Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 2006
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
01
2e etappe Big Sky Cycling Classic
NE
Etappe
USA
1e etappe Big Sky Cycling Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
Bivigliano
Trofeo Petroli Firenze, Memorial Corrado Pelatti
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Bizkaiko Bira
Vuelta a Vizcaya
Etappe
ESP
3e etappe deel b Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
2.1
Individuele tijdrit
ITA
3e etappe deel a Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
2.1
Etappe
ITA
5e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
1e etappe Danny Boy International (V)
NE
Etappe
GBR
Proloog Danny Boy International (V)
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Etappe
USA
2e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
2e etappe GP Cycliste de Gemenc
2.2
Etappe
HUN
5e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Etappe
FRA
Melle, Elite/U23
GP K. Van Daele
NE
Wedstrijd
BEL
Montréal (c)
Tim Hortons Road National Championship
1.5
Wedstrijd
CAN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Peru
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Porrentruy
Tour du Jura
1.2
Wedstrijd
SUI
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite, België (V)
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, België (V)
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
Regionaal kampioenschap
BEL
Rheinfelden, Criterium
NE
Criterium
GER
Sandton
NE
Criterium
RSA
Steenokkerzeel (V)
Criterium
BEL
Proloog Tour de France
WT/WT/GT
Proloog
FRA
1e etappe Tour de Louisiane
NE
Etappe
USA
5e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
Etappe
USA
3e etappe deel a Vuelta al Besaya, Junioren
Vuelta Caja Cantabria al Besaya (J)
2.1
Individuele tijdrit
ESP
3e etappe deel b Vuelta al Besaya, Junioren
Vuelta Caja Cantabria al Besaya (J)
2.1
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
Wuppertal (a)
NE
Criterium
GER
Zwijndrecht
NE
Criterium
NED
Zwijndrecht (V)
NE
Criterium
NED
02
Balneário de Camboriú, Downhill
Santa Catarina
CDM
Afdaling
BRA
3e etappe Big Sky Cycling Classic
NE
Etappe
USA
5e etappe Bizkaiko Bira
Vuelta a Vizcaya
Individuele tijdrit
ESP
Braunschweig (a)
Rund um den Elm
1.2
Wedstrijd
GER
Braunschweig (V)
Rund um den Elm
NE
Criterium
GER
4e etappe Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
2.1
Etappe
ITA
Budrio
Budrio di Correggio
NE
Criterium
ITA
Circuit de la Région Wallonne, Junioren
1.1
Wedstrijd
BEL
6e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
2e etappe Danny Boy International (V)
NE
Etappe
GBR
Diamond
Diamond Mineral Water Race
NE
Criterium
GUY
1e etappe Esslingen
Individuele tijdrit
GER
2e etappe Esslingen
NE
Etappe
GER
4e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Criterium
USA
3e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
Grenaa
Post Cup
NE
Criterium
DEN
Kaatsheuvel (V)
NE
Criterium
NED
Knysna
Knysna Tour
NE
Wedstrijd
RSA
La Mirada
NE
Criterium
USA
Lede
GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout
NE
Wedstrijd
BEL
Legnano (c)
Coppa Olivetti
NE
Criterium
ITA
Morciola di Colbordolo
NE
Criterium
ITA
Morteau - Pontarlier
Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers
1.1
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Trinidad en Tobago
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Ramalde, Nieuwelingen
Prémio de Ciclismo do Futebol Clube Ramalde
NE
Criterium
POR
Rheinbach
Criterium
GER
Rivalta
Gran Premio Vini DOC Valdadige
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Louisiane
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour de Louisiane
NE
Individuele tijdrit
USA
Vacaville
NE
Criterium
USA
Vigevano
Freccia dei Vini
Wedstrijd
ITA
Vigevano (a)
NE
Criterium
ITA
4e etappe Vuelta al Besaya, Junioren
Vuelta Caja Cantabria al Besaya (J)
2.1
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
Willebroek (a)
Drie Zustersteden
1.2
Wedstrijd
BEL
03
1e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
2e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
3e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
04
2e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
Davis
NE
Criterium
USA
Proloog Giro del Veneto e delle Dolomiti
NE
Proloog
ITA
5e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
Tolbert (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
