Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender oktober 2019
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 oktober
1e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
1e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Etappe
MRI
02 oktober
2e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
1e etappe President Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
1e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
2e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Etappe
MRI
03 oktober
3e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Münster (a)
Münsterland Giro
1.HC
Wedstrijd
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
2e etappe President Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
Tielt
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
3e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Individuele tijdrit
MRI
4e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Etappe
MRI
04 oktober
Abu Dhabi, Chrono
Al Hudayriat Time Trial
NE
Wedstrijd
UAE
Al Thakira
NE
Wedstrijd
QTR
4e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
1e etappe Memorial Vyatcheslav Kiselev Matveyevitch
NE
Individuele tijdrit
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite/U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
3e etappe President Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
1e etappe Priirtyshe Stage Race
NE
Etappe
KAZ
Riad
Riyadh Cycling Club October Race
NE
Wedstrijd
KSA
3e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
5e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Etappe
MRI
2e etappe Tour of Matabungkay
NE
Etappe
PHI
1e etappe Tour of Matabungkay
NE
Individuele tijdrit
PHI
05 oktober
Argenton
Trophée des Champions, UB Argentonnaise
NE
Wedstrijd
FRA
Assendelft
Kermisronde Assendelft
NE
Wedstrijd
NED
Bologna
Giro dell'Emilia
1.HC
Wedstrijd
ITA
Bologna (V)
Giro dell Emilia
1.1WE
Wedstrijd
ITA
Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
1.HC
Wedstrijd
BEL
Fayetteville, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Fayetteville, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Fayetteville, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
USA
Georgetown (b)
Hand-in-Hand Race
NE
Wedstrijd
GUY
Hlinsko, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Kieldrecht (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Klein-Engersdorf
Memorial Peter Dittrich, Elk-Heurigen Grand Prix, GP Delta-Bau
NE
Wedstrijd
AUT
5e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
2e etappe Memorial Vyatcheslav Kiselev Matveyevitch
NE
Etappe
RUS
Meulebeke, Cyclocross
Berencross
C2
Wedstrijd
BEL
Meulebeke, Cyclocross (V)
Berencross
C2
Wedstrijd
BEL
Meulebeke, Cyclocross, Junioren
Berencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Meulebeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Berencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Meulebeke, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Berencross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Meulebeke, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Berencross
NE
Wedstrijd
BEL
Montfoort, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Montfoort, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
New York City
Kissena Fall Classic
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Pre-Vuelta Guatemala
NE
Etappe
GUA
4e etappe President Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
2e etappe Priirtyshe Stage Race
NE
Etappe
KAZ
Prix Wanner des Trois Rivières, Chrono
NE
Individuele tijdrit
SUI
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Masters A, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Masters C, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Strasice
Tour de Brdy
NE
Wedstrijd
CZE
4e etappe Tobago International
NE
Criterium
TRD
6e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Etappe
MRI
3e etappe Tour of Matabungkay
NE
Etappe
PHI
Yamaguchi-shi, Chrono
Kirarahama Time Trial
NE
Ploegentijdrit
JPN
06 oktober
Aigle, Cyclocross
# 1
C1
Wedstrijd
SUI
Aigle, Cyclocross (V)
# 1
C1
Wedstrijd
SUI
Aigle, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
SUI
Aigle, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SUI
Aigle, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Akiyoshi
Akiyoshidai Karst Race
NE
Wedstrijd
JPN
Chascomus
GP Ciudad de Chascomus
NE
Wedstrijd
ARG
Colonia Independencia
Desafio Ybytyruzu
NE
Wedstrijd
PAR
East Dean
Roy Hillman Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Fayetteville, Cyclocross (a)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Fayetteville, Cyclocross (V) (a)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Fayetteville, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
CJ
Wedstrijd
USA
Gouda, Cyclocross (V)
Slingerland Bokaal
NE
Wedstrijd
NED
Gouda, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Slingerland Bokaal
NE
Wedstrijd
NED
Kasterlee, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Nieuwelingen
