Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nikki Brammeier
Voornaam: Nikki
Achternaam: Brammeier Harris
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 37 jaar
Geboortedatum: 30-12-1986
Geboorteplaats:
Derbyshire (Derbyshire), Groot-Brittannië
Voornaam: Nikki
Achternaam: Brammeier Harris
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 37 jaar
Geboortedatum: 30-12-1986
Geboorteplaats:
Derbyshire (Derbyshire), Groot-Brittannië
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Familiebanden
Professional 2006-2017
is de echtgenote van
Matthew Brammeier
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2000
2000
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Groot-Brittannië (V), Ipswich (Suffolk), Groot-Brittannië
2002
2002
3e in Cheltenham, Cyclocross (V), Cheltenham (Gloucestershire), Groot-Brittannië
2002
3e in Rainham, Cyclocross (V), Rainham (Medway), Groot-Brittannië
2002
19e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross (V))
, Kalmthout (Antwerpen), België
2003
2003
3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V), Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
2003
2e in Matlock, Cyclocross (V), Matlock (Derbyshire), Groot-Brittannië
2003
3e in Ipswich, Cyclocross (V), Ipswich (Suffolk), Groot-Brittannië
2003
29e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross (V))
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2004
2004
3e in Matlock, Cyclocross (V), Matlock (Derbyshire), Groot-Brittannië
2005
2005
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V), Groot-Brittannië
2005
2e in Cheshire Classic,
(Cheshire (V))
, Northwich (Cheshire), Groot-Brittannië
2005
3e in Chorley, Cyclocross (V), Chorley (Lancashire), Groot-Brittannië
2005
3e in Ipswich, Cyclocross (V), Ipswich (Suffolk), Groot-Brittannië
2006
2006
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië (V), Groot-Brittannië
2006
3e in Sydney, Puntenkoers (V), Sydney (New South Wales), Australië
2006
3e in Knoet Criterium,
(Aarschot, Criterium (V))
, Aarschot (Vlaams-Brabant), België
2006
2e in Omloop van Wenduine,
(Wenduine (V))
, Wenduine (West-Vlaanderen), België
2007
2007
2e in Zingem (V), Zingem (Oost-Vlaanderen), België
2008
2008
3e in Moorways,
(Derby, Cyclocross (V))
, Derby (Derbyshire), Groot-Brittannië
2008
2e in Bornem (V), Bornem (Antwerpen), België
2008
3e in Nederzwalm-Hermelgem (V), Nederzwalm-Hermelgem (Oost-Vlaanderen), België
2008
2e in Massemen (V), Massemen (Oost-Vlaanderen), België
2008
1
e in Wilrijk (V), Wilrijk (Antwerpen), België
2008
1
e in Fort,
(Kessel, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Kessel (Antwerpen), België
2008
1
e in Eversel, Cyclocross, Elite/U23 (V), Eversel (Limburg), België
2008
3e in Ipswich, Cyclocross (V), Ipswich (Suffolk), Groot-Brittannië
2008
3e in Veghel,
(Eerde, Cyclocross (V))
, Eerde (Noord-Brabant), Nederland
2008
23e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross (V))
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2008
1
e in Hasselt, Cyclocross (V), Hasselt (Limburg), België
2008
3e in Sint-Jozef,
(Rijkevorsel, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Rijkevorsel (Antwerpen), België
2008
1
e in Averbode, Cyclocross, Elite/U23 (V), Averbode (Vlaams-Brabant), België
2008
2e in Amersfoort, Cyclocross (V), Amersfoort (Utrecht), Nederland
2008
16e in Zolder, Cyclocross (V), Zolder (Limburg), België
2009
2009
14e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2009
10e in 1e etappe v/h Ster van Walcheren,
(RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V))
, Vlissingen (Zeeland), Nederland
2009
2e in 3e etappe v/h Ster van Walcheren,
(RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V))
, Westkapelle (Zeeland), Nederland
2009
5e in Eindklassement v/h Ster van Walcheren,
(RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V))
, Nederland
2009
1
e in Fort,
(Koningshooikt, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Koningshooikt (Antwerpen), België
2009
1
e in Hasselt, Cyclocross (V), Hasselt (Limburg), België
2009
1
e in Averbode, Cyclocross, Elite/U23 (V), Averbode (Vlaams-Brabant), België
2009
2e in Amersfoort, Cyclocross (V), Amersfoort (Utrecht), Nederland
2009
1
e in Veldhoven, Cyclocross (V), Veldhoven (Noord-Brabant), Nederland
2010
2010
2e in Vlaamse Witloof Veldrit,
(Tervuren, Cyclocross (V))
, Tervuren (Brabant), België
2010
