFANTE Noel
ESP
32 DNS
186 TENA EGIDAZU Jon
ESP
23 DNF
188 NUÑEZ SANCHEZ Jose Carlos
ESP
39 DNF
1
2
3
4
5
161 - 186 of 186 items
*According to UCI regulations.
Sluiten
Heb je vragen of wil je praten over wielrennen?
Daarvoor is er ons forum
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close