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kinangop Plateau
Eddie Njoroge Memorial - Aberdares Classic
NE
Wedstrijd
KEN
Komárom
Brigetio Road Race
NE
Wedstrijd
HUN
6e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Limassol
Omonoia Road Race
NE
Wedstrijd
CYP
Marche-en-Famenne
Famenne Ardenne Classic
1.1
Wedstrijd
BEL
Meckenbeuren
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Memorial Vyatcheslav Kiselev Matveyevitch
NE
Criterium
RUS
Menges
VN Obcine Menges
NE
Wedstrijd
SLO
Milnthorpe, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Milnthorpe, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GBR
Milnthorpe, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GBR
Monteveglio
GP Bruno Beghelli
1.HC
Wedstrijd
ITA
Monteveglio (V)
GP Bruno Beghelli
1.1WE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite/U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Polen
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Neerpelt, Cyclocross
GP Pelt
C2
Wedstrijd
BEL
Neerpelt, Cyclocross (V)
GP Pelt
C2
Wedstrijd
BEL
Neerpelt, Cyclocross, Junioren
GP Pelt
CJ
Wedstrijd
BEL
Nieuwrode (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Nueva Concepcion Oriente
Showtrax
NE
Wedstrijd
ESA
Oggiono
Piccolo Giro di Lombardia
1.2
Wedstrijd
ITA
Olot
Festes del Tura d´Olot - La Garrotxa
NE
Wedstrijd
ESP
Paris - Connerré
Paris - Connere
NE
Wedstrijd
FRA
Plovdiv, Criterium
NE
Criterium
BUL
2e etappe Pre-Vuelta Guatemala
NE
Etappe
GUA
5e etappe President Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
3e etappe Priirtyshe Stage Race
NE
Etappe
KAZ
Pucioasa
Tour The Wall
NE
Wedstrijd
ROM
Pune, Chrono
WSSM Race 1
NE
Individuele tijdrit
IND
Raková, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SVK
Raková, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SVK
Raková, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SVK
Raková, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
Raková, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Roquetas de Mar, Criterium
NE
Criterium
ESP
Rumst
Herdenkingsprijs Ludo De Bruyne
NE
Wedstrijd
BEL
San Esteban
Subida a Campos de Ahumada
NE
Wedstrijd
CHI
Santiago (a)
Las Vizcachas
NE
Wedstrijd
CHI
Test Race PanAms
NE
Wedstrijd
BIZ
5e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
Tour de Vendée
Ronde van de Vendée
1.1
Wedstrijd
FRA
4e etappe Tour of Matabungkay
NE
Etappe
PHI
Ulster Hill Climb Championship, Op de weg, Elite, Ierland
NE
Regionaal kampioenschap
IRL
Zepce
NE
Criterium
BIH
07 oktober
Oostrozebeke, Criterium
Herfstcriterium
NE
Criterium
BEL
Petegem
Petegem-aan-de-Leie
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Priirtyshe Stage Race
NE
Etappe
KAZ
Taddington
B.C.F. North Midlands Division - Monsal Head Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
1e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
08 oktober
Binche
Binche - Tournai - Binche, Memorial Frank Vandenbroucke
1.1
Wedstrijd
BEL
Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea
NE
Regionaal kampioenschap
KOR
5e etappe Priirtyshe Stage Race
NE
Etappe
KAZ
2e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
1.HC
Wedstrijd
ITA
09 oktober
Beacon Cycling on the Avenue
NE
Wedstrijd
TRD
1e etappe Chuangtian Road High Altitude Extreme Race
NE
Etappe
CHN
Ichtegem
GP Jules Van Hevel IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
Milano - Torino
Milaan - Turijn
1.HC
Wedstrijd
ITA
3e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
Proloog Tour of Taihu Lake
2.1
Proloog
CHN
Zele
Kaj-KWB Prijs, Oostvlaamse Sluitingsprijs
NE
Wedstrijd
BEL
10 oktober
2e etappe Chuangtian Road High Altitude Extreme Race
NE
Etappe
CHN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
NE
Regionaal kampioenschap
KOR
Oceania Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Keirin, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Scratch, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Paris - Bourges
1.1
Wedstrijd
FRA
Piemonte
Giro del Piemonte, Gran Piemonte
1.HC
Wedstrijd
ITA
4e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
1e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
1e etappe Vuelta de la Juventud Costa Rica
Vuelta del Porvenir
NE
Individuele tijdrit
CRC
11 oktober
3e etappe Chuangtian Road High Altitude Extreme Race
NE
Etappe
CHN
1e etappe Copa Cero de Oro
NE
Etappe
DOM
Kumanovo
Trophy 11 October
NE
Wedstrijd
MKD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
5e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
2e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
1e etappe Tour of the King Valley
NE
Etappe
AUS
2e etappe Vuelta de la Juventud Costa Rica
Vuelta del Porvenir
NE
Etappe
CRC
Zwevezele
Zwevezele Koerse Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
12 oktober
Alken, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Alsemberg, Cyclocross, Cat. B
Classica Elsemaa
NE
Wedstrijd
BEL
Alsemberg, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Classica Elsemaa
NE
Wedstrijd
BEL