19e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2010
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V), Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
2010
18e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland
2011
2011
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V), Derby (Derbyshire), Groot-Brittannië
2011
15e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Sankt Wendel (Saarland), Duitsland
2011
3e in Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite, België (V), Steenokkerzeel (Brabant), België
2011
3e in GP Pelt,
(Neerpelt, Cyclocross (V))
, Neerpelt (Limburg), België
2011
2e in Ruddervoorde, Cyclocross (V), Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2011
2e in Zonhoven, Cyclocross (V), Zonhoven (Limburg), België
2011
3e in Koppenberg, Cyclocross (V), Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
2011
5e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Lucca (Toscana), Italië
2011
3e in Gavere, Cyclocross (V), Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2011
2e in Vlaamse Druivencross,
(Overijse, Cyclocross (V))
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2011
3e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross (V))
, Essen (Antwerpen), België
2012
2012
3e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross (V))
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2012
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V), Ipswich (Suffolk), Groot-Brittannië
2012
3e in Rucphen, Cyclocross (V), Rucphen (Noord-Brabant), Nederland
2012
6e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Koksijde (West-Vlaanderen), België
2012
2e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross (V))
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2012
2e in Noordzeecross,
(Middelkerke, Cyclocross (V))
, Middelkerke (West-Vlaanderen), België
2012
3e in Heerlen, Cyclocross (V), Heerlen (Limburg), Nederland
2012
3e in Cauberg Cyclo-cross,
(Valkenburg aan de Geul, Cyclocross (V))
, Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
2012
3e in Eindklassement Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclocross (V), België
2012
4e in Ryedale Grand Prix,
(Ampleforth (V))
, Ampleforth (North Yorkshire), Groot-Brittannië
2012
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V), Ampleforth (North Yorkshire), Groot-Brittannië
2012
1
e in Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Groot-Brittannië (V), Groot-Brittannië
2012
1
e in GP Pelt,
(Neerpelt, Cyclocross (V))
, Neerpelt (Limburg), België
2012
2e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross (V))
, Kalmthout (Antwerpen), België
2012
1
e in Ruddervoorde, Cyclocross (V), Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2012
3e in Plzen, Cyclocross (V), Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië
2012
2e in Koppenberg, Cyclocross (V), Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
2012
3e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Ipswich (Suffolk), Groot-Brittannië
2012
1
e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross (V))
, Niel (Antwerpen), België
2012
1
e in Gavere, Cyclocross (V), Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2012
2e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross (V))
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2012
2e in Scheldecross,
(Antwerpen, Cyclocross (V))
, Antwerpen (Antwerpen), België
2012
2e in Vlaamse Druivencross,
(Overijse, Cyclocross (V))
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2012
3e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross (V))
, Essen (Antwerpen), België
2012
2e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross (V))
, Loenhout (Antwerpen), België
2013
2013
2e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross (V))
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2013
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V), Bradford (Bradford), Groot-Brittannië
2013
3e in Eindklassement Wereldbeker, Cyclocross, Elite (V), Onbekend
2013
1
e in Hotondcross/GP Mario De Clercq,
(Ronse, Cyclocross (V))
, Ronse (Oost-Vlaanderen), België
2013
3e in Cauberg Cyclo-cross,
(Valkenburg aan de Geul, Cyclocross (V))
, Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
2013
2e in Tabor, Cyclocross (V), Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2013
2e in Ruddervoorde, Cyclocross (V), Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2013