4e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
05
3e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
1e etappe Giro del Veneto e delle Dolomiti
NE
Etappe
ITA
6e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
Derny
ITA
Kampenhout, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kampenhout, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Norsk Sykle Festival
Kalas Cup/Norgescup
Etappe
NOR
1e etappe Tour de East Java
2.2
Etappe
INA
4e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.1
Etappe
POR
1e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
06
4e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
1e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
2e etappe Giro del Veneto e delle Dolomiti
NE
Etappe
ITA
7e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
2e etappe Norsk Sykle Festival
Kalas Cup/Norgescup
Criterium
NOR
2e etappe Tour de East Java
2.2
Etappe
INA
5e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
2e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.1
Etappe
POR
2e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
07
5e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
2e etappe Arden Challenge
Etappe
BEL
Baden-Baden
NE
Criterium
GER
3e etappe Giro del Veneto e delle Dolomiti
NE
Etappe
ITA
8e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
1e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
2e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
1e etappe Ras Connachta
NE
Etappe
IRL
Proloog Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1
Proloog
BEL
deel 2 Sint-Niklaas, Criterium
GP Stad Sint-Niklaas
NE
Dernyrace
BEL
deel 1 Sint-Niklaas, Criterium
GP Stad Sint-Niklaas
NE
Dernyrace
BEL
deel 3 Sint-Niklaas, Criterium
GP Stad Sint-Niklaas
NE
Dernyrace
BEL
3e etappe Tour de East Java
2.2
Criterium
INA
6e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.1
Etappe
POR
3e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
7e etappe deel A Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Individuele tijdrit
VEN
7e etappe deel B Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
08
6e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Individuele tijdrit
AUT
3e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Coggiola
Alpe di Noveis
NE
Criterium
ITA
Desselgem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Diesdorf
NE
Criterium
GER
4e etappe Giro del Veneto e delle Dolomiti
NE
Etappe
ITA
Giro della Valsesia
1.2
Wedstrijd
ITA
9e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
1e etappe GP Général Patton, Junioren
2.HC
Etappe
LUX
Ibagué (a)
Clásica Rafael Mora Vidal
NE
Criterium
COL
2e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
Kontich (V)
Criterium
BEL
4e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Luglie
Coppa Fratelli Paravano
NE
Criterium
ITA
Memorialu Janusza Hinca
NE
Criterium
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bahama's
CN
Nationaal kampioenschap
BAH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Noordhorn (V)
NE
Criterium
NED
Pittem (a)
Pittem-Sint-Godelieve
NE
Criterium
BEL
Pordenone
Tre Giorni Citta di Pordenone
3D
Driedaagse
ITA
2e etappe Ras Connachta
Etappe
IRL
Ruggell
Schellenberg Rundfahrt
Criterium
LIE
São João de Vêr, Elite/U23
Troféu E. Leclerc
NE
Criterium
POR
São Paulo (d)
Prova Ciclistica 9 de Julho
1.2
Wedstrijd
BRA
1e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1
Etappe
BEL
4e etappe Tour de East Java
2.2
Etappe
INA
7e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
Proloog Tour de la Martinique
NE
Proloog
MTQ
4e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.1
Etappe
POR
Trofei Montenegro, Mountainbike
C1
Wedstrijd
USAC Road Festival Road Race
Wedstrijd
USA
2e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
8e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
Etappe
VEN
09
7e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
Ampleforth
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Arden Challenge
Etappe
BEL
Beyne-Heusay (a)
GP Claude Criquielion, Memorial Patrice Bar
NE
Wedstrijd
BEL
Beyne-Heusay, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Carmignano
Bacchereto di Carmignano
NE
Criterium
ITA
Castelcucco
Giro della Valcavasia
NE
Criterium
ITA
Coalville
NE
Criterium
USA
Destelbergen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Elva Rattamaraton, Mountainbike (a)
NE
Wedstrijd
EST
Giro della Valsesia (a)
1.2
