WienOostenrijk  

Land:  Oostenrijk

Regio:  Wien



 Bevoegdheden


Geboren en overleden

Virgilius Altmann

werd hier geboren op 09-02-1913

Andreas Blümel

werd hier geboren op 04-01-1963

Andrew Bradley

werd hier geboren op 14-07-1982

Franz Brettschneider

werd hier geboren op 24-10-1876

Michaela Brunngraber

werd hier geboren op 16-12-1964

Max Bulla

werd hier geboren op 26-09-1905

Paul Buschek

werd hier geboren op 19-07-2002

Otto Cap

werd hier geboren op 00-00-0000

Adolf Christian

werd hier geboren op 03-06-1934 en stierf hier op 08-07-1999

Peter Deimböck

werd hier geboren op 24-04-1942

Siegfried Denk

stierf hier op 05-03-1982

Franz Dögl

werd hier geboren op 15-02-1945

Georg Drescher

stierf hier op 23-10-1938

Franz Dunder

werd hier geboren op 06-09-1913

Anton Durdik

werd hier geboren op 21-06-1933

Franz Dusika

werd hier geboren op 31-03-1908 en stierf hier op 12-12-1984

Gerhard Eberle

werd hier geboren op 20-07-1965

Andreas Fuchs

werd hier geboren op 08-06-1975

Roland Garber

werd hier geboren op 27-08-1972

Kurt Garschal

werd hier geboren op 11-08-1941

Josef Genschieder

werd hier geboren op 04-02-1915

Andreas Graf

werd hier geboren op 07-08-1985

Franz Grassmann

werd hier geboren op 20-03-1987

Christiana Haas

werd hier geboren op 25-07-1970

Walter Hammerlindl

werd hier geboren op 10-01-1953

René Haselbacher

werd hier geboren op 15-09-1977

Richard Heller

werd hier geboren op 09-03-1880

Wolfgang Hofer

werd hier geboren op 19-09-1967

Hans Holly

stierf hier op 28-03-1919

Franz Inthaler

werd hier geboren op 26-09-1940

Fritz Inthaler

werd hier geboren op 19-03-1937

Christian Isak

werd hier geboren op 02-01-1973

Rudolf Jellinek

werd hier geboren op 00-00-1893

Alfred Kain

werd hier geboren op 14-12-1927 en stierf hier op 07-02-2010

Hermann Kaleta

werd hier geboren op 26-12-1899 en stierf hier op 19-11-1976

Hans Kaleta

werd hier geboren op 02-12-1904 en stierf hier op 21-08-1976

Franz Kaleta

werd hier geboren op 02-02-1897 en stierf hier op 02-01-1983

Arno Kaspret

werd hier geboren op 02-03-1964

Michael Kocner

werd hier geboren op 03-01-1987

Bernhard Kohl

werd hier geboren op 04-01-1982

Joseph Kokoll

werd hier geboren op 00-00-1894

Wolfgang Kotzmann

werd hier geboren op 01-10-1969

Stefan Kovar

werd hier geboren op 15-05-2002

Rudolf Kramer

werd hier geboren op 17-01-1886

Karl Kranister

werd hier geboren op 19-12-1946

Fred Krebs

werd hier geboren op 23-11-1931

Günther Kriz

werd hier geboren op 12-10-1940

Matthias Krizek

werd hier geboren op 29-08-1988

Mario Lexmüller

werd hier geboren op 11-11-1982

Walter Malicek

stierf hier op 04-03-2012

Rudolf Maresch

werd hier geboren op 25-11-1934

Percy Martin

werd hier geboren op 00-00-1890

Stefan Mascha

werd hier geboren op 18-01-1932

Stefan Mastaller

werd hier geboren op 07-04-1995

Christian Meidlinger

werd hier geboren op 05-09-1971

Alfred Mohr

werd hier geboren op 13-01-1913

Werner Nindl

werd hier geboren op 15-08-1981

Stefan Patzl

werd hier geboren op 15-04-1987

Daniel Paulus

werd hier geboren op 10-03-1993

Angelika Pieringer

werd hier geboren op 10-10-1969

Josef L. Pohnetal

werd hier geboren op 14-03-1925

Martin Popp

werd hier geboren op 10-06-1966

Reinhard Popp

werd hier geboren op 24-09-1960

Paul Popp

werd hier geboren op 02-02-1963

Kurt Postl

werd hier geboren op 13-08-1937

Robert Rammer

werd hier geboren op 14-04-1890

Werner Riebenbauer

werd hier geboren op 07-07-1974

Matthias Riebenbauer

werd hier geboren op 17-03-1993

Felix Ritzinger

werd hier geboren op 23-12-1996

Karin Ruso

werd hier geboren op 28-10-1984

August Schaffer

werd hier geboren op 03-07-1905

Kurt Schein

werd hier geboren op 12-12-1930

Karl Schmaderer

werd hier geboren op 02-10-1914

Franz Schneeweiß

werd hier geboren op 26-06-1877 en stierf hier op 28-02-1917

Kurt Schneider

werd hier geboren op 01-09-1932

Franz Seidl

werd hier geboren op 08-11-1879

Clemens Selzer

werd hier geboren op 26-07-1985

Edwin Simic

werd hier geboren op 21-03-1934 en stierf hier op 00-00-2012

Joseph Sobotka

werd hier geboren op 00-00-0000

Jan Sokol

werd hier geboren op 26-09-1990

Franz Stocher

werd hier geboren op 23-03-1969

Josef Svoboda

werd hier geboren op 05-02-1906

Wolfgang Tenor

werd hier geboren op 01-06-1970

Karl Thallinger

werd hier geboren op 29-08-1909

Albert Titsch

werd hier geboren op 00-00-1873

Kurt Urbancic

werd hier geboren op 02-03-1929

Rudi Valenta

werd hier geboren op 24-03-1921

Aloïs Wacha

werd hier geboren op 10-06-1888

Michael Weiss

werd hier geboren op 17-01-1981

Franz Wimmer

werd hier geboren op 25-08-1932

Wilhelm Wuddernitz

werd hier geboren op 23-10-1914

Josef Zilker

werd hier geboren op 19-03-1891

Richard Zumpe

werd hier geboren op 23-06-1910

Starts/Aankomsten

Wien was start- en/of aankomstplaats voor:

