Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 2011
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 september
3e etappe Belorechensk
NE
Etappe
RUS
1e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
NE
Wedstrijd
BEL
San Bonifacio
Circuito di San Bonifacio, Memorial Paolo Cavallaro
NE
Criterium
ITA
2e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.1
Etappe
ITA
Proloog Tour of Milad du Nour
2.2
Proloog
IRI
10e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
9e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
1e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
Warszawa (g)
Czwartek Kolarski Final Race
NE
Wedstrijd
POL
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, U23 (V)
CM
Wereldkampioenschap
02 september
1e etappe Anderson
Labor Day Omnium, Anderson Omnium
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Belorechensk
NE
Etappe
RUS
Bet Shemesh
Tour de Beit Shemesh
NE
Wedstrijd
ISR
Bordeaux, Criterium
NE
Criterium
FRA
Chengdu (a)
Chengdu Bicycle Festival
NE
Wedstrijd
CHN
1e etappe Gateway Cup
NE
Etappe
USA
2e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
1e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Etappe
SUI
1e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Individuele tijdrit
USA
Kroz Vojvodinu
Tour of Vojvodina I
1.2
Wedstrijd
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Taiwan
CN
Nationaal kampioenschap
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
3e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Klimtijdrit
SWE
1e etappe Tour of Milad du Nour
2.2
Etappe
IRI
12e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
11e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
2e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
13e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Tovar
NE
Individuele tijdrit
VEN
Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, U23
CM
Wereldkampioenschap
03 september
2e etappe Anderson
Labor Day Omnium, Anderson Omnium
NE
Criterium
USA
1e etappe Bigi Bergi Tour
NE
Etappe
SUR
2e etappe Bigi Bergi Tour
NE
Etappe
SUR
1e etappe Charleville
NE
Etappe
IRL
Dortmund (p)
Internationaler Rad Championnat
NE
Criterium
GER
2e etappe Gateway Cup
NE
Criterium
USA
3e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
2e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Etappe
SUI
3e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Individuele tijdrit
SUI
2e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Etappe
USA
Grenå, Elite/U23
Grenå OK/Kvickly Løbet
NE
Wedstrijd
DEN
Juriš na Vršič
NE
Wedstrijd
SLO
Kampioenschap van Zuid-Amerika, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CN
Individuele tijdrit
Kampioenschap van Zuid-Amerika, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
NE
Individuele tijdrit
Kampioenschap van Zuid-Amerika, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
NE
Individuele tijdrit
Kampioenschap van Zuid-Amerika, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen
NE
Individuele tijdrit
Kampioenschap van Zuid-Amerika, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen (V)
NE
Individuele tijdrit
Kampioenschap van Zuid-Amerika, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
NE
Individuele tijdrit
Kroz Vojvodinu
Tour of Vojvodina II
1.2
Wedstrijd
SRB
Launceston - Bridport
NE
Wedstrijd
AUS
Lekeitio
Gran Premio San Antolin - Memorial Oier Elorriaga
NE
Wedstrijd
ESP
Lisciano
Trofeo San Michele
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap voor Clubs, Op de weg, Ploegentijdrit, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Faeröereilanden
CN
Nationaal kampioenschap
FRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 40+, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Congo-Brazzaville
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Liechtenstein
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Schwaz (a)
NE
Criterium
AUT
Sesto Fiorentino - Signa
Coppa della Liberazione
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.1
Etappe
ITA
Skopje, Criterium
WB Energy Criterium Skopje
NE
Criterium
MKD
Sormano
Trofeo Muro di Sormano
NE
Wedstrijd
ITA
Steenhuffel, Cyclocross, Cat. B
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Junioren
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Junioren (V)
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Nieuwelingen
Palmcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Etappe
SWE
3e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Individuele tijdrit
SWE
Tjeldstø, Chrono
Sotramila Tempo
NE
Individuele tijdrit
NOR
3e etappe Tolna
Tolna Régió Kupa
NE
Individuele tijdrit
HUN
4e etappe Tolna
Tolna Régió Kupa
NE
Criterium
HUN
1e etappe Tour of Austin
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of Milad du Nour
2.2
Etappe
IRI
14e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
13e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
3e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
14e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Tovar
NE
Etappe
VEN
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Zutendaal (a)
NE
Wedstrijd
BEL
04 september
's-Heerenberg (a)
Henk Lubberding Classic
NE
Wedstrijd
NED
Abbenbroek
NE
Wedstrijd
NED
Afritz
Bergpreis Afritz - Verditz
NE
Klimwedstrijd
AUT
3e etappe Anderson
Labor Day Omnium, Anderson Omnium
NE
Etappe
USA
Apertura Temporada del Uruguay
NE
Wedstrijd
URU
Bavikhove, Criterium
Leiedal Koerse
NE
Criterium
BEL
3e etappe Bigi Bergi Tour
NE
Individuele tijdrit
SUR
4e etappe Bigi Bergi Tour
NE
Etappe
SUR
Chamical
Vuelta a Chamical
NE
Wedstrijd
ARG
2e etappe Charleville
NE
Individuele tijdrit
IRL
3e etappe Charleville
NE
Etappe
IRL
Classique Champagne Ardenne
NE
Wedstrijd
FRA
18e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
19e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Criterium
SRB
Echt (a)
Kernen Omloop Echt-Susteren
1.2
Wedstrijd
NED
3e etappe Gateway Cup
NE
Etappe
USA
4e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
Giro della Romagna
1.1
Wedstrijd
ITA
4e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Etappe
SUI
Gran Premio Site
NE
Criterium
ITA
3e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Etappe
USA
Hamburg (c)
GP der Haspa Hamburg-Volksdorf
NE
Wedstrijd
GER
Helsinki
Tour de Helsinki
NE
Wedstrijd
FIN
Hong Kong, Criterium (e)
Hong Kong Criterium Series 1
NE
Criterium
HKG
Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Wedstrijd
ESP
Kampioenschap van Galicië, Op de weg, U23, Spanje
NE
Wedstrijd
ESP
Kampioenschap van Zuid-Amerika, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van Zuid-Amerika, Op de weg, Elite (V)
CN
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van Zuid-Amerika, Op de weg, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van Zuid-Amerika, Op de weg, Nieuwelingen
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van Zuid-Amerika, Op de weg, Nieuwelingen (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van Zuid-Amerika, Op de weg, U23
NE
Regionaal kampioenschap
Kessel, Cyclocross, Cat. B
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Junioren
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Junioren (V)
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Nieuwelingen
Fort 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Krugersdorp (a)
Dome 2 Dome Roadrace
NE
Wedstrijd
RSA
La Calera
NE
Wedstrijd
CHI
Leuven
GP Jef Scherens
1.1
Wedstrijd
BEL
Montecosaro
Trofeo Maria SS. Addolorata
NE
Criterium
ITA
Morteau - Pontarlier
Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers
1.1
Wedstrijd
FRA
Nürnberg
Rund um die Nürnberger Altstadt
NE
Criterium
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Congo-Brazzaville
CN
Nationaal kampioenschap
COG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Andorra
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Ordino, Chrono (a)
Ordino - Sorteny
NE
Individuele tijdrit
AND
Paraná (a)
Aniversario Complejo A. Pucheta
NE
Wedstrijd
ARG
Paris - Vierzon
NE
Wedstrijd
FRA
Quaregnon
NE
Wedstrijd
BEL
Rakvere, Mountainbike
Rakvere Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Remouchamps, Junioren
Remouchamps - Ferrières - Remouchamps
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Richmond (a)
Richmond Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Rogno, Chrono
Memorial Davide Fardelli
1.2
Klimtijdrit
ITA
Rogno, Chrono (V)
Memorial Davide Fardelli
1.2
Klimtijdrit
ITA
Rogno, Chrono, Junioren
Memorial Davide Fardelli
1.1MJ
Klimtijdrit
ITA
Rogno, Chrono, Junioren (V)
Memorial Davide Fardelli
1.2
Klimtijdrit
ITA
Ruiselede (b)
Ruiselede Kruiskerke
NE
Wedstrijd
BEL
Santa Croce sull' Arno
GP Industria del Cuoio e delle Pelli
NE
Wedstrijd
ITA
Schwaz
NE
Criterium
AUT
Sint-Lievens-Houtem, Nieuwelingen
Livinusprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Subotica
NE
Wedstrijd
SRB
4e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Etappe
SWE
5e etappe Tolna
Tolna Régió Kupa
NE
Etappe
HUN
Proloog Tour de l'Avenir
2.Ncup
Proloog
FRA
2e etappe Tour of Austin
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour of Milad du Nour
2.2
Etappe
IRI
15e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
Trepadores a Santa Helena
NE
Klimwedstrijd
COL
Vieniba
Vienības
NE
Wedstrijd
LAT
Villa Hayes
Doble Benjamin Aceval
NE
Wedstrijd
PAR
Villa Maria
GP Aniversario Ciudad de Villa Maria, GP Cormetal
NE
Wedstrijd
ARG
Virton (a)
Pierrard Virton
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Klimtijdrit
COL
15e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
Vuelta a Santa Rita
NE
Wedstrijd
PER
5e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Tovar
NE
Etappe
VEN
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Westerlo (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem (b)
Imde-Wolvertem
NE
Wedstrijd
BEL
Zürich, Amateurs
Meisterschaft von Zürich
NE
Wedstrijd
SUI
Zawonia, Koppelkoers
NE
Koppeltijdrit
POL
05 september
Bornheim
NE
Criterium
GER
4e etappe Gateway Cup
NE
Criterium
USA
4e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
NE
Continentaal kampioenschap
Proloog Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Proloog
FRA
1e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Austin
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour of Milad du Nour
2.2
Etappe
IRI
2e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
06 september
Booischot (b)
Booischot-Pijpelheide
NE
Wedstrijd
BEL
Figline Valdarno
Giro del Valdarno
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Giro di Padania
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1WE
Etappe
NED
Livraga
Coppa Comune di Livraga
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Continentaal kampioenschap
Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Sona
San Luigi di Sona
NE
Criterium
ITA
1e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Proloog
FRA
2e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
16e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
07 september
Aartselaar
GP Rik Van Steenbergen, Memorial Rik Van Steenbergen
1.1
Wedstrijd
BEL
Cape Spear, Chrono
NE
Individuele tijdrit
CAN
2e etappe Giro di Padania
2.1
Etappe
ITA
2e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1WE
Individuele tijdrit
NED
Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
NE
Wedstrijd
ESP
Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg, Elite
JR
Continentaal kampioenschap
Therisso Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
GRE
1e etappe Tour de Brunei
2.2
Etappe
BRU
3e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
1e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
17e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
Wingene
Wingene Koerse IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
08 september
Proloog Giro del Veneto e delle Dolomiti
NE
Proloog
ITA
1e etappe Giro di Basilicata, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
3e etappe Giro di Padania
2.1
Etappe
ITA
3e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1WE
Etappe
NED
Izegem
Izegem Individueel - Izegem Koers
NE
Wedstrijd
BEL
Québec (b)
Challenge Sprint Pro
NE
Criterium
CAN
1e etappe Regio Tour, Junioren
2.1MJ
Klimtijdrit
GER
Sint-Gillis-Waas (a)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Brunei
2.2
Etappe
BRU
4e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Marmara
2.2
Etappe
TUR
Trofej Mariovo
NE
Wedstrijd
MKD
2e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
1e etappe Volta Provincia de Valencia
NE
Etappe
ESP
18e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
09 september
1e etappe Giro del Veneto e delle Dolomiti
NE
Etappe
ITA
2e etappe Giro di Basilicata, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
4e etappe Giro di Padania
2.1
Etappe
ITA
4e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1WE
Etappe
NED
Québec (b)
Grand Prix Cycliste de Québec
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
CAN
2e etappe Regio Tour, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
1e etappe Roserittet DNV GP
NE
Etappe
NOR
3e etappe Tour de Brunei
2.2
Etappe
BRU
5e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
Proloog Tour of China I
2.1
Proloog
CHN
2e etappe Tour of Marmara
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Trois Jours de Cherbourg
NE
Etappe
FRA
3e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
2e etappe Volta Provincia de Valencia
NE
Etappe
ESP
19e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta al Lago Uru Uru
NE
Individuele tijdrit
BOL
2e etappe Vuelta al Lago Uru Uru
NE
Etappe
BOL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 55-59 (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
10 september
Asia Cup, 3 km (V)
NE
Wedstrijd
THA
Asia Cup, Achtervolging
NE
Wedstrijd
THA
Breinigsville, Cyclocross
Nitany Lion Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Breinigsville, Cyclocross (V)
Nitany Lion Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
2e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Diegem, Junioren
Curitas Classic Diegem
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro del Veneto e delle Dolomiti
NE
Etappe
ITA
3e etappe Giro di Basilicata, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
5e etappe Giro di Padania
2.1
Etappe
ITA
Hofstade, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Hofstade, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hofstade, Cyclocross, Junioren
Kersttrofee
NE
Wedstrijd
BEL
Hofstade, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hofstade, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1WE
Etappe
NED
La Brevine, Chrono
Arif Mannschafszeitfahren
NE
Ploegentijdrit
SUI
Logan
Lotoja Classic
NE
Wedstrijd
USA
Mulgi, Mountainbike
Mulgi Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nieuwkerken-Waas
Nieuwkerken Waas Interclubkampioenschap van Vlaanderen 1 - GP Gemeentebelangen
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
1.HC
Wedstrijd
BEL
Pommeroeul (a)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Regio Tour, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
2e etappe Roserittet DNV GP
NE
Etappe
NOR
Spisšká Nová Ves
NE
Wedstrijd
SVK
Tilburg, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
NED
4e etappe Tour de Brunei
2.2
Etappe
BRU
6e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
6e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
1e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
3e etappe Tour of Marmara
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Trois Jours de Cherbourg
NE
Etappe
FRA
Turbigo (a)
Trofeo Raffaele Marcoli
NE
Wedstrijd
ITA
Twizel - Timaru
NE
Wedstrijd
NZL
Výškov, Criterium
NE
Criterium
CZE
Viguzzolo (a)
Trofeo Bruno e Carla Cadirola
NE
Wedstrijd
ITA
Vipava
Nanos
NE
Wedstrijd
SLO
4e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
3e etappe Volta Provincia de Valencia
NE
Etappe
ESP
20e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
1e etappe Wanganui
Wanganui GP
NE
Etappe
NZL
2e etappe Wanganui
Wanganui GP
NE
Etappe
NZL
Whistler
RBC Gran Fondo Whistler
NE
Wedstrijd
CAN
11 september
Asia Cup, Omnium
NE
Wedstrijd
THA
Asia Cup, Omnium (V)
NE
Wedstrijd
THA
Asia Cup, Ploegenachtervolging (V)
NE
Wedstrijd
THA
Asia Cup, Ploegsprint
NE
Wedstrijd
THA
Asia Cup, Ploegsprint (V)
NE
Wedstrijd
THA
Asia Cup, Sprint
NE
Wedstrijd
MAS
Asia Cup, Sprint (V)
NE
Wedstrijd
THA
Bétheny, Chrono
Chrono Champenois
1.2
Individuele tijdrit
FRA
Bétheny, Chrono (V)
Chrono Champenois - Trophée Européen
1.1WE
Individuele tijdrit
FRA
Belize City (f)
NE
Criterium
BIZ
Binago
Trofeo Marco Rusconi
NE
Criterium
ITA
Brdski, Chrono
NE
Klimtijdrit
CRO
Figline Valdarno (a)
Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
NE
Wedstrijd
ITA
Fourmies
GP de Fourmies
1.HC
Wedstrijd
FRA
4e etappe Giro di Basilicata, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
Greensboro
Carolina Cup
NE
Wedstrijd
USA
Handzame (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Hank
Ronde van Hank
NE
Wedstrijd
NED
6e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1WE
Etappe
NED
Lausanne
GP Lausanne
NE
Wedstrijd
SUI
Mahlasela
NE
Wedstrijd
LES
Maleizen (a)
Maleizen-Overijse
NE
Wedstrijd
BEL
Mons (a)
Mons-Crotteux
NE
Wedstrijd
BEL
Montenaken (b)
Montenaken-Gingelom
NE
Wedstrijd
BEL
Montréal (d)
Grand Prix Cycliste de Montréal
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
CAN
Næstved
Naestved
NE
Wedstrijd
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Parabiago (c)
Targa Libero Ferrario
NE
Wedstrijd
ITA
Purmerend
Ronde van Purmerend
NE
Wedstrijd
NED
Rad Bundesliga
NE
Regionaal kampioenschap
AUT
4e etappe Regio Tour, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
Rochefort
Mémorial Gilbert Letêcheur Rochefort IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Rybnik
Tour de Rybnik
NE
Wedstrijd
POL
São Paulo (e)
Volta Do ABC Paulista
NE
Wedstrijd
BRA
San Martino al Cimino
Trofeo Salvatore Morucci
NE
Wedstrijd
ITA
Spisšká Nová Ves, Criterium
NE
Criterium
SVK
Stabroek
Victor Macedo Memorial
NE
Wedstrijd
GUY
5e etappe Tour de Brunei
2.2
Etappe
BRU
7e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Timor, Mountainbike
NE
Wedstrijd
TLS
1e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
1e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
2e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
4e etappe Tour of Marmara
2.2
Etappe
TUR
4e etappe Trois Jours de Cherbourg
NE
Etappe
FRA
3e etappe Trois Jours de Cherbourg
NE
Individuele tijdrit
FRA
Verona (a)
GP Città di Verona, Trofeo Skoda
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
Volta Ilha Santo Antão
NE
Wedstrijd
CPV
4e etappe Volta Provincia de Valencia
NE
Etappe
ESP
21e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
3e etappe Wanganui
Wanganui GP
NE
Etappe
NZL
Wiekevorst, Cyclocross, Cat. B
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Elite/U23 (V)
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wijnegem (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Willikies
Shirley Heights Challenge
NE
Wedstrijd
ANT
Zemst-Laar, Junioren (a)
Vlaams-Brabant Classic Zemst-Laar
NE
Wedstrijd
BEL
12 september
Hellemmes
Critérium du Guidon d'Or d'Hellemmes
NE
Criterium
FRA
2e etappe Tour de Timor, Mountainbike
NE
Wedstrijd
TLS
2e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
2e etappe deel a Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
2e etappe deel b Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
3e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
NE
Wedstrijd
BEL
13 september
Custoza
GP Bianco di Custoza
NE
Criterium
ITA
Desselgem
GP Briek Schotte
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1WE
Ploegentijdrit
ITA
Loro Ciuffenna
Coppa Ciuffenna
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Tour de Timor, Mountainbike
NE
Wedstrijd
TLS
3e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
3e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
Villaviciosa (a)
Circuito Nuestra Señora del Portal
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
1e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Individuele tijdrit
NIC
14 september
2e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1WE
Etappe
ITA
GP de Wallonie
1.1
Wedstrijd
BEL
Las Vegas, Cyclocross
C1
Wedstrijd
USA
Las Vegas, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
USA
1e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
Sint-Pauwels
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Timor, Mountainbike
NE
Wedstrijd
TLS
4e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
4e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
4e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
1e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
15 september
1e etappe Clásica Chorotega
NE
Etappe
CRC
3e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1WE
Etappe
ITA
Isola della Scala
G.P. Fiera del Riso
NE
Criterium
ITA
2e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
5e etappe Tour de Timor, Mountainbike
NE
Wedstrijd
TLS
5e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
5e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
5e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
2e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
4e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Zacapu
Clásica Zacapu
NE
Wedstrijd
MEX
16 september
2e etappe Clásica Chorotega
NE
Etappe
CRC
4e etappe deel a Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1WE
Etappe
ITA
4e etappe deel b Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1WE
Individuele tijdrit
ITA
Grand Prix de la Somme
1.1
Wedstrijd
FRA
1e etappe Himalaya Cycle Race, Mountainbike
NE
Wedstrijd
PAK
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
1.1
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
1e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
1e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
6e etappe Tour de Timor, Mountainbike
NE
Wedstrijd
TLS
6e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
6e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
6e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
1e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
5e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
17 september
Amman
NE
Individuele tijdrit
JOR
Baltimore, Cyclocross
Charm City Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross (V)
Charm City Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
3e etappe Clásica Chorotega
NE
Individuele tijdrit
CRC
Dilbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Dottignies, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Dubai (e)
United Arab Emirates Season Opener
NE
Wedstrijd
UAE
End of Season Race Israël
NE
Wedstrijd
ISR
Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
NE
Europees kampioenschap
5e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1WE
Etappe
ITA
1e etappe Goulburn - Sydney
NE
Proloog
AUS
2e etappe Himalaya Cycle Race, Mountainbike
NE
Wedstrijd
PAK
Holstebro
Holstebro CC
NE
Wedstrijd
DEN
Huddinge
Sista Chansen
NE
Wedstrijd
SWE
1e etappe Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
Knesselare, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Luanda (e)
GP 17 de Setembro
NE
Wedstrijd
ANG
Meerhout
Meerhout-Zittaart
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 Deense Mijl, Amateurs, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Hongarije
NE
Ploegentijdrit
HUN
National Racing Calendar
NE
Regionaal kampioenschap
USA
Nouakchott
NE
Individuele tijdrit
MTN
Oñate
Oñate Saria
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Odessa (b)
Odessa Cycling Week
NE
Criterium
UKR
4e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
5e etappe Ras na mBan (V)
NE
Individuele tijdrit
IRL
Redmond, Cyclocross
Starcrossed
C2
Wedstrijd
USA
Redmond, Cyclocross (V)
Starcrossed
C2
Wedstrijd
USA
Souderton
Univest Grand Prix, The Bucks County Classic, The Reading 120
1.2
Wedstrijd
USA
Tauxigny, Chrono (V)
Chrono de Tauxigny
NE
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
1e etappe Tour de las Libertadores Pisco
NE
Etappe
PER
3e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Moselle
NE
Individuele tijdrit
FRA
9e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
7e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
7e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
7e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
2e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Individuele tijdrit
COL
6e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
18 september
Baltimore, Cyclocross
Charm City Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross (V)
Charm City Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Belém (a)
Prova Coronel Fontoura
NE
Wedstrijd
BRA
Bergara (b)
Martin Deunaren Saria
NE
Wedstrijd
ESP
Bernareggio
Trofeo Lampre
NE
Criterium
ITA
Breda (e)
Baronie Breda Classic
NE
Wedstrijd
NED
Caribbean Championships, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
4e etappe Clásica Chorotega
NE
Etappe
CRC
1e etappe Cyclone Time Trial and Road Race, Chrono
NE
Individuele tijdrit
SIN
2e etappe Cyclone Time Trial and Road Race, Chrono
NE
Etappe
SIN
Erpe-Mere, Cyclocross
Steenbergcross
C2
Wedstrijd
BEL
Erpe-Mere, Cyclocross, Junioren
Steenbergcross
NE
Wedstrijd
BEL
Erpe-Mere, Cyclocross, Junioren (V)
Steenbergcross
NE
Wedstrijd
BEL
Erpe-Mere, Cyclocross, Nieuwelingen
Steenbergcross
NE
Wedstrijd
BEL
Eschweiler
NE
Criterium
GER
Feiring
Feiringrittet
NE
Wedstrijd
NOR
6e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1WE
Etappe
ITA
2e etappe Goulburn - Sydney
NE
Etappe
AUS
3e etappe Himalaya Cycle Race, Mountainbike
NE
Wedstrijd
PAK
Isbergues
GP d'Isbergues
1.1
Wedstrijd
FRA
Issaquah, Cyclocross
C2
Wedstrijd
USA
Issaquah, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
USA
Jeneffe, Amateurs
Jeneffe-en-Condroz
NE
Wedstrijd
BEL
Kampenhout
GP Raymond Impanis - Van Petegem / Kampenhout Interclub - Primus Classic
1.2
Wedstrijd
BEL
2e etappe Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
3e etappe Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
Klimkampioenschap Munster, Op de weg, Elite, Ierland
NE
Wedstrijd
IRL
Knittelfeld
NE
Wedstrijd
AUT
Koningshooikt, Cyclocross, Cat. B
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Junioren
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Junioren (V)
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Nieuwelingen
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Marigny
Duo Normand
1.2
Koppeltijdrit
FRA
2e etappe Odessa (b)
Odessa Cycling Week
NE
Etappe
UKR
Osimo
Trofeo Rigoberto Lamonica
NE
Wedstrijd
ITA
Ottignies (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Paderno
Trofeo Gianfranco Bianchin
1.2
Wedstrijd
ITA
Passendale
GROTE KERMISPRIJS
NE
Wedstrijd
BEL
Prato
GP Industria e Commercio di Prato
1.1
Wedstrijd
ITA
Quiévrain
Quiévrain Audregnies
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
Reckange, Criterium, Elite/U23
GP Aldo Bolzan
NE
Wedstrijd
LUX
Santo Domingo
Aniversario Club Ciclista Mauricio Baez
NE
Wedstrijd
DOM
Sebnitz
Rund um Sebnitz
NE
Wedstrijd
GER
Steinalben
Steinalbtal
NE
Criterium
GER
Tartu, Mountainbike
Tartu Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Thy
Thy CR
NE
Wedstrijd
DEN
3e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
2e etappe Tour de las Libertadores Pisco
NE
Etappe
PER
4e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
10e etappe deel b Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
10e etappe deel a Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
8e etappe deel b Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
8e etappe deel a Tour of Britain
2.1
Individuele tijdrit
GBR
8e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
8e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
3e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
Volta del Llagostí
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
Wangen, Criterium
NE
Wedstrijd
GER
Williston, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Williston, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
19 september
Bucine
Coppa Festa in Fiera San Salvatore
NE
Wedstrijd
ITA
Hoboken (b)
Hoboken-Antwerpen
NE
Wedstrijd
BEL
Rokycany
GP Borgeres
NE
Wedstrijd
CZE
4e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Individuele tijdrit
JPN
Viane
GP Paul Borremans
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
20 september
Collecchio
Coppa Collecchio
NE
Criterium
ITA
Laterina
Coppa Guinigi - GP Fausto Coppi
NE
Wedstrijd
ITA
Lomas de Zamora
Lomas de Zamora circuito
NE
Wedstrijd
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Sannazzara de' Burgondi, Elite/U23
Gran Premio Sannazzara
NE
Wedstrijd
ITA
Proloog Tour de la Réunion
NE
Ploegentijdrit
FRA
1e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
Proloog Tour de Ribas
NE
Proloog
UKR
9e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
Vichte
Textielprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
21 september
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
1.1
Wedstrijd
BEL
Saint Louis, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Saint Louis, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
2e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Ribas
NE
Etappe
UKR
1e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
22 september
Stekene
GP Eugeen Roggeman - Stekene Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Ribas
NE
Etappe
UKR
2e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
23 september
1e etappe Clásica de Septiembre
NE
Individuele tijdrit
ESA
1e etappe Clasificatorio Vuelta de Chile (c)
NE
Klimtijdrit
CHI
1e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Proloog Tour de East Java
2.2
Proloog
INA
4e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Ribas
NE
Individuele tijdrit
UKR
1e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a La Paz
NE
Klimwedstrijd
BOL
3e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, U23
CM
Wereldkampioenschap
1e etappe X° Clásica Elite de Guatemala
NE
Etappe
GUA
24 september
Alishan
NE
Wedstrijd
TPE
Blangy
NE
Wedstrijd
FRA
Burlington, Cyclocross
C2
Wedstrijd
USA
Burlington, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
USA
Caribbean Championships, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
2e etappe Clasificatorio Vuelta de Chile (c)
NE
Etappe
CHI
2e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Gansingen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Gansingen, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Gansingen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Gansingen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Gansingen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Harderwijk, Cyclocross
C2
Wedstrijd
NED
Harderwijk, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Harderwijk, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Harderwijk, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Kathu
Kumba Iron Ore Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Marchin
NE
Wedstrijd
BEL
Neerpelt, Cyclocross
GP Pelt
C2
Wedstrijd
BEL
Neerpelt, Cyclocross (V)
GP Pelt
C2
Wedstrijd
BEL
Neerpelt, Cyclocross, Junioren
GP Pelt
NE
Wedstrijd
BEL
Neerpelt, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Neerpelt, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
New York City (b)
GP Mengoni
NE
Wedstrijd
USA
Quimili
GP Ferretería
NE
Wedstrijd
ARG
Shanghai (g)
Shanghai China Road Race Series 7
NE
Wedstrijd
CHN
Stabroek, Cyclocross, Cat. B
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Stabroek, Cyclocross, Junioren
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Stabroek, Cyclocross, Junioren (V)
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Stabroek, Cyclocross, Nieuwelingen
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Strausberg
Rund um Strausberg-Kord
NE
Criterium
GDR
Stribro, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Stribro, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Stribro, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Stribro, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Stribro, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Sun Prairie, Cyclocross
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Sun Prairie, Cyclocross (V)
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Taupo (a)
Taupo-Napier Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Tienen
Tienen-Potterie / Open
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de East Java
2.2
Etappe
INA
5e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Ribas
NE
Etappe
UKR
1e etappe Tour du Gévaudan
Gevaudan
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Bohol
NE
Etappe
PHI
Trofeo Alvaro Bacci
NE
Wedstrijd
ITA
Villanova di Ravenna
Memorial Elia Dal Re
NE
Criterium
ITA
2e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a La Paz
NE
Etappe
BOL
4e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
2e etappe X° Clásica Elite de Guatemala
NE
Etappe
GUA
YSD Cycling for a Cure
NE
Wedstrijd
MAS
25 september
Ain Draham
NE
Wedstrijd
TUN
Baden, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Baden, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Baden, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Baden, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Baden, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Casalecchio di Reno
Piccolo Giro d'Emilia
NE
Wedstrijd
ITA
Chandigarh
Chandigarh Cyclothon
NE
Wedstrijd
IND
Chaumont-Gistoux (a)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Clásica de Septiembre
NE
Etappe
ESA
3e etappe Clasificatorio Vuelta de Chile (c)
NE
Etappe
CHI
De Pinte, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
20e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
21e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Criterium
SRB
3e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Gavardo (a)
Trofeo Gavardo Tecmor
NE
Wedstrijd
ITA
Gooik (a)
Gooikse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
Härkingen
Gäu Rundfahrt
NE
Wedstrijd
SUI
Herzele
Herzele-Ressegem
NE
Wedstrijd
BEL
Hoogstraten, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
Jemeppe-sur-Meuse, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Koekelare (b)
Koekelare-Bovekerke
NE
Wedstrijd
BEL
Lübeck
GP Lübeck
NE
Wedstrijd
GER
Lillebonne
Trio Normand
NE
Ploegentijdrit
FRA
Maldonado
Apertura Federación de Maldonado
NE
Wedstrijd
URU
Merida Cup
NE
Regionaal kampioenschap
SVK
Mexico City (a)
Clásica OfficeMax
NE
Wedstrijd
MEX
Middlesbrough
Mike Binks Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Milano - Rapallo
NE
Wedstrijd
ITA
Mossoró
Prova Gov Dix-Sept Rosado
NE
Wedstrijd
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mali
CN
Nationaal kampioenschap
MLI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Britse Maagdeneilanden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IVB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Britse Maagdeneilanden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IVB
Rochester, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Rochester, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Saint John, Chrono
Scrubbo's Time Trial
NE
Individuele tijdrit
ANT
2e etappe Strausberg
Rund um Strausberg-Kord
NE
Etappe
GDR
Sun Prairie, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Sun Prairie, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
2e etappe Tour de East Java
2.2
Etappe
INA
7e etappe Tour de la Réunion
NE
Criterium
FRA
6e etappe Tour de la Réunion
NE
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour du Gévaudan
Gevaudan
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Bohol
NE
Individuele tijdrit
PHI
3e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a La Paz
NE
Etappe
BOL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wernhout
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe X° Clásica Elite de Guatemala
NE
Etappe
GUA
Yangtze River Delta Race
NE
Wedstrijd
CHN
26 september
4e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Moorslede (c)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
27 september
Alzano Scrivia
Circuito Alzanese
NE
Wedstrijd
ITA
Bozzolo
Coppa Città di Bozzolo, Trofeo GS Avis
NE
Criterium
ITA
Castelfranca di Sopra
Ruota d'Oro - Castelfranca di Sopra GP Festa del Perdono
1.2
Wedstrijd
ITA
5e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Londerzeel (c)
Londerzeel-Linde
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
1e etappe Tour of Mazandaran, Junioren
2.1MJ
Etappe
IRI
2e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
28 september
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind
NE
Wedstrijd
BEL
Mnichovo Hradiste, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Mnichovo Hradiste, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Mnichovo Hradiste, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Mnichovo Hradiste, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Mnichovo Hradiste, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Montreux, Criterium
NE
Criterium
SUI
Montreux, Junioren
NE
Criterium
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Sweida
Golan
1.2
Wedstrijd
SYR
1e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
2e etappe Tour of Mazandaran, Junioren
2.1MJ
Etappe
IRI
3e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Individuele tijdrit
CRC
29 september
1e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.1
Etappe
BEL
6e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Proloog GP Chantal Biya
2.2
Proloog
CMR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
2e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
1e etappe Tour of Gallipoli
2.2
Individuele tijdrit
TUR
3e etappe Tour of Mazandaran, Junioren
2.1MJ
Etappe
IRI
4e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
30 september
Bergen (a)
Fanahytten Opp
NE
Individuele tijdrit
NOR
2e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.1
Etappe
BEL
Proloog Clásico RCN
NE
Proloog
COL
7e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
1e etappe Girona
Cinturó de l'Empordà
2.2
Etappe
ESP
1e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
Jihaolin Cup
NE
Wedstrijd
CHN
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje
CN
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite/U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Porriño, Criterium
Festas de Porriño
NE
Criterium
ESP
Sweida (a)
Golan
1.2
Wedstrijd
SYR
3e etappe Tobago International
NE
Criterium
TRD
2e etappe Tour of Gallipoli
2.2
Etappe
TUR
4e etappe Tour of Mazandaran, Junioren
2.1MJ
Etappe
IRI
5e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
Wie is familie van wie?
Hier is het antwoord