Omloop van het HOUTLAND
Belgium
20 Sep 2023
Class
1.1 - 1 day - Class 1
Website
www.omloopvanhethoutland.be
Email
info@omloopvanhethoutland.be
FINAL CLASSIFICATION
General Classification
GERBEN
THIJSSEN
INTERMARCHÉ - CIRCUS - WANTY
04:20:45
SHOW DETAILS
AGE NAT RESULT PTS
1
GERBEN
THIJSSEN
INTERMARCHÉ - CIRCUS - WANTY
25 BEL 04:20:45 125.00
2
DYLAN
GROENEWEGEN
TEAM JAYCO ALULA
30 NED 00:00:00 85.00
3
CEDRIC
BEULLENS
LOTTO DSTNY
26 BEL 00:00:00 70.00
4
ARNE
MARIT
INTERMARCHÉ - CIRCUS - WANTY
24 BEL 00:00:00 60.00
5
LUCA
MOZZATO
TEAM ARKEA - SAMSIC
25 ITA 00:00:00 50.00
6
CASPER
VAN UDEN
TEAM DSM-FIRMENICH
22 NED 00:00:00 40.00
7
JENSEN
PLOWRIGHT
ALPECIN-DECEUNINCK
23 AUS 00:00:00 35.00
8
TIM
MERLIER
SOUDAL QUICK-STEP
31 BEL 00:00:00 30.00
9
LOUIS
BENDIXEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
28 DEN 00:00:00 25.00
10
MATTEO
MALUCELLI
BINGOAL WB
30 ITA 00:00:02 20.00
11
WILLIAM
LEVY
UNO-X PRO CYCLING TEAM
22 DEN 00:00:02 15.00
12
RÜDIGER
SELIG
LOTTO DSTNY
34 GER 00:00:02 10.00
13
RAMON
SINKELDAM
ALPECIN-DECEUNINCK
34 NED 00:00:02 5.00
14
NILS
EEKHOFF
TEAM DSM-FIRMENICH
25 NED 00:00:02 5.00
15
LIONEL
TAMINIAUX
ALPECIN-DECEUNINCK
27 BEL 00:00:06 5.00
16
SAMUEL
WELSFORD
TEAM DSM-FIRMENICH
27 AUS 00:00:06 3.00
17
DANIEL
MCLAY
TEAM ARKEA - SAMSIC
31 GBR 00:00:06 3.00
18
ELMAR
REINDERS
TEAM JAYCO ALULA
31 NED 00:00:06 3.00
19
NIKLAS
MÄRKL
TEAM DSM-FIRMENICH
24 GER 00:00:06 3.00
20
MARK
STEWART
BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE
28 GBR 00:00:09 3.00
21
ABRAM
STOCKMAN
TDT-UNIBET
27 BEL 00:00:11 3.00
22
DORIAN
DE MAEGHT
BINGOAL WB
26 BEL 00:00:11 3.00
23
NORMAN
VAHTRA
VAN RYSEL -ROUBAIX LILLE METROPOLE
27 EST 00:00:11 3.00
24
CERIEL
DESAL
BINGOAL WB
24 BEL 00:00:11 3.00
25
RAIT
ÄRM
VAN RYSEL -ROUBAIX LILLE METROPOLE
23 EST 00:00:11 3.00
26
FREDERIK
FRISON
LOTTO DSTNY
31 BEL 00:00:11
27
GUILLAUME
VAN KEIRSBULCK
BINGOAL WB
32 BEL 00:00:11
28
SAKARIAS KOLLER
LØLAND
UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM
22 NOR 00:00:20
29
BAPTISTE
PLANCKAERT
INTERMARCHÉ - CIRCUS - WANTY
35 BEL 00:00:30
30
JOHN
DEGENKOLB
TEAM DSM-FIRMENICH
34 GER 00:01:33
31
ARJEN
LIVYNS
LOTTO DSTNY
29 BEL 00:02:03
32
KARL PATRICK
LAUK
BINGOAL WB
26 EST 00:02:03
33
TIMOTHY
DUPONT
TARTELETTO - ISOREX
36 BEL 00:02:19
34
BERT
VAN LERBERGHE
SOUDAL QUICK-STEP
31 BEL 00:02:19
35
AIME
DE GENDT
INTERMARCHÉ - CIRCUS - WANTY
29 BEL 00:02:26
36
JONAS
RICKAERT
ALPECIN-DECEUNINCK
29 BEL 00:02:26
37
PATRICK