Österreich-Rundfahrt

1947 Finishplaats voor 4e etappe Österreich-Rundfahrt : Roger Ilitch
1949 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Enrico Gandolfi
1949 Finishplaats voor 7e etappe Österreich-Rundfahrt : Richard Menapace
1950 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Jängy Schmit
1950 Finishplaats voor 7e etappe Österreich-Rundfahrt : Franz Deutsch
1951 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Charly Gaul
1951 Finishplaats voor 7e etappe Österreich-Rundfahrt : Paul Maue
1952 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Franz Deutsch
1952 Finishplaats voor 7e etappe Österreich-Rundfahrt : Franz Reitz
1953 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Franz Deutsch
1953 Finishplaats voor 7e etappe Österreich-Rundfahrt : François Gelhausen
1954 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Willy Schroeders
1954 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Franz Deutsch
1955 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Karel Clerckx
1955 Finishplaats voor 7e etappe Österreich-Rundfahrt : Edwin Simic
1956 Start- en finishplaats voor Österreich-Rundfahrt : Roland Ströhm
1956 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Eduard Ignatovicz
1956 Finishplaats voor 7e etappe Österreich-Rundfahrt : Franz Deutsch
1957 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Louis Proost
1957 Finishplaats voor 7e etappe deel b Österreich-Rundfahrt : Willy Butzen
1958 Start- en finishplaats voor Österreich-Rundfahrt : Richard Dürlacher
1958 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Eduard Ignatovicz
1958 Finishplaats voor 7e etappe Österreich-Rundfahrt : Antonio Dal Col
1959 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : René Vanderveken
1959 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : René Vanderveken
1960 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Werner Limbach
1960 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Egon Salettinger
1961 Finishplaats voor Österreich-Rundfahrt : Stefan Mascha
1961 Finishplaats voor 8e etappe deel b Österreich-Rundfahrt : Peter Deimböck
1962 Start- en finishplaats voor Österreich-Rundfahrt : Walter Müller
1962 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Walter Müller
1962 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Felix Damm
1963 Finishplaats voor 1e etappe deel b Österreich-Rundfahrt : Jan Pieterse
1963 Startplaats voor 2e etappe Österreich-Rundfahrt : Kurt Postl
1963 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Franz Varga
1965 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Josy Allard
1966 Start- en finishplaats voor Österreich-Rundfahrt : Hans Furian
1966 Start- en finishplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Cesarino Carpanelli
1966 Startplaats voor 2e etappe Österreich-Rundfahrt : Franz Inthaler
1966 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Curt Söderlund
1967 Start- en finishplaats voor Österreich-Rundfahrt : Rini Wagtmans
1967 Start- en finishplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Fedor Den Hertog
1967 Startplaats voor 2e etappe Österreich-Rundfahrt : Jan Smolík
1967 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Josef Johanns
1968 Start- en finishplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Eduard Janssens
1968 Finishplaats voor 9e etappe Österreich-Rundfahrt : Emilio Santantonio
1969 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Wim Prinsen
1969 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Vladimir Kohout
1970 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Rudi Mitteregger
1972 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Aad Van Den Hoek
1972 Startplaats voor 10e etappe Österreich-Rundfahrt : Ludwig Kretz
1973 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Ringold Walterovitch Kalnenieks
1973 Start- en finishplaats voor 10e etappe Österreich-Rundfahrt : Don Allan
1974 Startplaats voor Österreich-Rundfahrt : Rudi Mitteregger
1974 Startplaats voor 1e etappe deel a Österreich-Rundfahrt : Bert Scheuneman
1975 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Huub Neven
