Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Jean-Luc Vandenbroucke
Voornaam:
Jean-Luc
Achternaam:
Vandenbroucke
Nationaliteit
België
Geslacht:
Leeftijd:
68 jaar
Geboortedatum:
31-05-1955
Geboorteplaats:
Moeskroen (Hainaut), België
Voornaam: Jean-Luc
Achternaam: Vandenbroucke
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 68 jaar
Geboortedatum: 31-05-1955
Geboorteplaats:
Moeskroen (Hainaut), België
Ploegleiders en VIPs
Ploegen
Uitslagen
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ploegen
1988
Lotto - Eddy Merckx
BEL
Assistent Ploegleider
1989
Lotto
BEL
Ploegleider
1990
Lotto - Super Club
BEL
Ploegleider
1991
Lotto - Super Club
BEL
Ploegleider
1992
Lotto
BEL
Ploegleider
1993
Lotto
BEL
Ploegleider
1994
Lotto
BEL
Ploegleider
1995
Lotto
BEL
Ploegleider
1996
Lotto - Isoglass
BEL
Ploegleider
1997
Lotto - Mobistar
BEL
Ploegleider
1998
Lotto - Mobistar
BEL
Ploegleider
1999
Lotto - Mobistar
BEL
Ploegleider
Misschien ook interessant:
Zeges per ploeg/jaar
1988 Lotto - Eddy Merckx
01-05-1988
Frankfurt am Main
:
Michel Dernies
20-05-1988
Huppaye (a)
:
Benjamin Van Itterbeeck
10-06-1988
Aartrijke
:
Peter De Clercq
23-06-1988
Bergklassement Tour de Suisse
:
Peter De Clercq
03-07-1988
Lubbeek, Amateurs
:
Rudy Verdonck
12-07-1988
Vilvoorde (a)
:
Wim Van Eynde
13-07-1988
Temse
:
Peter De Clercq
21-07-1988
Ninove
:
Peter De Clercq
04-08-1988
Sint-Truiden (a)
:
Michel Dernies
07-08-1988
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Benjamin Van Itterbeeck
13-08-1988
3e etappe Paris - Bourges
:
Wim Arras
13-09-1988
6e etappe Tour de la Communauté Europeènne
:
Ludwig Willems
14-09-1988
7e etappe Tour de la Communauté Europeènne
:
Koen Vekemans
17-09-1988
10e etappe Tour de la Communauté Europeènne
:
Peter Roes
18-09-1988
11e etappe Tour de la Communauté Europeènne
:
Rudy Verdonck
26-09-1988
Tienen (b)
:
Koen Vekemans
1989 Lotto
08-02-1989
Prix de l'U.C.B.
:
Wim Arras
10-02-1989
2e etappe Etoile de Bessèges
:
Wim Arras
14-02-1989
Nice - Alassio
:
Wim Van Eynde
15-02-1989
1e etappe Tour Méditerranéen
:
Peter De Clercq
08-03-1989
Fayt-le-Franc
:
Hendrik Redant
24-05-1989
2e etappe Tour d'Armorique
:
Wim Arras
14-06-1989
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
:
Hendrik Redant
23-06-1989
Beveren
:
Rudy Verdonck
29-06-1989
Heusden-Zolder
:
Peter De Clercq
17-07-1989
Dentergem
:
Dirk Demol
23-07-1989
La Calamine
:
Rudy Verdonck
04-08-1989
Montréal
:
Wim Arras
15-08-1989
Heusden
:
Sammie Moreels
01-09-1989
Roeselare, Criterium
:
Frank Van Den Abeele
05-09-1989
Izegem
:
Patrick Verschueren
07-09-1989
1e etappe Tour de la Communauté Europeènne
:
Peter De Clercq
09-09-1989
4e etappe Tour de la Communauté Europeènne
:
Benjamin Van Itterbeeck
30-09-1989
Circuit des Frontières
:
Patrick Deneut
1990 Lotto - Super Club