Wedstrijd
ITA
10e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
2e etappe GP Général Patton, Junioren
2.HC
Etappe
LUX
Heikant, Amateurs
Zele - Heikant
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Köstritz
Köstritzer Schwarzbiercup
NE
Wedstrijd
GER
5e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Mezzano Inferiore
Coppa Quagliotti
NE
Criterium
ITA
Montalbano
Giro del Montalbano
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Oostkerke, Nieuwelingen
Oostkerke-Damme
NE
Wedstrijd
BEL
Ornago
Medaglia Oro Nino Ronco
NE
Criterium
ITA
Ramsdonk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ras Connachta
Etappe
IRL
3e etappe Ras Connachta
NE
Individuele tijdrit
IRL
Schiplaken, Nieuwelingen
Schiplaken - Boortmeerbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Simon Bolivar Cup
Criterium
SUR
2e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1
Ploegentijdrit
BEL
3e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1
Etappe
BEL
2e etappe Torneo Hernan Llenera
Individuele tijdrit
PER
5e etappe Tour de East Java
2.2
Criterium
INA
8e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
8e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
Etappe
HUN
5e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.1
Criterium
POR
Valkenburg aan de Geul (V) (a)
Omloop van Valkenburg
NE
Criterium
NED
Veurne (V)
Veurne-Bulskamp
Criterium
BEL
Villabassa, Mountainbike-Marathon
CDM
Marathon
ITA
Villabassa, Mountainbike-Marathon (V)
CDM
Marathon
ITA
4e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
2.2
Individuele tijdrit
MEX
10
4e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
4e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1
Etappe
BEL
2e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
USAC Road Festival U23 Road Race, U23
Wedstrijd
USA
5e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
2.2
Etappe
MEX
11
Caneva (a)
GP Mercury Arredamenti - Caneva
NE
Criterium
ITA
Geel (V)
Criterium
BEL
Geel, U23
GP Stad Geel, Vlaanderen Europa Classic
NE
Wedstrijd
BEL
Gent - Menen, Junioren
Menen-Kemmel-Menen
1.1
Wedstrijd
BEL
5e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
9e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
NE
Criterium
BEL
3e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
2.2
Etappe
MEX
Westkapelle, Amateurs
Criterium
NED
12
1e etappe Cascade Classic
NE
Etappe
USA
6e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour de Bretagne (V)
2.2
Etappe
FRA
10e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
4e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
2.2
Etappe
MEX
13
2e etappe Cascade Classic
NE
Etappe
USA
Epe (V)
NE
Criterium
NED
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
7e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
Puntenkoers
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Districtskampioenschap
BEL
2e etappe Tour de Bretagne (V)
2.2
Etappe
FRA
11e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
1e etappe Tour du Valromey, Junioren
NE
Etappe
FRA
1e etappe deel b Tre Giorni Orobica
NE
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe deel a Tre Giorni Orobica
NE
Etappe
ITA
1e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
2.2
Criterium
MEX
14
Burnaby, Criterium
Giro di Burnaby
NE
Criterium
CAN
3e etappe Cascade Classic
NE
Etappe
USA
1e etappe Cougar Mountain
Criterium
USA
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Europees Kampioenschap
8e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
3e etappe Lemke
Nienburger Frühjahrspreis
NE
Etappe
GER
1e etappe Lemke
Nienburger Frühjahrspreis
NE
Etappe
GER
2e etappe Lemke
Nienburger Frühjahrspreis
NE
Etappe
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Roemenië
CN
Nationaal Kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Oostmalle (V)
Criterium
BEL
Sint-Katelijne-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Bretagne (V)
2.2
Etappe
FRA
12e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
6e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
2e etappe Tour du Valromey, Junioren
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tre Giorni Orobica
Etappe
ITA
2e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
2.2
Etappe
MEX
15
5e etappe Cascade Classic
NE
Criterium
USA
4e etappe Cascade Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
Cento (V)
GP Carnevale d'Europa
1.2
Wedstrijd
ITA
2e etappe Cougar Mountain