1975 Startplaats voor Österreich-Rundfahrt : Wolfgang Steinmayr
1975 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Valery Likhatchov
1976 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Leo Karner
1978 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Peter Becker
1978 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Siegfried Seitinger
1978 Finishplaats voor 9e etappe Österreich-Rundfahrt : Martin Götze
1978 Start- en finishplaats voor 10e etappe Österreich-Rundfahrt : Mieczysław Nowicki
1980 Startplaats voor Österreich-Rundfahrt : Geir Digerud
1980 Start- en finishplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Jiri Korous
1980 Startplaats voor 2e etappe Österreich-Rundfahrt : Ryszard Jan Szurkowski
1981 Finishplaats voor 9e etappe Österreich-Rundfahrt : Peter Muckenhuber
1982 Finishplaats voor 10e etappe Österreich-Rundfahrt : Pavel Moucitsky
1983 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Karl Krenauer
1984 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Paul Popp
1984 Finishplaats voor 9e etappe Österreich-Rundfahrt : Dag Otto Lauritzen
1985 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Paul Popp
1985 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Jure Pavlic
1986 Start- en finishplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Werner Wüller
1986 Startplaats voor 2e etappe Österreich-Rundfahrt : Tom Cordes
1988 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Johann Lienhart
1988 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Per Moberg
1988 Finishplaats voor 11e etappe Österreich-Rundfahrt : Johnny Dauwe
1989 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Luděk Štyks
1990 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Roman Kreuziger
1990 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : François Simon
1991 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Lubor Tesař
1991 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Evgueni Zagrebelny
1992 Finishplaats voor 10e etappe Österreich-Rundfahrt : Michael Rich
1993 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Mike Weissmann
1993 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Peter Luttenberger
1997 Finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Oscar Camenzind
1998 Startplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Andrei Hauptman
2003 Start- en finishplaats voor 7e etappe Österreich-Rundfahrt : Tom Steels
2004 Start- en finishplaats voor 7e etappe Österreich-Rundfahrt : Ludo Dierckxsens
2005 Start- en finishplaats voor 7e etappe Österreich-Rundfahrt : Jochen Summer
2006 Finishplaats voor 7e etappe Österreich-Rundfahrt : Fabrizio Guidi
2007 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Gerald Ciolek
2008 Finishplaats voor 7e etappe Österreich-Rundfahrt : Tom Boonen
2009 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : André Greipel
2010 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Graeme Brown
2011 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Daniele Bennati
2012 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Daniele Colli
2013 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Omar Bertazzo
2014 Finishplaats voor 8e etappe Österreich-Rundfahrt : Marco Haller
2015 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Rüdiger Selig
2015 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Vladimir Isaichev
2015 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Gatis Smukulis
2015 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Daniel Moreno
2015 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Sven Erik Bystrøm
2015 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Egor Silin
2015 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Ángel Vicioso
2015 Start- en finishplaats voor Proloog Österreich-Rundfahrt : Eduard Vorganov
2016 Finishplaats voor 7e etappe Österreich-Rundfahrt : Frederik Backaert
2017 Finishplaats voor 1e etappe Österreich-Rundfahrt : Elia Viviani
2017 Startplaats voor 2e etappe Österreich-Rundfahrt : Tom-Jelte Slagter
Dusika Jugend Tour, Junioren

1968 Startplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Bruno Janki
1968 Startplaats voor 1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Bruno Janki
1969 Start- en finishplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Siegfried Denk
1969 Startplaats voor 1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Henk Poppe
1969 Startplaats voor 2e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Siegfried Denk
1969 Finishplaats voor 4e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Siegfried Denk
1970 Start- en finishplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Rudi Michalsky
1970 Startplaats voor 1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Henk Poppe
1970 Startplaats voor 2e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Rudi Michalsky
1970 Finishplaats voor 4e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Bronislaw Tamulanis
1971 Finishplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Gerhard Schönbacher
1971 Finishplaats voor 4e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Gerhard Schönbacher
1972 Startplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Dietrich Thurau
1972 Startplaats voor 1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Per Sandahl
1974 Startplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Franz Reindl
1974 Startplaats voor 1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Michel Jacobs
1975 Start- en finishplaats voor Proloog Dusika Jugend Tour, Junioren : Bojan Ropret
1975 Start- en finishplaats voor Proloog Dusika Jugend Tour, Junioren : Miodrag Marinkovic
1975 Startplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Lars Udby
1977 Start- en finishplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Ronny Van Holen
1977 Startplaats voor 1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Ronny Van Holen
1977 Finishplaats voor 5e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Steen Michael Petersen
1978 Startplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Ronny Penxten
1978 Startplaats voor 1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Guido Bontempi
1980 Startplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Luc Branckaerts
1980 Startplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Eric Vanderaerden
1980 Startplaats voor 1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Eric Vanderaerden
1981 Startplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Paul Popp
1981 Startplaats voor 1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Paul Popp
1982 Finishplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Kim Eriksen
1982 Finishplaats voor 5e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Robert Sebenik
1984 Startplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Alex Pedersen
1984 Startplaats voor 1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Jerry Cooman
1985 Startplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Raymond Meijs
1985 Startplaats voor 1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Raymond Meijs
1986 Finishplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Joachim Halupczok
1986 Finishplaats voor 5e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Ján Svorada
1987 Finishplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Evgueny Anashkine
1987 Finishplaats voor 5e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Dimitri Zhdanov
1988 Startplaats voor 1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Dimitrij Nemosjan
1989 Startplaats voor 5e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Christophe Leroscouët
1991 Finishplaats voor 4e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Philippe Gaumont
1991 Startplaats voor 5e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Alexander Ivankin
1998 Startplaats voor Dusika Jugend Tour, Junioren : Fabian Cancellara
1998 Startplaats voor 1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren : Gert Steegmans
Wien - Rabenstein - Gresten - Wien

1953 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Walter Müller
1953 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Franz Wukitsevits
1954 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Walter Müller
1954 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Franz Wukitsevits
1955 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Richard Dürlacher
1955 Finishplaats voor 3e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Adolf Christian
1956 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Wilhelm Bugnar
1956 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Kurt Postl
1957 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Ferdinand Reisinger
1957 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Kurt Schweiger
1958 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Heinz Klöckl
1958 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Richard Dürlacher
1959 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Kurt Schweiger
1959 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Franz Inthaler
1960 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Felix Damm
1960 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Felix Damm
1961 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Klaus Ampler
1961 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Kurt Schattelbauer
1962 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Fritz Inthaler
1962 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Anton Frisch
1963 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Kurt Postl
1963 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Kurt Schattelbauer
1964 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Bernhard Eckstein
1964 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Wilan Volf
1965 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Robert Csenar
1965 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Walter Malicek
1966 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Siegfried Huster
1966 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Walter Manzl
1967 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Roman Humenberger
1967 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Robert Csenar
1968 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Karl Peterka
1968 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Jan Smolík
1969 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Robert Csenar
1969 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Vlado Hajtmann
1970 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Rolf Eberl
1970 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Manfred Dähne
1971 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Roman Humenberger
1971 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Rolf Eberl
1972 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Peter Matousek
1972 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Lucjan Lis sr.
1973 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Georg Postl
1973 Finishplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Gerhard Schönbacher
1974 Finishplaats voor 3e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Wolfgang Steinmayr
1975 Finishplaats voor 3e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Pavol Gálik
1976 Startplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Herbert Spindler
1976 Finishplaats voor 3e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Lothar Schmeisser
1977 Finishplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Hans Summer
1977 Startplaats voor 2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Emanuel Voch
1980 Start- en finishplaats voor Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Johann Lienhart
1980 Startplaats voor 1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Johann Lienhart
1980 Finishplaats voor 2e etappe deel b Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Michael Peduzzi
1980 Finishplaats voor 2e etappe deel b Wien - Rabenstein - Gresten - Wien : Michael Peduzzi

Zeges in database: Wien (Wien), Oostenrijk

Sorteer op Aantal


Fotoalbum Wien (Wien), Oostenrijk


  Afbeelding toevoegen