04-03-1990
Kuurne - Brussel - Kuurne
:
Hendrik Redant
07-03-1990
Fayt-le-Franc
:
Hendrik Redant
28-03-1990
2e etappe Driedaagse van De Panne
:
Johan Museeuw
06-04-1990
3e etappe deel b Tour du Vaucluse
:
Johan Bruyneel
26-04-1990
Ruddervoorde
:
Peter De Clercq
18-05-1990
1e etappe Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Colombia
:
Johan Museeuw
20-05-1990
Eindklassement Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Colombia
:
Hendrik Redant
17-06-1990
6e etappe Tour de Suisse
:
Thierry Bock
24-06-1990
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
:
Claude Criquielion
03-07-1990
4e etappe Tour de France
:
Johan Museeuw
05-07-1990
Melle
:
Ludwig Willems
22-07-1990
21e etappe Tour de France
:
Johan Museeuw
23-07-1990
Aalst, Criterium
:
Johan Museeuw
24-07-1990
Ronse
:
Claude Criquielion
28-07-1990
Dilsen
:
Johan Museeuw
05-08-1990
Herselt
:
Johan Bruyneel
07-08-1990
Willebroek
:
Rudy Verdonck
09-08-1990
Surhuisterveen
:
Claude Criquielion
14-08-1990
2e etappe Volta a Galicia
:
Sammie Moreels
20-08-1990
Geetbets
:
Ludwig Willems
26-08-1990
Momignies
:
Peter Roes
01-09-1990
Merbes-le-Château
:
Hendrik Redant
07-09-1990
Koolskamp
:
Hendrik Redant
14-09-1990
Eindklassement Tour de la Communauté Europeènne
:
Johan Bruyneel
27-09-1990
Lichtervelde
:
Johan Museeuw
05-10-1990
3e etappe Tour of Ireland
:
Johan Museeuw
27-12-1990
Loenhout, Cyclocross (a)
:
Johan Museeuw
1991 Lotto - Super Club
06-02-1991
2e etappe Vuelta a Andalucia
:
Johan Museeuw
09-02-1991
5e etappe Vuelta a Andalucia
:
Johan Museeuw
10-03-1991
Ichtegem (a)
:
Hendrik Redant
16-04-1991
1e etappe Vuelta a Aragón
:
Hendrik Redant
19-04-1991
4e etappe Vuelta a Aragón
:
Peter De Clercq
28-04-1991
Bern
:
Serge Baguet
01-05-1991
Frankfurt am Main
:
Johan Bruyneel
05-05-1991
Gippingen
:
Sammie Moreels
09-05-1991
GP de Wallonie
:
Frank Van Den Abeele
28-05-1991
1e etappe Tour d'Armorique
:
Peter De Clercq
14-06-1991
De Haan
:
Johan Museeuw
19-06-1991
De Panne
:
Bart Leysen
22-06-1991
4e etappe Tour de Suisse
:
Jan Nevens
02-07-1991
Circuit des Frontières
:
Frank Van Den Abeele
02-08-1991
Geraardsbergen, Criterium
:
Johan Bruyneel
07-08-1991
2e etappe Tour of Britain
:
Johan Museeuw
13-08-1991
Heusden
:
Bart Leysen
15-08-1991
4e etappe Volta a Galicia
:
Frank Van Den Abeele
18-08-1991
Zürich
:
Johan Museeuw
30-08-1991
Roeselare, Criterium
:
Dirk Demol
03-09-1991
Izegem
:
Hendrik Redant
13-09-1991
Koolskamp
:
Johan Museeuw
15-09-1991
Heule (a)
:
Hendrik Redant
20-09-1991
La Louvière
:
Claude Criquielion
28-09-1991
Deux-Acren
:
Claude Criquielion
1992 Lotto
08-02-1992
5e etappe Vuelta a Andalucia
:
Johan Museeuw
09-02-1992
6e etappe Vuelta a Andalucia
:
Hendrik Redant
18-02-1992
1e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Johan Museeuw