Alsemberg, Cyclocross, Junioren
Classica Elsemaa
NE
Wedstrijd
BEL
Alsemberg, Cyclocross, Nieuwelingen
Classica Elsemaa 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Alsemberg, Cyclocross, Nieuwelingen
Classica Elsemaa 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Alsemberg, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Classica Elsemaa
NE
Wedstrijd
BEL
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Baltimore, Cyclocross
Charm City Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross (V)
Charm City Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross, Junioren
Charm City Cross # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Barcelona
Clásico ciclista invitacional
NE
Wedstrijd
VEN
Boulder, Cyclocross
US Open of Cyclocross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Boulder, Cyclocross (V)
US Open of Cyclocross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Boulder, Cyclocross, Junioren
US Open of Cyclocross # 1
CJ
Wedstrijd
USA
4e etappe Chuangtian Road High Altitude Extreme Race
NE
Etappe
CHN
2e etappe Copa Cero de Oro
NE
Etappe
DOM
Edirne
Fatih Sultan Mehmet Race
1.2
Wedstrijd
TUR
Giro di Lombardia
Il Lombardia
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
Hartbeespoort
Satellite Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
Holé Vrchy, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Kruibeke, Cyclocross
Polderscross
C2
Wedstrijd
BEL
Kruibeke, Cyclocross (V)
Polderscross
C2
Wedstrijd
BEL
Kruibeke, Cyclocross, Junioren
Polderscross
CJ
Wedstrijd
BEL
Kruibeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Polderscross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kruibeke, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Poldercross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kruibeke, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Polderscross
NE
Wedstrijd
BEL
Loburn
Round the Gorges
NE
Wedstrijd
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Estland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Petaling Jaya, Criterium
Stadium MBPJ
NE
Criterium
MAS
Poortugaal, Cyclocross (V)
Albrandswaard
NE
Wedstrijd
NED
Poortugaal, Cyclocross, Nieuwelingen
Albrandswaard
NE
Wedstrijd
NED
Poortugaal, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Albrandswaard
NE
Wedstrijd
NED
Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic
Delta Tour Zeeland
1.1
Wedstrijd
NED
6e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
3e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
2e etappe Tour of the King Valley
NE
Etappe
AUS
Tripoli (d)
NE
Wedstrijd
LIB
1e etappe Vuelta al Centro de Buenos Aires
NE
Etappe
ARG
3e etappe Vuelta de la Juventud Costa Rica
Vuelta del Porvenir
NE
Etappe
CRC
13 oktober
Aartselaar
GP Rik Van Steenbergen, Memorial Rik Van Steenbergen
1.1
Wedstrijd
BEL
Alken (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Antigua and Barbuda Season Closer
NE
Wedstrijd
ANT
Ayolas
Aniversario Ciudad de Ayolas
NE
Wedstrijd
PAR
Bükkszentlászló - Bükkszentkereszt
Uveghuta Kupa
NE
Klimtijdrit
HUN
Balkan Championships, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Baltimore, Cyclocross
Charm City Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross (V)
Charm City Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross, Junioren (a)
Charm City Cross # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Barquisimeto
NE
Wedstrijd
VEN
Boom
Jaarmarktprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Boulder, Cyclocross
US Open of Cyclocross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Boulder, Cyclocross (V)
US Open of Cyclocross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Boulder, Cyclocross, Junioren
US Open of Cyclocross # 2
CJ
Wedstrijd
USA
5e etappe Chuangtian Road High Altitude Extreme Race
NE
Etappe
CHN
Deerlijk - Belgiek
NE
Wedstrijd
BEL
Gieten, Cyclocross
C1
Superprestige
NED
Gieten, Cyclocross (V)
C1
Superprestige
NED
Gieten, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
NED
Gieten, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Gieten, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
NED
Gieten, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Heist-op-den-Berg, Junioren (a)
Heist-Goor
NE
Wedstrijd
BEL
Kirklareli
Fatih Sultan Mehmet Race
1.2
Wedstrijd
TUR
La Mézière, Cyclocross
Val d'Ille Cyclo-cross Tour
C2
Wedstrijd
FRA
La Mézière, Cyclocross (V)
Val d'llle Cyclo-cross Tour
C2
Wedstrijd
FRA
La Mézière, Cyclocross, Junioren
Val d'Ille Cyclo-cross Tour
CJ
Wedstrijd
FRA
La Mézière, Cyclocross, U23
Val d'Ille Cyclo-cross Tour
CU
Wedstrijd
FRA
Medvode
VN Avtomojster
NE
Wedstrijd
SLO
Molina de Segura
GP Virgen de la Consolacion
NE
Wedstrijd
ESP
Montecatini Terme
GP Ezio del Rosso
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Estland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nossegem, Cyclocross, Cat. B
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Junioren
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Nieuwelingen
Patattencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Patattencross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Ottershaw (d)
Ottershaw Series 1
NE
Wedstrijd
GBR
Paris - Tours
1.HC
Wedstrijd
FRA
Paris - Tours, U23
1.2
Wedstrijd
FRA
Progreso
GP Redpagos
NE
Wedstrijd
URU
Scottish Hill Climb
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Steinmaur, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Tokoroa
South Waikato Council District Classic
NE
Wedstrijd
NZL
9e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
7e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
4e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
Trnava, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
2e etappe Vuelta al Centro de Buenos Aires
NE
Etappe
ARG
4e etappe Vuelta de la Juventud Costa Rica
Vuelta del Porvenir
NE
Etappe
CRC
Windhoek (c)
Namibian Cycle Classic
NE
Wedstrijd
NAM
Zingem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
14 oktober
3e etappe Aguazul
Clásica Aguazul
NE
Etappe
COL
6e etappe Chuangtian Road High Altitude Extreme Race
NE
Etappe
CHN
Jamestown
Jamestown Classic
NE
Wedstrijd
USA
Nakauchi, Cyclocross
Ibaraki Cyclo-cross Toride
C2
Wedstrijd
JPN
Afgelast
Nakauchi, Cyclocross (V)
Ibaraki Cyclo-cross Toride
C2
Wedstrijd
JPN
Afgelast
Nakauchi, Cyclocross, Junioren
Ibaraki Cyclo-cross Toride
CJ
Wedstrijd
JPN
Afgelast
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Sevenoaks
Catford Yorks Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
5e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
15 oktober
7e etappe Chuangtian Road High Altitude Extreme Race
NE
Etappe
CHN
Heist-op-den-Berg (c)
Heist-Goor
NE
Wedstrijd
BEL
Ponsacco
Coppa Mobilio Ponsacco - Linea
NE
Wedstrijd
ITA
Putte-Kapellen
Nationale Sluitingsprijs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour of Peninsula
2.1
Etappe
MAS
6e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
16 oktober
8e etappe Chuangtian Road High Altitude Extreme Race
NE
Etappe
CHN
Oceania Cycling Championships, Baan, 500 m, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Keirin, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Omnium (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
2e etappe Tour of Peninsula
2.1
Etappe
MAS
1e etappe Vuelta a Peru
NE
Etappe
PER
17 oktober
Ardooie, Cyclocross
Kermiscross
C2
Wedstrijd
BEL
Ardooie, Cyclocross (V)
Kermiscross
C2
Wedstrijd
BEL
9e etappe Chuangtian Road High Altitude Extreme Race
NE
Etappe
CHN
1e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
1e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NE
Etappe
NED
1e etappe deel a Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
1e etappe deel b Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Tour of Guangxi
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
Tour of Nanxijiang (V)
1.2
Wedstrijd
CHN
3e etappe Tour of Peninsula
2.1
Etappe
MAS
2e etappe Vuelta a Peru
NE
Etappe
PER
18 oktober
2e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
2e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NE
Etappe
NED
2e etappe Tour of Guangxi
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
4e etappe Tour of Peninsula
2.1
Etappe
MAS
3e etappe Vuelta a Peru
NE
Etappe
PER
19 oktober
Bern, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Bern, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Boom, Cyclocross
Niels Albertland Cyclo-cross
C2
Superprestige
BEL
Boom, Cyclocross (V)
Niels Albertland Cyclo-cross
C2
Superprestige
BEL
Boom, Cyclocross, Junioren
Niels Albertland Cyclo-cross
CJ
Superprestige
BEL
Boom, Cyclocross, Nieuwelingen
Niels Albertland Cyclo-cross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Boom, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Niels Albertland Cyclo-cross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Boom, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Niels Albertland Cyclo-cross
NE
Wedstrijd
BEL
Calarasi
Dunarea Calaraseana
NE
Wedstrijd
ROM
5e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe Clasica Raul Saavedra
NE
Individuele tijdrit
COL
3e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
Kigali - Huye
Memorial Lambert Byemayire
NE
Wedstrijd
RWA
Levoca, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SVK
Levoca, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Levoca, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SVK
Levoca, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
Levoca, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Lichtaart, Cyclocross, Cat. B
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Luanda
NE
Ploegentijdrit
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Grenada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Grenada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Grenada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRD
Oceania Cycling Championships, Baan, 1 km, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Keirin, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Omnium, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegkoers (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Scratch, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Scratch, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
3e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NE
Etappe
NED
Täby, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SWE
Täby, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SWE
Täby, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SWE
2e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Guangxi
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
5e etappe Tour of Peninsula
2.1
Etappe
MAS
Utsunomiya-shi, Criterium
Japan Cup
1.CRT
Criterium
JPN
1e etappe Volta de Vacaria
NE
Individuele tijdrit
BRA
4e etappe Vuelta a Peru
NE
Etappe
PER
Wadi Al Mujib - Ghor al Safi
NE
Wedstrijd
JOR
Washington, Cyclocross
DCCX # 1
C2
Wedstrijd
USA
Washington, Cyclocross (V)
DCCX # 1
C2
Wedstrijd
USA
Washington, Cyclocross, Junioren
DCCX # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Zaltbommel, Cyclocross
Uiterwaardencross
NE
Wedstrijd
NED
Zaltbommel, Cyclocross (V)
Uiterwaardencross
NE
Wedstrijd
NED
Zaltbommel, Cyclocross, Junioren
Uiterwaardencross
NE
Wedstrijd
NED
Zaltbommel, Cyclocross, Nieuwelingen
Uiterwaardencross
NE
Wedstrijd
NED
Zaltbommel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Uiterwaardencross
NE
Wedstrijd
NED
20 oktober
Bern, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
SUI
Bern, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
SUI
Bern, Cyclocross, Junioren
CDM
Wereldbeker
SUI
Bern, Cyclocross, U23
CDM
Wereldbeker
SUI
Biassono
Coppa d'Inverno
NE
Wedstrijd
ITA
Bragado
Revancha de la Doble Bragado
NE
Wedstrijd
ARG
6e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Chrono des Herbiers
Chrono des Nations
1.1
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers (V)
Chrono des Nations
1.1WE
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, Junioren
Chrono des Nations
1.1MJ
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, Junioren (V)
Chrono des Nations
1.1WJ
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, U23
Chrono des Nations
1.2
Wedstrijd
FRA
2e etappe Clasica Raul Saavedra
NE
Etappe
COL
Cles, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
Cles, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
Cles, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
Comayagua
Desafio Canal Seco
NE
Wedstrijd
HON
Durban (a)
Amashova National Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Eversel, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Florida
Vuelta de los Puentes
NE
Wedstrijd
URU
4e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
L'Etape Maroc by Le Tour de France
NE
Wedstrijd
MAR
La Unión
Trofeo Ciudad de la Union
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Luanda
NE
Etappe
ANG
Mount Parnitha, Elite/U23
Anavasi Parnithas
NE
Wedstrijd
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Grenada
CN
Nationaal kampioenschap
GRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Grenada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Grenada
CN
Nationaal kampioenschap
GRD
4e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NE
Etappe
NED
Ouagadougou
GP Excellence Hôtel
NE
Wedstrijd
BUR
Pilar de la Horadada
Trofeo Virgen del Pilar
NE
Wedstrijd
ESP
Port Louis
Mauritius 100 KM Cycle Tour
NE
Wedstrijd
MRI
Salvador
Desafio de Salvador
NE
Wedstrijd
BRA
Sellin
Rund auf Rügen
NE
Wedstrijd
GER
Soledade
Volta do Curimatau
NE
Wedstrijd
BRA
Stockholm, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SWE
Stockholm, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SWE
Stockholm, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SWE
Ternitz, Cyclocross
Tage des Querfeldeinsports Ternitz
C2
Wedstrijd
AUT
Ternitz, Cyclocross (V)
Tage des Querfeldeinsports Ternitz
C2
Wedstrijd
AUT
Ternitz, Cyclocross, Junioren
Tage des Querfeldeinsports Ternitz
CJ
Wedstrijd
AUT
3e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Guangxi
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
Utsunomiya-shi
Japan Cup
1.HC
Wedstrijd
JPN
Vadodara
Tour de Pavagadh
NE
Wedstrijd
IND
Veldhoven, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Veldhoven, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Veldhoven, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Veldhoven, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Veldhoven, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Volta de Vacaria
NE
Etappe
BRA
5e etappe Vuelta a Peru
NE
Etappe
PER
Washington, Cyclocross
DCCX # 2
C2
Wedstrijd
USA
Washington, Cyclocross (V)
DCCX # 2
C2
Wedstrijd
USA
Washington, Cyclocross, Junioren
DCCX # 2
CJ
Wedstrijd
USA
21 oktober