3e in Koppenberg, Cyclocross (V), Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
2013
2e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2013
1
e in Flandriencross,
(Hamme-Zogge, Cyclocross (V))
, Hamme-Zogge (Oost-Vlaanderen), België
2013
2e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross (V))
, Niel (Antwerpen), België
2013
3e in Gavere, Cyclocross (V), Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2013
3e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross (V))
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2013
3e in Scheldecross,
(Antwerpen, Cyclocross (V))
, Antwerpen (Antwerpen), België
2013
3e in Vlaamse Druivencross,
(Overijse, Cyclocross (V))
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2013
3e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross (V))
, Essen (Antwerpen), België
2013
3e in Namur, Cyclocross (V), Namur (Namur), België
2014
2014
3e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross (V))
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2014
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V), Derby (Derbyshire), Groot-Brittannië
2014
2e in Rucphen, Cyclocross (V), Rucphen (Noord-Brabant), Nederland
2014
3e in Leuven, Cyclocross (V), Leuven (Vlaams-Brabant), België
2014
2e in Eindklassement Wereldbeker, Cyclocross, Elite (V), Onbekend
2014
5e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2014
1
e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross (V))
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2014
2e in Heerlen, Cyclocross (V), Heerlen (Limburg), Nederland
2014
3e in Eindklassement BPost Bank Trofee, Cyclocross (V), België
2014
3e in GP van Brabant,
('s-Hertogenbosch, Cyclocross (V))
, 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant), Nederland
2014
2e in Zonhoven, Cyclocross (V), Zonhoven (Limburg), België
2014
3e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Lorsch (Hessen), Duitsland
2014
2e in Gavere, Cyclocross (V), Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2014
1
e in Francorchamps, Cyclocross (V), Francorchamps (Liege), België
2014
3e in # 1,
(Milton Keynes, Cyclocross (V))
, Milton Keynes (Milton Keynes), Groot-Brittannië
2015
2015
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V), Abergavenny (Monmouthshire), Groot-Brittannië
2015
1
e in Rucphen, Cyclocross (V), Rucphen (Noord-Brabant), Nederland
2015
4e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2015
2e in Heerlen, Cyclocross (V), Heerlen (Limburg), Nederland
2015
2e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross (V))
, Oostmalle (Antwerpen), België
2015
5e in Lincoln Grand Prix,
(Lincoln (V))
, Lincoln (Lincolnshire), Groot-Brittannië
2015
5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V), Lincoln (Lincolnshire), Groot-Brittannië
2015
2e in Gieten, Cyclocross (V), Gieten (Drenthe), Nederland
2015
3e in Hotondcross/GP Mario De Clercq,
(Ronse, Cyclocross (V))
, Ronse (Oost-Vlaanderen), België
2015
2e in Zonhoven, Cyclocross (V), Zonhoven (Limburg), België
2015
3e in Koppenberg, Cyclocross (V), Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
2015
3e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Huijbergen (Noord-Brabant), Nederland
2015
3e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross (V))
, Niel (Antwerpen), België
2015
3e in Gavere, Cyclocross (V), Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2015
2e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross (V))
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2015
3e in Flandriencross,
(Hamme-Zogge, Cyclocross (V))
, Hamme-Zogge (Oost-Vlaanderen), België
2015
3e in Vlaamse Druivencross,
(Overijse, Cyclocross (V))
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2015
2e in Francorchamps, Cyclocross (V), Francorchamps (Liege), België
2015
1
e in Namur, Cyclocross (V), Namur (Namur), België
2016
2016
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V), Shrewsbury (Shropshire), Groot-Brittannië
2016
2e in Rucphen, Cyclocross (V), Rucphen (Noord-Brabant), Nederland
2016
3e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross (V))
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2016
3e in Eindklassement Wereldbeker, Cyclocross, Elite (V), Onbekend
2016
5e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Heusden-Zolder (Limburg), België
2016
2e in Waaslandcross,
(Sint-Niklaas, Cyclocross (V))
, Sint-Niklaas (Oost-Vlaanderen), België
2016
3e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross (V))
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2016
3e in Noordzeecross,
(Middelkerke, Cyclocross (V))
, Middelkerke (West-Vlaanderen), België
2016
3e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross (V), Onbekend
2016
3e in UCI Ranking, Cyclocross (V), Onbekend
2016
6e in Le Samyn des Dames,
(Le Samyn (V))
, Dour (Hainaut), België
2016
1
e in 1e etappe Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Groningen (Groningen), Nederland
+
Chantal Van Den Broek - Blaak
+
Amalie Dideriksen
+
Ellen Van Dijk
+
Christine Majerus
+
Romy Kasper
2016
6e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V), Stockton-on-Tees (Stockton-on-Tees), Groot-Brittannië
2016
3e in GP Pelt,
(Neerpelt, Cyclocross (V))
, Neerpelt (Limburg), België
2016
7e in Hotondcross/GP Mario De Clercq,
(Ronse, Cyclocross (V))
, Ronse (Oost-Vlaanderen), België
2016
3e in Zonhoven, Cyclocross (V), Zonhoven (Limburg), België
2016
9e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross (V))
, Essen (Antwerpen), België
2016
4e in Vlaamse Druivencross,
(Overijse, Cyclocross (V))
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2016
5e in Diegem, Cyclocross (V), Diegem (Brabant), België
2017
2017
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V), Bradford (Bradford), Groot-Brittannië
2017
2e in Rucphen, Cyclocross (V), Rucphen (Noord-Brabant), Nederland
2017
9e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Belvaux (Luxembourg), Luxemburg
2017
2e in GP Pelt,
(Neerpelt, Cyclocross (V))
, Neerpelt (Limburg), België
2017
2e in Gieten, Cyclocross (V), Gieten (Drenthe), Nederland
2017
3e in Zonhoven, Cyclocross (V), Zonhoven (Limburg), België
2017
3e in GP van Brabant,
('s-Hertogenbosch, Cyclocross (V))
, 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant), Nederland
2017
12e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2017
1
e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross (V))
, Niel (Antwerpen), België
2017
2e in Gavere, Cyclocross (V), Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2017
2e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross (V))
, Essen (Antwerpen), België
2017
2e in Namur, Cyclocross (V), Namur (Namur), België
2018
2018
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V), Houghton le Spring (Sunderland), Groot-Brittannië
2018
11e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Valkenburg (Noord-Brabant), Nederland
2018
2e in Eindklassement IJsboerke Ladies Trophy, Cyclocross (V), België
2018
3e in Illnau, Cyclocross (V), Illnau (Zürich), Zwitserland
2018
8e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Rosmalen (Noord-Brabant), Nederland
2018
2e in Gavere, Cyclocross (V), Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2018
2e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross (V))
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2018
2e in Vlaamse Druivencross,
(Overijse, Cyclocross (V))
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2019
2019
3e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross (V))
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2019
3e in Gullegem, Cyclocross (V), Gullegem (West-Vlaanderen), België
2019
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V), Gravesend (Kent), Groot-Brittannië
2019
8e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Bogense (Syddanmark), Denemarken
2019
3e in Eindklassement Sack Zelfbouw Ladies Trophy, Cyclocross (V), België
2022
2022
2e in Moorways,
(Derby, Cyclocross (V))
, Derby (Derbyshire), Groot-Brittannië
2023
2023
1
e in Moorways,
(Derby, Cyclocross (V))
, Derby (Derbyshire), Groot-Brittannië
2024
2024
2e in Bradford, Cyclocross (V), Bradford (Bradford), Groot-Brittannië
Ploegen
2006
Safi - Pasta Zara - Manhattan (Italië) tot 31-03
2007
Global (Groot-Brittannië)
2008
De Sprinters Malderen (België)
2009
Moving Ladies (Nederland) tot 31-05
2014
Telenet - Fidea (A) (België)
2015
Telenet - Fidea (A) (België)
2016
Boels - Dolmans Cycling Team (Nederland)
2017
Boels - Dolmans (Nederland)
Fotoalbum Nikki Brammeier
Foto: Courtesy Marcel Segessemann
2011
Foto: Courtesy Marcel Segessemann
2013
Foto: Courtesy Jean-François LAFON
2015
Foto: Courtesy boelsdolmanscyclingteam.com
2016
Foto: © Boels - Dolmans
2017
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close