19-02-1992
Laigueglia
:
Sammie Moreels
19-02-1992
2e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Johan Museeuw
15-03-1992
Kemzeke
:
Fabrice Naessens
28-03-1992
Harelbeke
:
Johan Museeuw
01-05-1992
Frankfurt am Main
:
Frank Van Den Abeele
05-05-1992
Wielsbeke (a)
:
Pierre Herinne
26-05-1992
1e etappe Tour d'Armorique
:
Peter De Clercq
28-05-1992
Eindklassement Tour d'Armorique
:
Peter De Clercq
09-06-1992
Gullegem
:
Rik Van Slycke
23-06-1992
1e etappe deel B Vuelta a los Valles Mineros
:
Johan Museeuw
25-06-1992
3e etappe Vuelta a los Valles Mineros
:
Hendrik Redant
28-06-1992
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
:
Johan Museeuw
30-06-1992
Circuit des Frontières
:
Bart Leysen
09-07-1992
Melle
:
Bart Leysen
12-07-1992
8e etappe Tour de France
:
Jan Nevens
25-07-1992
20e etappe Tour de France
:
Peter De Clercq
31-07-1992
Geraardsbergen, Criterium
:
Jan Nevens
05-08-1992
Aartselaar
:
Patrick Deneut
10-08-1992
1e etappe Tour of Britain
:
Hendrik Redant
14-08-1992
5e etappe Tour of Britain
:
Hendrik Redant
14-08-1992
5e etappe Volta a Galicia
:
Peter De Clercq
20-08-1992
Mere
:
Peter De Clercq
30-08-1992
Leuven
:
Hendrik Redant
04-09-1992
Zomergem - Adinkerke
:
Peter Roes
08-09-1992
Izegem
:
Sammie Moreels
11-09-1992
Koolskamp
:
Rik Van Slycke
05-10-1992
Oostrozebeke, Criterium
:
Michel Vanhaecke
11-10-1992
Paris - Tours
:
Hendrik Redant
18-10-1992
Freyming, Cyclocross
:
Marc Janssens
08-11-1992
Utsunomiya-shi
:
Hendrik Redant
11-11-1992
Niel, Cyclocross
:
Marc Janssens
14-11-1992
Ravels, Cyclocross
:
Marc Janssens
15-11-1992
Lunéville, Cyclocross
:
Marc Janssens
29-11-1992
Schijndel, Cyclocross
:
Marc Janssens
27-12-1992
Diegem, Cyclocross
:
Marc Janssens
1993 Lotto
03-01-1993
Alzingen, Cyclocross
:
Mario De Clercq
07-02-1993
5e etappe Etoile de Bessèges
:
Jean-Pierre Dubois
11-07-1993
La Calamine
:
Tom Desmet
13-07-1993
Vilvoorde (a)
:
Frank Van Den Abeele
10-08-1993
2e etappe Tour of Britain
:
Serge Baguet
12-08-1993
4e etappe Tour of Britain
:
Peter De Clercq
04-09-1993
Meulebeke
:
Frank Van Den Abeele
25-09-1993
Tienen (b)
:
Peter Roes
1994 Lotto
13-02-1994
6e etappe Tour Méditerranéen
:
Frank Vandenbroucke
26-03-1994
Harelbeke
:
Andrei Tchmil
30-03-1994
2e etappe Driedaagse van De Panne
:
Andrei Tchmil
10-04-1994
Paris - Roubaix
:
Andrei Tchmil
12-05-1994
GP de Wallonie
:
Peter Farazijn
20-05-1994
Huppaye (a)
:
Stéphane Hennebert
25-05-1994
3e etappe Tour d'Armorique
:
Peter De Clercq
07-06-1994
Gullegem
:
Wim Omloop
20-06-1994
1e etappe deel b Route du Sud
:
Peter De Clercq
07-07-1994
Melle
:
Serge Baguet
30-07-1994
Hamme
:
Michel Vanhaecke
10-08-1994
3e etappe deel b Tour of Britain
:
Andrei Tchmil
16-08-1994
Heusden
:
Herman Frison
23-08-1994
Plouay (a)
:
Andrei Tchmil
07-09-1994
Wingene