EDDY
DEVELOPMENT TEAM DSM-FIRMENICH
21 AUS 00:03:59
38
DYLAN
VANDENSTORME
CIRCUS-RE UZ-TECHNORD
21 BEL 00:03:59
39
ALEX
VANDENBULCKE
TARTELETTO - ISOREX
22 BEL 00:03:59
40
RUBEN
APERS
TEAM FLANDERS - BALOISE
25 BEL 00:03:59
41
YENTL
VANDEVELDE
TDT-UNIBET
23 BEL 00:03:59
42
ALEXANDER
SALBY
BINGOAL WB
25 DEN 00:03:59
43
AMAURY
CAPIOT
TEAM ARKEA - SAMSIC
30 BEL 00:03:59
44
DAVID
DEKKER
TEAM ARKEA - SAMSIC
25 NED 00:03:59
45
JAKUB
MARECZKO
ALPECIN-DECEUNINCK
29 ITA 00:03:59
46
CASPER
VAN DER WOUDE
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
23 NED 00:03:59
47
KEEGAN
HORNBLOW
BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE
22 NZL 00:03:59
48
JORDAN
HABETS
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
22 NED 00:03:59
49
SAMUEL
LEROUX
VAN RYSEL -ROUBAIX LILLE METROPOLE
29 FRA 00:03:59
50
ANDRÉ
DREGE
TEAM COOP - REPSOL
24 NOR 00:03:59
51
SCOTT
MCGILL
HUMAN POWERED HEALTH
25 USA 00:03:59
52
LUKA
MEZGEC
TEAM JAYCO ALULA
35 SLO 00:03:59
53
ALESSANDRO
VERRE
TEAM ARKEA - SAMSIC
22 ITA 00:03:59
54
JACOPO
GUARNIERI
LOTTO DSTNY
36 ITA 00:03:59
55
ERLEND
BLIKRA
UNO-X PRO CYCLING TEAM
26 NOR 00:04:09
56
MILAN
FRETIN
TEAM FLANDERS - BALOISE
22 BEL 00:04:11
57
SENNE
LEYSEN
ALPECIN-DECEUNINCK
27 BEL 00:04:11
58
HARTTHIJS
DE VRIES
TDT-UNIBET
27 NED 00:04:11
59
VICTOR
BROEX
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
23 NED 00:04:11
60
DAVIDE
BOMBOI
TDT-UNIBET
23 BEL 00:04:11
61
MAXIME
JARNET
VAN RYSEL -ROUBAIX LILLE METROPOLE
25 FRA 00:04:11
62
ADRIEN
PETIT
INTERMARCHÉ - CIRCUS - WANTY
33 FRA 00:04:11
63
THIJS
DE LANGE
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
29 NED 00:04:35
PAUL
WRIGHT
BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE
25 NZL DNF
KARSTEN LARSEN
FELDMANN
TEAM COOP - REPSOL
20 NOR DNF
OLLIE
JONES
BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE
27 NZL DNF
CEDRIK BAKKE
CHRISTOPHERSEN
TEAM COOP - REPSOL
22 NOR DNF
JACOB
SCOTT
BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE
28 GBR DNF
WOUTER
TOUSSAINT
TDT-UNIBET
19 NED DNF
HARRY
TANFIELD
TDT-UNIBET
29 GBR DNF
ENRICO
DHAEYE
MATERIEL-VELO.COM
22 BEL DNF
THOMAS
SEXTON
BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE
25 NZL DNF
AUGUST
JENSEN
HUMAN POWERED HEALTH
32 NOR DNF
RORY
TOWNSEND
BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE
28 IRL DNF
THIBAU
VERHOFSTADT
TARTELETTO - ISOREX
25 BEL DNF
JACOB
RELAES
TARTELETTO - ISOREX
27 BEL DNF
MATTHIJS
BÜCHLI
BEAT CYCLING CLUB