Etappe
USA
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
Fafe
Circuito de Fafe, Classica de Fafe
NE
Wedstrijd
POR
Gardone Val Trompia
Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
1.2
Klimtijdrit
ITA
9e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Itegem (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Jevicko
NE
Criterium
CZE
Leipzig
Rund um Leipzig, Leipzig Tour
NE
Criterium
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Cyprus
CN
Nationaal Kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Cyprus (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
CN
Nationaal Kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België (V)
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Malta
CN
Nationaal Kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Frankrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Ochten
NE
Wedstrijd
NED
Ochten (V)
NE
Criterium
NED
Philippine, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
Radevormwald
NE
Criterium
GER
Rheda-Wiedenbrück
NE
Criterium
GER
Rheda-Wiedenbrück, Dernycriterium
NE
Dernyrace
GER
4e etappe deel a Tour de Bretagne (V)
2.2
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe deel b Tour de Bretagne (V)
2.2
Etappe
FRA
13e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
7e etappe deel b Tour de la Martinique
NE
Individuele tijdrit
MTQ
7e etappe deel a Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
1e etappe Tour de White Rock
Klimwedstrijd
CAN
3e etappe Tour du Valromey, Junioren
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
3e etappe Tre Giorni Orobica
Etappe
ITA
Proloog Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Proloog
ROM
3e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
7e etappe deel b Vuelta al Estado de Oaxaca
2.2
Criterium
MEX
7e etappe deel a Vuelta al Estado de Oaxaca
2.2
Individuele tijdrit
MEX
Waasmunster (V)
Criterium
BEL
Proloog Way to Pekin
2.2
Individuele tijdrit
RUS
Zemst, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
16
Boekhoute (a)
Omloop van de Gouden Garnaal, Boekhoute (Assenede)
NE
Wedstrijd
BEL
Bytów
Pomorski Klasyk
1.2
Criterium
POL
6e etappe Cascade Classic
NE
Criterium
USA
Casentino
Giro del Casentino
1.2
Wedstrijd
ITA
Classica Maria da Fonte
NE
Wedstrijd
POR
Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
1.2
Wedstrijd
ITA
3e etappe Cougar Mountain
Etappe
USA
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
CC
Afdaling
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23
CC
Europees Kampioenschap
Goiânia
Desafio Internacional de Ciclismo
1.2
Wedstrijd
BRA
10e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
Ishikawa
Ishikawa Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Knittelfeld
NE
Criterium
AUT
La Montaña Vasca
NE
Wedstrijd
ESP
Lalinek
NE
Criterium
SVK
Ledegem, Junioren
Ledegem - Kemmel - Ledegem
1.1
Wedstrijd
BEL
Loures, Nieuwelingen
Prémio de Ciclismo de Loures
NE
Wedstrijd
POR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België (V)
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Finland
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Ierland
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Turkije
CN
Nationaal Kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, België
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Olen (V)
Criterium
BEL
Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sale
Coppa Sant'Anna
NE
Wedstrijd
ITA
San Marcos
NE
Criterium
USA
Sierre - Loye
Wedstrijd
SUI
5e etappe Tour de Bretagne (V)
2.2
Etappe
FRA
14e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
8e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
2e etappe Tour de White Rock
Etappe
CAN
4e etappe Tour du Valromey, Junioren
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
4e etappe Tre Giorni Orobica
NE
Etappe
ITA
1e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
4e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
8e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
2.2
Etappe
MEX
Warszawa (c)
Tyskie Kryterium Fiata
NE
Criterium
POL
1e etappe Way to Pekin
2.2
Etappe
RUS
Zandvoort
NE
Criterium
NED
Zandvoort (V)
NE
Criterium
NED
17
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
NE
Criterium
BEL
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
CC
Afdaling
11e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Sinaai (c)
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Tour de l'Abitibi, Junioren