:
Wim Omloop
09-09-1994
La Louvière
:
Peter De Clercq
12-09-1994
Zwevegem
:
Wim Omloop
1995 Lotto
01-02-1995
1e etappe Etoile de Bessèges
:
Wilfried Nelissen
03-02-1995
3e etappe Etoile de Bessèges
:
Wilfried Nelissen
05-02-1995
5e etappe Etoile de Bessèges
:
Wilfried Nelissen
05-03-1995
1e etappe Paris - Nice
:
Wilfried Nelissen
07-03-1995
3e etappe Paris - Nice
:
Wilfried Nelissen
08-03-1995
Oostakker
:
Frank Vandenbroucke
19-03-1995
Cholet
:
Frank Vandenbroucke
02-04-1995
Rennes (a)
:
Peter De Clercq
18-04-1995
Paris - Camembert
:
Andrei Tchmil
23-04-1995
Tour de Vendée
:
Mario De Clercq
04-05-1995
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Wilfried Nelissen
13-05-1995
2e etappe Tour de Picardie
:
Wilfried Nelissen
14-05-1995
3e etappe deel a Tour de Picardie
:
Wilfried Nelissen
25-05-1995
2e etappe deel a GP du Midi-Libre
:
Wilfried Nelissen
05-06-1995
1e etappe Critérium du Dauphiné
:
Andrei Tchmil
06-06-1995
Gullegem
:
Wilfried Nelissen
14-06-1995
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
:
Frank Corvers
17-06-1995
1e etappe deel a Route du Sud
:
Wilfried Nelissen
18-06-1995
2e etappe Route du Sud
:
Wilfried Nelissen
20-06-1995
4e etappe Route du Sud
:
Wilfried Nelissen
25-06-1995
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
:
Wilfried Nelissen
26-07-1995
Peer, Criterium
:
Wilfried Nelissen
27-07-1995
Kruibeke
:
Wilfried Nelissen
07-08-1995
1e etappe Vuelta a Burgos
:
Andrei Tchmil
15-08-1995
1e etappe Tour du Limousin
:
Andrei Tchmil
18-08-1995
Eindklassement Tour du Limousin
:
Andrei Tchmil
24-08-1995
3e etappe deel a Ronde van Nederland
:
Wilfried Nelissen
30-08-1995
Geraardsbergen
:
Andrei Tchmil
17-09-1995
Isbergues
:
Frank Corvers
05-11-1995
London, Cyclocross (c)
:
Mario De Clercq
1996 Lotto - Isoglass
07-02-1996
1e etappe Etoile de Bessèges
:
Wilfried Nelissen
08-02-1996
2e etappe Etoile de Bessèges
:
Wilfried Nelissen
09-02-1996
3e etappe Etoile de Bessèges
:
Wilfried Nelissen
19-02-1996
1e etappe Vuelta a Andalucia
:
Wilfried Nelissen
22-02-1996
4e etappe Vuelta a Andalucia
:
Wilfried Nelissen
11-03-1996
2e etappe Paris - Nice
:
Wilfried Nelissen
15-03-1996
6e etappe Paris - Nice
:
Andrei Tchmil
03-04-1996
2e etappe Driedaagse van De Panne
:
Andrei Tchmil
18-04-1996
Veenendaal
:
Andrei Tchmil
11-05-1996
6e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Marc Wauters
09-06-1996
4e etappe Tour de Luxembourg
:
Andrei Tchmil
18-07-1996
Ninove
:
Tony Bracke
28-07-1996
Sint-Truiden (a)
:
Marc Wauters
04-08-1996
1e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Nico Mattan
05-08-1996
3e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Thomas Fleischer
06-08-1996
4e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Scott Sunderland
08-08-1996
Eindklassement Tour de la Région Wallonne