31 NED DNF
THOMAS
JOSEPH
TARTELETTO - ISOREX
27 BEL DNF
MAGNUS
WÆHRE
TEAM COOP - REPSOL
21 NOR DNF
ALESSIO
DE MAERE
TARTELETTO - ISOREX
21 BEL DNF
ANDREA
RACCAGNI NOVIERO
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
19 ITA DNF
GUST
LOOTENS
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
22 BEL DNF
BENJAMIN
ECKERSTORFER
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
19 AUT DNF
STANISLAW
ANIOLKOWSKI
HUMAN POWERED HEALTH
26 POL DNF
JACQUES
GLOESENER
MATERIEL-VELO.COM
22 LUX DNF
CHARLES-ETIENNE
CHRETIEN
HUMAN POWERED HEALTH
24 CAN DNF
MATTHEW
GIBSON
HUMAN POWERED HEALTH
27 GBR DNF
GAGE
HECHT
HUMAN POWERED HEALTH
25 USA DNF
TIM
MARSMAN
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
23 NED DNF
LARS
HOHMANN
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
22 NED DNF
CLÉMENT
VASSEUR
MATERIEL-VELO.COM
22 BEL DNF
GIANNI
MARCHAND
TARTELETTO - ISOREX
33 BEL DNF
BRAM
DISSEL
BEAT CYCLING CLUB
25 NED DNF
LASSE
LETH
UNO-X PRO CYCLING TEAM
31 DEN DNF
AXEL
DE LIE
LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
24 BEL DNF
MARCUS SANDER
HANSEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
23 DEN DNF
TRISTAN
SCHERPENBERGH
MATERIEL-VELO.COM
24 BEL DNF
DONAVAN
GRONDIN
TEAM ARKEA - SAMSIC
23 FRA DNF
AARON
VERWILST
TEAM FLANDERS - BALOISE
26 BEL DNF
TIM
NABERMAN
TEAM DSM-FIRMENICH
24 NED DNF
OBIE
VIDTS
CIRCUS-RE UZ-TECHNORD
21 BEL DNF
MADS
LANDBO
UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM
19 DEN DNF
WARD
VANHOOF
TEAM FLANDERS - BALOISE
24 BEL DNF
WESSEL
KRUL
HUMAN POWERED HEALTH
23 NED DNF
VINCE
GERITS
TEAM FLANDERS - BALOISE
26 BEL DNF
ADAM HOLM
JØRGENSEN
BHS-PL BETON BORNHOLM
21 DEN DNF
KALLE PETTER BRODAHL
KVAM
TEAM COOP - REPSOL
20 NOR DNF
GUILLAUME
VISSER
BEAT CYCLING CLUB
23 NED DNF
JOHAN
VINCENT
MATERIEL-VELO.COM
23 BEL DNF
LEN
DEJONGHE
MATERIEL-VELO.COM
23 BEL DNF
CELESTIN
GUILLON
VAN RYSEL -ROUBAIX LILLE METROPOLE
27 FRA DNF
ALEX
COLMAN
TEAM FLANDERS - BALOISE
25 BEL DNF
LOUIS
BLOUWE
BINGOAL WB
24 BEL DNF
HAMISH
MCKENZIE
ARA | SKIP CAPITAL
19 AUS DNF
THÉO
BONNET
MATERIEL-VELO.COM
22 BEL DNF
GIL
D´HEYGERE
BEAT CYCLING CLUB
25 BEL DNF
SILVAN
DILLIER
ALPECIN-DECEUNINCK
33 SUI DNF
TUUR
DENS
TEAM FLANDERS - BALOISE
23 BEL DNF
BLAKE
QUICK
TEAM JAYCO ALULA
23 AUS DNF
JOCHEM
KERCKHAERT
BEAT CYCLING CLUB
23 NED DNF
LUKAS
PÖSTLBERGER
TEAM JAYCO ALULA
31 AUT DNF
EIRIK
LUNDER
TEAM COOP - REPSOL
24 NOR DNF
KENNY
MOLLY
VAN RYSEL -ROUBAIX LILLE METROPOLE
27 BEL DNF