2.HC
Proloog
CAN
3e etappe Tour de White Rock
Criterium
CAN
3e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
2e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
2e etappe Way to Pekin
2.2
Etappe
RUS
18
Brugnera
Memorial Denis Zanette e Daniele Del Ben, Sacilela
NE
Criterium
ITA
Emmerich
NE
Criterium
GER
12e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Pontecurone
Coppa San Biagio
NE
Wedstrijd
ITA
Reggello, Elite/U23
Circuito Valle del Resco
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Skane
Skånska GP Veckan
Etappe
SWE
Proloog Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
Proloog
GER
15e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
2e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.HC
Ploegentijdrit
CAN
1e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.HC
Etappe
CAN
4e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
3e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
3e etappe Way to Pekin
2.2
Etappe
RUS
19
Arendonk (V)
Wedstrijd
BEL
Colne, Criterium
NE
Criterium
GBR
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Geldern
NE
Criterium
GER
13e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Proloog Kring Føroyar
NE
Proloog
FRO
1e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Etappe
GER
2e etappe Skane
Skånska GP Veckan
Etappe
SWE
1e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1
Etappe
GER
16e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
4e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.HC
Individuele tijdrit
CAN
3e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.HC
Etappe
CAN
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
5e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
4e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
Vancouver
Tour de Gastown
NE
Wedstrijd
CAN
Vancouver (V)
Tour de Gastown
NE
Criterium
CAN
1e etappe Vuelta Ciclista Aragua
Etappe
VEN
4e etappe Way to Pekin
2.2
Etappe
RUS
20
1e etappe Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
Individuele tijdrit
COL
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
14e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
1e etappe Kring Føroyar
NE
Etappe
FRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Ninove
Ninove Ind
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Portaferry
NE
Etappe
GBR
2e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Etappe
GER
San Donà di Piave (a)
Circuito Città di Piave
NE
Criterium
ITA
3e etappe Skane
Skånska GP Veckan
Etappe
SWE
Tallinn (b)
Lauri Aus Memorial
NE
Wedstrijd
EST
17e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
5e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.HC
Criterium
CAN
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
6e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
5e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
2e etappe Vuelta Ciclista Aragua
Etappe
VEN
21
2e etappe Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg, Ind. tijdrit
JR
Regionaal kampioenschap
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
Etappe
COL
1e etappe Delta
Tour de Delta
Klimwedstrijd
CAN
Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Heide, Nieuwelingen
Heide-Linter
NE
Wedstrijd
BEL
Hulshout
Schaal Marcel Indekeu
NE
Wedstrijd
BEL
15e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
1e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
NE
Criterium
AUT
2e etappe Kring Føroyar
NE
Individuele tijdrit
FRO
2e etappe Portaferry
NE
Etappe
GBR
Roden (V)
NE
Criterium
NED
Roden, Criterium
NE
Criterium
NED
3e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Etappe
GER
4e etappe Skane
Skånska GP Veckan
Etappe
SWE
3e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1
Etappe
GER
18e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
6e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.HC
Etappe
CAN
3e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
1e etappe Tour Féminin en Limousin (V)
Circuit de la Haute-Vienne, Tour de la Haute-Vienne
2.2
Individuele tijdrit
FRA
7e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
6e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
3e etappe Vuelta Ciclista Aragua
Etappe
VEN
5e etappe Way to Pekin
2.2
Etappe
RUS
Wesel
NE
Criterium
GER
Wesel (a)
NE
Criterium
GER
Wezemaal, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zottegem, Junioren
Trofee der Vlaamse Ardennen
1.1
Wedstrijd
BEL
22
Barberton
Anatomic Jock Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Barendrecht (V)
NE
Criterium
NED
Boise, Criterium
NE
Criterium
USA
Boise, Criterium (a)
Wells Fargo Twilight Criterium
Criterium
USA
3e etappe deel a Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
3e etappe deel b Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg
JR
Regionaal kampioenschap
Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Civaux
GP Cristal Energie
1.2
Wedstrijd
FRA
3e etappe Clásica Ciudad de Girardot
Etappe
COL
2e etappe Delta
Tour de Delta
Criterium
CAN
Europees Kampioenschap, Baan, 500m, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23
CC
Europees kampioenschap
Flobecq (V)
Criterium
BEL
Hohenems, Criterium
NE
Criterium
AUT
16e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
2e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
NE
Criterium
AUT
3e etappe Kring Føroyar
NE
Etappe
FRO
Malacky
GP Bradlo
1.2
Wedstrijd
SVK
Malmö
Ringenloppet Memorial Frans Desaix
Wedstrijd
SWE
Malmö (V)
Ringenloppet
Criterium
SWE
Marciana
Giro delle Due Province Marciana
NE
Wedstrijd
ITA
Mount Evans
Bob Cook Memorial
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
3e etappe deel A Portaferry
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe deel B Portaferry
NE
Etappe
GBR
4e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Individuele tijdrit
GER
Schermbeck
NE
Criterium
GER
5e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1
Criterium
GER
4e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1
Individuele tijdrit
GER
19e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
7e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.HC
Etappe
CAN
4e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
2e etappe Tour Féminin en Limousin (V)
Circuit de la Haute-Vienne, Tour de la Haute-Vienne
2.2
Etappe
FRA
8e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
7e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
4e etappe Vuelta Ciclista Aragua
Etappe
VEN
6e etappe Way to Pekin
2.2
Etappe
RUS
23
Argenton
Trophée des Champions, UB Argentonnaise
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
4e etappe Clásica Ciudad de Girardot
Etappe
COL
3e etappe Delta
Tour de Delta
Etappe
CAN
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
CC
Marathon
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
CC
Marathon
GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
1.2
Wedstrijd
ITA
17e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
3e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
NE
Criterium
AUT
Kassel (a)
Rund um die Märchenmühle
NE
Criterium
GER
4e etappe Kring Føroyar
NE
Etappe
FRO
Martigny - Mauvoisin
Wedstrijd
SUI
Memorial Julio Lino Latorre
NE
Criterium
ARG
Montegranaro
GP Città di Montegranaro
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Brazilië
CN
Nationaal Kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Pérenchies
GP de la Ville de Pérenchies
1.2
Criterium
FRA
Pétange
GP Demy-Cars
1.2
Wedstrijd
LUX
Preis der Creditreform J.D. Neuhaus
NE
Criterium
GER
Ronde van Vlaanderen, Junioren
1.1
Wedstrijd
BEL
Rovigo
NE
Criterium
ITA
5e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Etappe
GER
Sint-Maria-Lierde
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1
Etappe
GER
20e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
8e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.HC
Criterium
CAN
5e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour Féminin en Limousin (V)
Circuit de la Haute-Vienne, Tour de la Haute-Vienne
2.2
Etappe
FRA
9e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
8e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
Etappe
ROM
5e etappe Vuelta Ciclista Aragua
Etappe
VEN
7e etappe deel b Way to Pekin
2.2
Wedstrijd
RUS
7e etappe deel a Way to Pekin
2.2
Etappe
RUS
Weilheim
NE
Criterium
GER
24
Aalst, Criterium
NE
Criterium
BEL
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
Criterium
NED
Ratingen
LTU-Radrennen, Rund in Ratingen
NE
Criterium
GER
Smithville
Mount Holly-Smithville
NE
Criterium
USA
1e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
Proloog Tour de Madagascar
Proloog
MAD
1e etappe Tour de Toona
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour de Toona (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
6e etappe Vuelta Ciclista Aragua
Etappe
VEN
8e etappe Way to Pekin
2.2
Wedstrijd
RUS
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
NE
Wedstrijd
BEL
25
Diksmuide, Criterium
NE
Criterium
BEL
Graz
Grazer Altstadt Kriterium
NE
Criterium
AUT
Lisieux, Criterium
NE
Criterium
FRA
Mönchengladbach, Criterium
NE
Criterium
GER
1e etappe Scandinavian Week
NE
Criterium
SWE
Stiphout
Profronde Stiphout
NE
Criterium
NED
Stiphout (V)
Profronde van Stiphout
NE
Criterium
NED
Tombolo
GP Trigonal Gomme, Trofeo Filmop
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Tour de Madagascar
Etappe
MAD
2e etappe Tour de Toona
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour de Toona (V)
NE
Criterium
USA
Villafranca de Ordizia
Prueba Villafranca de Ordizia
1.1
Wedstrijd
ESP
Vinci
GP Citta di Vinci
NE
Wedstrijd
ITA
Proloog Volta a Portugal do Futuro
NE
Individuele tijdrit
POR
1e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
26
Alblasserdam (V)
Paardenmarktronde van Alblasserdam
NE
Criterium
NED
Camors
Ronde des Korrigans
NE
Criterium
FRA
Chaam (V)
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Chaam, Criterium
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Proloog Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
Individuele tijdrit
COL
Hadsten, Criterium
NE
Criterium
DEN
Kerksken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Neuss, Criterium
NE
Criterium
GER
Peer (V)
Criterium
BEL
Peer, Criterium
NE
Criterium
BEL
1e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
2e etappe Scandinavian Week
NE
Criterium
SWE
Sint-Katelijne-Waver, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Katelijne-Waver, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Stockton (V)
National Road Circuit Championship, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
1e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
Etappe
HUN
3e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
2e etappe Tour de Madagascar
Etappe
MAD
3e etappe Tour de Toona
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour de Toona (V)
Etappe
USA
1e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Militairen
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
Wereldkampioenschap
2e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
27
1e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
Etappe
COL
Dijon, Criterium
NE
Criterium
FRA
GP Jyske Bank
NE
Criterium
DEN
Harzé, Junioren
NE
Klimwedstrijd
BEL
Harzé, Nieuwelingen
NE
Klimwedstrijd
BEL
Herentals, Criterium
NE
Criterium
BEL
Mayrhofen
NE
Criterium
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
1.2
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
3e etappe Scandinavian Week
Criterium
SWE
1e etappe deel a Tour Alsace
Etappe
FRA
1e etappe deel b Tour Alsace
NE
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
Etappe
HUN
1e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren
2.1
Etappe
POL
4e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
3e etappe Tour de Madagascar
Etappe
MAD
4e etappe Tour de Toona
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour de Toona (V)
Criterium
USA
1e etappe Tour of the South
NE
Etappe
GBR
2e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
NE
Criterium
NED
Wels, Criterium
Welser Sparkassen Innenstadt-Kriterium
NE
Criterium
AUT
3e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
28
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
Open
Regionaal kampioenschap
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
Open
Regionaal kampioenschap
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
Open
Regionaal kampioenschap
2e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
Etappe
COL
1e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
NE
Etappe
ITA
Hannover, Criterium
Nacht von Hannover
NE
Criterium
GER
Heerlen
Profronde van Heerlen
NE
Criterium
NED
Herning, Criterium (a)
Criterium
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Angola
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANG
1e etappe Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.HC
Etappe
GER
Rhede
City Night Rhede
NE
Criterium
GER
3e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Tour Alsace
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
Etappe
HUN
2e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren
2.1
Etappe
POL
5e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
4e etappe Tour de Madagascar
Etappe
MAD
5e etappe Tour de Toona
NE
Etappe
USA
5e etappe Tour de Toona (V)
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of the South
NE
Etappe
GBR
Vårgårda (V)
Open de Suede Vargarda
CDM/F
Wereldbeker
SWE
3e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
Wien (b)
Wiener Radfest
NE
Criterium
AUT
Wien (e)
Wiesbauer Rathauskriterium
NE
Criterium
AUT
4e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
29
Bühl (a)
Luk Challenge
1.1
Koppeltijdrit
GER
3e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
Etappe
COL
1e etappe Clasica Camarasa
NE
Individuele tijdrit
CRC
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
CC
Wedstrijd
2e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
NE
Etappe
ITA
2e etappe Kreiz Breizh Elite
NE
Etappe
FRA
Lippiano
Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Angola
CN
Nationaal kampioenschap
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
2e etappe deel b Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.HC
Etappe
GER
2e etappe deel a Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.HC
Individuele tijdrit
GER
Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
1.1
Wedstrijd
BEL
Otepää, Mountainbike
Ötepäa Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
4e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
4e etappe Scandinavian Week
NE
Wedstrijd
SWE
deel 2 Schriek, Dernycriterium
NE
Afvalrace
BEL
deel 1 Schriek, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
Schriek, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
Sinaai (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Steenwijk (V)
NE
Criterium
NED
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour Alsace
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
Individuele tijdrit
HUN
3e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren
2.1
Criterium
POL
5e etappe Tour de Madagascar
Etappe
MAD
6e etappe Tour de Toona
NE
Etappe
USA
6e etappe Tour de Toona (V)
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour of the South
NE
Etappe
GBR
Vodelée (V)
Hermeton Classic
Wedstrijd
BEL
4e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
Wereldkampioenschap, BMX (V)
CM
Wedstrijd
Wuppertal (c)
UNI-Radrennen
NE
Criterium
GER
5e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
30
Arcade
G.P. Ciclistico Arcade, Trofeo Pavan S.P.A.
NE
Criterium
ITA
Attenrode, Junioren
Attenrode - Glabbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Auckland
Auckland 1000/TelstraClear Challenge
Wedstrijd
NZL
Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
La Poly Normande
1.1
Wedstrijd
FRA
Balkan Championships, Op de weg, Elite
Open
Regionaal kampioenschap
Castelfidardo (b)
NE
Criterium
ITA
4e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
Etappe
COL
2e etappe Clasica Camarasa
NE
Etappe
CRC
1e etappe Copa Cero de Oro
Etappe
DOM
Corsanico
Trofeo Società Ciclistica Corsanico
NE
Wedstrijd
ITA
Coupe du Trône
Wedstrijd
MAR
Duffel (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
CC
Wedstrijd
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23
CC
Wedstrijd
Fabbrica, Junioren
Trofeo San Rocco
1.1
Wedstrijd
ITA
3e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
NE
Etappe
ITA
Gmünd
NE
Criterium
AUT
Hamburg
Cyclassics Hamburg, HEW Cyclassics - Vattenfall, BemerCyclassics
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
GER
3e etappe deel a Kreiz Breizh Elite
NE
Etappe
FRA
3e etappe deel b Kreiz Breizh Elite
NE
Etappe
FRA
L'Heure D'Or Féminine / The Ladies Golden Hour (V)
CDM/F
Ploegentijdrit
DEN
Loborika
NE
Criterium
CRO
Ludwigsburg-Eglosheim
NE
Criterium
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
3e etappe Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.HC
Etappe
GER
Overijse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Paramount
NE
Criterium
USA
5e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
Scandinavian Open Road
1.2
Wedstrijd
1e etappe deel b Slozen (V)
Wolvertem
Etappe
BEL
1e etappe deel a Slozen (V)
Wolvertem
Individuele tijdrit
BEL
deel 2 Slozen, Dernycriterium
Slozen - Wolvertem
NE
Afvalrace
BEL
deel 3 Slozen, Dernycriterium
Slozen - Wolvertem
NE
Dernyrace
BEL
deel 1 Slozen, Dernycriterium
Slozen - Wolvertem
NE
Dernyrace
BEL
4e etappe Tour Alsace
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren
2.1
Criterium
POL
6e etappe Tour de Madagascar
Etappe
MAD
7e etappe Tour de Toona
NE
Criterium
USA
7e etappe Tour de Toona (V)
NE
Criterium