Asian Cycling Championships, Baan, 1 km, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, 500 m, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, 500 m, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Keirin, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Keirin, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Omnium, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Omnium, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Scratch, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Scratch, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers (V)
CC
Europees kampioenschap
1e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
4e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Guangxi
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
22 oktober
2e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
5e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
6e etappe Tour of Guangxi
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
Tour of Guangxi (V)
1.WWT
Wedstrijd
CHN
Woerden, Cyclocross
Nacht van Woerden
C2
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross (V)
Nacht van Woerden
C2
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Junioren
Nacht van Woerden
CJ
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Nieuwelingen
Nacht van Woerden
NE
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Nacht van Woerden
NE
Wedstrijd
NED
23 oktober
1e etappe Clásica Nicoya
NE
Etappe
CRC
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Saint-Amand-Mont-Rond
Grand Prix des Foire d´Orval
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
6e etappe deel b Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
6e etappe deel a Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
24 oktober
2e etappe Clásica Nicoya
NE
Individuele tijdrit
CRC
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
4e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
7e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
2e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
25 oktober
3e etappe Clásica Nicoya
NE
Etappe
CRC
Hualien - Wuling
Taiwan K.O.M.
NE
Wedstrijd
TPE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Rusland
CN
Nationaal Kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Rusland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
RUS
5e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
8e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Faso
2.2
Ploegentijdrit
BUR
1e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
Proloog 1e etappe Volta Internacional Cidade de Guarulhos
NE
Proloog
BRA
3e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
26 oktober
's-Hertogenbosch, Cyclocross
GP van Brabant
C1
Wedstrijd
NED
Afgelast
's-Hertogenbosch, Cyclocross (V)
GP van Brabant
C1
Wedstrijd
NED
Afgelast
's-Hertogenbosch, Cyclocross, Junioren
GP van Brabant
CJ
Wedstrijd
NED
Afgelast
's-Hertogenbosch, Cyclocross, Junioren (V)
GP van Brabant
CJ
Wedstrijd
NED
Afgelast
's-Hertogenbosch, Cyclocross, Nieuwelingen
GP van Brabant
NE
Wedstrijd
NED
Afgelast
's-Hertogenbosch, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
GP van Brabant
NE
Wedstrijd
NED
Afgelast
Alphen, Cyclocross, Nieuwelingen
Dwars door 't Zand
NE
Wedstrijd
NED
Alphen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Dwars door 't Zand
NE
Wedstrijd
NED
Baku (a)
NE
Wedstrijd
AZE
Beringen, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Beringen, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
BEL
Beringen, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Beringen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Beringen, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Clásica Nicoya
NE
Etappe
CRC
Cust
Barry Richardson Memorial
NE
Wedstrijd
NZL
Llodio, Cyclocross
Ziklokross Laudio
C1
Wedstrijd
ESP
Llodio, Cyclocross (V)
Ziklokross Laudio
C1
Wedstrijd
ESP
Llodio, Cyclocross, Junioren
Ziklokross Laudio
CJ
Wedstrijd
ESP
Mason, Cyclocross
Kings CX After Dark # 1
C1
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross (V)
Kings CX After Dark # 1
C1
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross, Junioren
Kings CX After Dark # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Rusland
CN
Wedstrijd
RUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Rusland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
RUS
Podbrezová, Cyclocross
Horná Mičiná # 1
C1
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross (V)
Horná Mičiná # 1
C1
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Junioren
Horná Mičiná # 1
CJ
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Nieuwelingen
Horná Mičiná # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SVK
9e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
2e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
Veseli nad Luznici, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Veseli nad Luznici, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Veseli nad Luznici, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Veseli nad Luznici, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Veseli nad Luznici, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
2e etappe Volta Internacional Cidade de Guarulhos