:
Thomas Fleischer
12-08-1996
1e etappe Volta a Galicia
:
Andrei Tchmil
13-08-1996
2e etappe Volta a Galicia
:
Andrei Tchmil
1997 Lotto - Mobistar
16-03-1997
Lillers
:
Niko Eeckhout
26-03-1997
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
:
Andrei Tchmil
22-04-1997
Tour de La Côte Picarde
:
Djamolidine Abduzhaparov
03-05-1997
Les Boucles de l'Artois
:
Christophe Detilloux
11-05-1997
6e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Djamolidine Abduzhaparov
09-06-1997
1e etappe Critérium du Dauphiné
:
Djamolidine Abduzhaparov
11-06-1997
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Djamolidine Abduzhaparov
15-06-1997
7e etappe Critérium du Dauphiné
:
Andrei Teteriouk
02-08-1997
2e etappe deel a Tour de la Région Wallonne
:
Rik Verbrugghe
02-08-1997
2e etappe deel b Tour de la Région Wallonne
:
Rik Verbrugghe
06-08-1997
Aartselaar
:
Andrei Tchmil
14-08-1997
4e etappe Volta a Galicia
:
Jo Planckaert
04-09-1997
Kortemark
:
Jo Planckaert
05-10-1997
Paris - Tours
:
Andrei Tchmil
1998 Lotto - Mobistar
06-02-1998
3e etappe Etoile de Bessèges
:
Jo Planckaert
08-02-1998
Eindklassement Etoile de Bessèges
:
Jo Planckaert
22-02-1998
Valencia
:
Andrei Tchmil
01-03-1998
Kuurne - Brussel - Kuurne
:
Andrei Tchmil
13-03-1998
6e etappe Paris - Nice
:
Andrei Tchmil
14-03-1998
7e etappe Paris - Nice
:
Andrei Tchmil
15-03-1998
Lillers
:
Geert Verheyen
05-08-1998
Peer, Criterium
:
Kurt Van De Wouwer
06-08-1998
Kortrijk, Criterium
:
Peter Farazijn
20-08-1998
Mere
:
Geert Verheyen
21-08-1998
5e etappe Vuelta a Burgos
:
Andrei Tchmil
06-09-1998
Leuven
:
Jo Planckaert
08-09-1998
Izegem
:
Wim Feys
18-09-1998
Koolskamp
:
Niko Eeckhout
01-10-1998
Paris - Bourges
:
Ludo Dierckxsens
25-10-1998
Utsunomiya-shi
:
Fabien De Waele
1999 Lotto - Mobistar
04-02-1999
2e etappe Etoile de Bessèges
:
Jo Planckaert
28-02-1999
Kuurne - Brussel - Kuurne
:
Jo Planckaert
08-03-1999
2e etappe Paris - Nice
:
Andrei Tchmil
12-03-1999
6e etappe Paris - Nice
:
Jacky Durand
20-03-1999
Milano - San Remo
:
Andrei Tchmil
15-05-1999
1e etappe Tour de Picardie
:
Thierry Marichal
20-06-1999
2e etappe Route du Sud
:
Geert Verheyen
02-08-1999
Château-Chinon, Criterium
:
Jacky Durand
03-08-1999
4e etappe deel a Tour de la Région Wallonne
:
Andrei Tchmil
07-10-1999
Zwevezele
:
Wim Feys
16-10-1999
Wereldbeker, Op de weg, Elite
:
Andrei Tchmil
Fotoalbum
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1991
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1993
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1994
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1996
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1998
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1999
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close