Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Sint-Pauwels 2018
België
Datum :
12-09-2018
111,1 km
Weg - Wedstrijd
Start
Sint-Pauwels (Oost-Vlaanderen), België
Aankomst
Sint-Pauwels (Oost-Vlaanderen), België
Hoofdindex Sint-Pauwels
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Christophe Van Cauwenberghe
BEL
in 02h 27m 13.00s
2
Kobe Vanoverschelde
BEL
op 00.00s
3
Yoni Lagneaux
BEL
op 00.00s
4
David Desmecht
BEL
op 00.00s
5
Florian Vermeersch
BEL
op 20.00s
Details
1
VAN CAUWENBERGHE Christophe
DL CHEMICALS-RUWOMAT
BEL19901014
ELITE
2H27´13"
2
VANOVERSCHELDE Kobe
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19870919
ELITE
2H27´13"
3
LAGNEAUX Yoni
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19971028
U23
2H27´13"
4
DESMECHT David
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
BEL19921222
ELITE
2H27´13"
5
VERMEERSCH Florian
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19990312
U23
2H27´33"
+0´20"
6
CORDEEL Sander
DCR CYCLING TEAM
BEL19871107
ELITE
2H27´33"
+0´20"
7
LAVA Kevin
CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA
BEL19890612
ELITE
2H27´33"
+0´20"
8
TEN HARTOG Guy
DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
BEL19900607
ELITE
2H27´33"
+0´20"
9
VAN IMPE Kevin
INDIVIDUEEL
BEL19810419
ELITE
2H27´33"
+0´20"
10
CAETHOVEN Kenneth
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19990302
U23
2H27´33"
+0´20"
11
VERHOFSTADT Thibau
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
BEL19980816
U23
2H27´33"
+0´20"
12
MAESEN Dries
VAN EYCK SPORT
BEL19970415
U23
2H27´33"
+0´20"
13
VERBEECK Sven
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19980318
U23
2H27´51"
+0´38"
14
VAUGHAN Jacob
LOTTO SOUDAL
GBR19990630
U23
2H27´51"
+0´38"
15
SINOY Fabio
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
BEL19950720
ELITE
2H27´51"
+0´38"
16
VAN DAMME Bart
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19751005
ELITE
2H27´51"
+0´38"
17
D´HOOGE Thomas
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19980930
U23
2H27´51"
+0´38"
18
VAN DAMME Indy
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19940420
ELITE
2H27´51"
+0´38"
19
VOIGT Eric
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
USA19980305
U23
2H27´51"
+0´38"
20
VERRAES Benjamin
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19870221
ELITE
2H27´51"
+0´38"
21
ANDRIEU Maxim
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL19970417
U23
2H27´51"
+0´38"
22
NEVENS Tibo
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19980815
U23
2H27´51"
+0´38"
23
VAN COPPERNOLLE Francesco
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19910416
ELITE
2H27´51"
+0´38"
24
VAN HAUWERMEIREN Michiel
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19980109
U23
2H27´51"
+0´38"
25
NACHTEGAELE Wannes
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19991105
U23
2H27´51"
+0´38"
26
VAINIONPää Oskari
ASFRA RACING TEAM
FIN19950807
ELITE
2H27´51"
+0´38"
27
DILLEN Ruben
VAN EYCK SPORT
BEL19970314
U23
2H27´51"
+0´38"
28
APERS Michael
INDIVIDUEEL
BEL19930713
AMA19+
2H27´51"
+0´38"
29
PIETERS Bart
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19940211
ELITE
2H27´51"
+0´38"
30
HANADA Kiyomasa
TEAM EURASIA - IRC TIRE
JPN19980731
U23
2H27´51"
+0´38"
31
GRESSIER Maxime
DIVISION NATIONALE 1 CC NOGENT
FRA19980421
U23
2H27´51"
+0´38"
32
VEKEMANS Yannick
VAN EYCK SPORT
BEL19910902
ELITE
2H27´51"
+0´38"
33
COPPENS Carrera
INDIVIDUEEL
BEL19891016
AMA19+
2H27´51"
+0´38"
34
VAN RAEPENBUSCH Ruben
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19911208
ELITE
2H27´51"
+0´38"
35
VERCAUTEREN Tim
DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
BEL19800324
ELITE
2H27´51"
+0´38"
36
YAMAGISHI Daichi
TEAM EURASIA - IRC TIRE
JPN19990918
U23
2H27´51"
+0´38"
37
VERMEIRE Matthias
K.V.C. DEINZE VZW
BEL19911011
ELITE
2H27´51"
+0´38"
38
OMACHI Kento
TEAM EURASIA - IRC TIRE
JPN19980428
U23
2H27´51"
+0´38"
39
DE BACKER Kristof
WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19780314
ELITE
2H27´51"
+0´38"
40
YOSHIOKA Takuya
TEAM EURASIA - IRC TIRE
JPN19981122
U23
2H27´51"
+0´38"
41
DAVIES Conor
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
GBR19990316
U23
2H27´51"
+0´38"
42
GOOSSENS Anko
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL19970220
U23
2H27´51"
+0´38"
43
SABO Pedro
DMC- CYCLING TEAM VZW
BEL19731102
ELITE
2H27´51"
+0´38"
44
ALEXANDER Simon
RICHARDSONS TREK TR
GBR19930712
ELITE
2H27´51"
+0´38"
45
WARNES Bradley
WILLEBRORD WIL VOORUIT
AUS19990331
U23
2H27´51"
+0´38"
46
PIRON Gunther
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL19920520
ELITE
2H27´51"
+0´38"
47
MASURE Brent
PRORACE CYCLING TEAM
BEL19941008
ELITE
2H27´51"
+0´38"
48
DE COCK Bart
INDIVIDUEEL
BEL19790328
MASTM
2H27´51"
+0´38"
49
COPPENS Yenzo
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19930719
ELITE
2H27´51"
+0´38"
50
MUYLAERT Sam
JARFACE DEVELOPMENT TEAM
BEL19971224
U23
2H27´51"
+0´38"
51
GEERINCK Dries
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19980321
U23
2H27´51"
+0´38"
52
VANDYCK Niels
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19900830
ELITE
2H27´51"
+0´38"
53
MEUL Robby
DCR CYCLING TEAM
BEL19810904
ELITE
2H27´51"
+0´38"
54
VAN GAEVEREN Gunter
INDIVIDUEEL
BEL19851103
MASTM
2H27´51"
+0´38"
55
SUTTON Joseph
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
GBR19970926
U23
2H27´51"
+0´38"
56
DE OST Jarne
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19950720
ELITE
2H27´51"
+0´38"
57
MAES Bryan
DCR CYCLING TEAM
BEL19961118
U23
2H27´51"
+0´38"
58
VAN SCHELVEREGEM Mattias
VAN EYCK SPORT
BEL19971120
U23
2H27´51"
+0´38"
59
VAN HYFTE Steven
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19840409
ELITE
2H27´51"
+0´38"
60
VANLUCHENE Mats
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19890919
ELITE
2H27´51"
+0´38"
61
MOENS Jens
VAN EYCK SPORT
BEL19940131
ELITE
2H27´51"
+0´38"
62
VERBEKE Stijn
DCR CYCLING TEAM
BEL19890724
ELITE
2H27´51"
+0´38"
63
DHOLLANDER Kristof
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19880102
ELITE
2H27´51"
+0´38"
64
PERSOON Joeri
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19920331
ELITE
2H27´51"
+0´38"
DNF
GOOSSENS Kenny
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
BEL19910304
ELITE
DNF
CLARK George
GOMA DAKWERKEN-VDB STEENHOUWERIJ CT
GBR19970807
U23
DNF
DANIELS Toon
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19980925
U23
DNF
DIERICKX Anthony
CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA
BEL19951024
ELITE
DNF
BRUGGEMAN Lorenzo
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19990920
U23
DNF
AKDENIZ Dylan
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19980825
U23
DNF
JENKINS James
RICHARDSONS-TREK RT
GBR19981227
U23
DNF
VAN EESBEEK Yelle
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
BEL19990227
U23
DNF
WRIGHT Isaac
HUNT BIKE WHEELS
GBR19990713
U23
DNF
VERHOFSTADT Peter
TEAM ESPIRA ROC-SPORTS
BEL19720927
MASTM
DNF
RONSSE Gauthier
RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM
BEL19961113
U23
DNF
VANHOUCKE Herman
EFC-L&R-VULSTEKE
BEL19960905
U23
DNF
WYDOOGHE Jaron
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19971002
U23
DNF
BOEYKENS Gertjan
INDIVIDUEEL
BEL19880930
ELITE
DNF
VETTE Pieter
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED19910906
ELITE
DNF
HEYNS Kristoff
INDIVIDUEEL
BEL19760830
ELITE
DNF
HEIRBAUT Tony
DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
BEL19800909
ELITE
Sluiten
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close