NE
Etappe
BRA
4e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
27 oktober
Amay, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Amay, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Amay, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Amay, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Brakpan
Carnival City
NE
Wedstrijd
RSA
5e etappe Clásica Nicoya
NE
Etappe
CRC
Contern, Cyclocross
Grand-Prix de la Commune de Contern
C2
Wedstrijd
LUX
Contern, Cyclocross (V)
Grand-Prix de la Commune de Contern
C2
Wedstrijd
LUX
Contern, Cyclocross, Junioren
Grand-Prix de la Commune de Contern
CJ
Wedstrijd
LUX
Elorrio, Cyclocross
Elorrioko Ziklokrosa Basqueland
C1
Wedstrijd
ESP
Elorrio, Cyclocross (V)
Elorrioko Ziklokrosa Basqueland
C1
Wedstrijd
ESP
Elorrio, Cyclocross, Junioren
Elorrioko Ziklokrosa Basqueland
CJ
Wedstrijd
ESP
Freetown
Montly June Race
NE
Wedstrijd
SLE
Gavere, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Gavere, Cyclocross (V)
C1
Superprestige
BEL
Gavere, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Superprestige
BEL
Gavere, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Gavere, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Gavere, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Heeswijk-Dinther, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Heeswijk-Dinther, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Heeswijk-Dinther, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Heeswijk-Dinther, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Heeswijk-Dinther, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Herenthout, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hong Kong (j)
Hong Kong Road Race 2
NE
Individuele tijdrit
HKG
Irvine, Cyclocross (a)
C2
Wedstrijd
GBR
Irvine, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GBR
Irvine, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GBR
Jamesburg, Cyclocross
HPCX # 1
C2
Wedstrijd
USA
Jamesburg, Cyclocross (V)
HPCX # 1
C2
Wedstrijd
USA
Jamesburg, Cyclocross, Junioren
HPCX
CJ
Wedstrijd
USA
L'Etape Thailand by Le Tour de France
NE
Wedstrijd
THA
München, Cyclocross
C1
Wedstrijd
GER
München, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
GER
München, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GER
Macapá
Taça Serapio Hyacinth
NE
Wedstrijd
BRA
Mason, Cyclocross (a)
Kings CX After Dark # 2
C2
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross (V) (a)
Kings CX After Dark # 2
C2
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross, Junioren (a)
Kings CX After Dark # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Litouwen
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Rusland
CN
Nationaal Kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
1e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Qala - Xewkija
Gozo CC
NE
Wedstrijd
MLT
Sagae, Cyclocross
Tohoku CX Project
C2
Wedstrijd
JPN
Sagae, Cyclocross (V)
Tohoku CX Project
C2
Wedstrijd
JPN
Sagae, Cyclocross, Junioren
Tohoku CX Project
CJ
Wedstrijd
JPN
Saitama, Criterium
Criterium by Le Tour de France
1.CRT
Criterium
JPN
Singapore
Share the Road Criterium
NE
Criterium
SIN
6e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
Topolcianky, Cyclocross
# 1
C1
Wedstrijd
SVK
Topolcianky, Cyclocross (V)
# 1
C1
Wedstrijd
SVK
Topolcianky, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
SVK
Topolcianky, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Topolcianky, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
3e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
3e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
3e etappe Volta Internacional Cidade de Guarulhos
NE
Etappe
BRA
5e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Individuele tijdrit
GUA
Vuya, Criterium
NE
Criterium
FJI
Weston Subedge (V)
National Hill Climb Championship,Road,Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
28 oktober
Athína
Mtn.Hymettus, Anavasi Ymittou
NE
Wedstrijd
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Slaný, Cyclocross
C1
Wedstrijd
CZE
Slaný, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
CZE
Slaný, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
CZE
Slaný, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Slaný, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
7e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
4e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
6e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
29 oktober
8e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
5e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
7e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
30 oktober
6e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
8e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
31 oktober
7e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
9e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
1e etappe Vuelta al Sur
NE
Etappe
CRC
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd