Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Klaas Lodewyck
Voornaam:
Klaas
Achternaam:
Lodewyck
Nationaliteit
België
Geslacht:
Leeftijd:
36 jaar
Geboortedatum:
24-03-1988
Geboorteplaats:
Roeselare (West-Vlaanderen), België
Voornaam: Klaas
Achternaam: Lodewyck
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 36 jaar
Geboortedatum: 24-03-1988
Geboorteplaats:
Roeselare (West-Vlaanderen), België
Ploegleiders en VIPs
Ploegen
Uitslagen
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ploegen
2016
BMC Development Team
USA
Ploegleider
2017
BMC Development Team
SUI
Ploegleider
2018
BMC
USA
Assistent Ploegleider
2019
Deceuninck - Quick Step
BEL
Assistent Ploegleider
2020
Deceuninck - Quick Step
LUX
Assistent Ploegleider
2021
Deceuninck - Quick Step
BEL
Assistent Ploegleider
2023
Soudal - Quick Step
BEL
Assistent Ploegleider
2024
Soudal - Quick Step
BEL
Assistent Ploegleider
Misschien ook interessant:
Zeges per ploeg/jaar
2016 BMC Development Team
18-03-2016
Handzame
:
Bram Welten
18-03-2016
Handzame
:
Bram Welten
26-03-2016
Affoltern am Albis
:
Fabian Lienhard
26-03-2016
Affoltern am Albis
:
Fabian Lienhard
28-03-2016
Kiesen
:
Fabian Lienhard
28-03-2016
Kiesen
:
Fabian Lienhard
28-03-2016
Villa di Villa
:
Patrick Müller
28-03-2016
Villa di Villa
:
Patrick Müller
01-04-2016
1e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
:
Bram Welten
01-04-2016
1e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
:
Bram Welten
01-05-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
:
Nathan Van Hooydonck
01-05-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
:
Nathan Van Hooydonck
13-05-2016
1e etappe Berlin, U23
:
Nathan Van Hooydonck
13-05-2016
1e etappe Berlin, U23
:
Lukas Spengler
13-05-2016
1e etappe Berlin, U23
:
Bas Tietema
13-05-2016
1e etappe Berlin, U23
:
Bas Tietema
13-05-2016
1e etappe Berlin, U23
:
Pascal Eenkhoorn
13-05-2016
1e etappe Berlin, U23
:
Lukas Spengler
13-05-2016
1e etappe Berlin, U23
:
Nathan Van Hooydonck
13-05-2016
1e etappe Berlin, U23
:
Pascal Eenkhoorn
22-05-2016
Cham
:
Fabian Lienhard
22-05-2016
Cham
:
Fabian Lienhard
12-06-2016
4e etappe Ronde de l'Oise
:
Nathan Van Hooydonck
12-06-2016
4e etappe Ronde de l'Oise
:
Nathan Van Hooydonck
22-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland
:
Martin Schäppi
22-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland
:
Martin Schäppi
12-07-2016
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
:
Sam Dobbs
12-07-2016
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
:
Taylor Eisenhart
12-07-2016
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
:
Patrick Müller
12-07-2016
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
:
Taylor Eisenhart
12-07-2016
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
:
Pavel Sivakov
12-07-2016
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
:
Patrick Müller
12-07-2016
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
:
Pavel Sivakov
12-07-2016
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
:
Sam Dobbs
12-07-2016
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
:
Killan Frankiny
12-07-2016
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
:
Killan Frankiny
16-07-2016
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
:
Killan Frankiny
16-07-2016
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
:
Killan Frankiny
17-07-2016
Eindklassement Giro della Valle d'Aosta
:
Killan Frankiny
17-07-2016
Eindklassement Giro della Valle d'Aosta
:
Killan Frankiny
03-08-2016
Zillebeke
:
Bram Welten
03-08-2016
Zillebeke
:
Bram Welten
06-08-2016
Gansingen
:
Mario Spengler
06-08-2016
Gansingen
:
Mario Spengler
15-08-2016
Montenaken, Chrono, U23
:
Nathan Van Hooydonck
15-08-2016
Montenaken, Chrono, U23
:
Nathan Van Hooydonck
15-08-2016
Tielt-Winge
:
Bram Welten
15-08-2016
Tielt-Winge
:
Bram Welten
28-08-2016
Soumagne
:
Pascal Eenkhoorn
28-08-2016
Soumagne
:
Pascal Eenkhoorn
11-09-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland
:
Lukas Spengler
11-09-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland
:
Lukas Spengler
18-09-2016
Meerle
:
Bram Welten
18-09-2016
Meerle
:
Bram Welten
2017 BMC Development Team
05-01-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Australië
:
Callum Scotson
05-01-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Australië
:
Callum Scotson
19-02-2017
Ingelmunster (c)
:
Nathan Van Hooydonck
19-02-2017
Ingelmunster (c)
:
Nathan Van Hooydonck
26-02-2017
Brussel/Bruxelles - Opwijk, U23
:
Patrick Müller
26-02-2017
Brussel/Bruxelles - Opwijk, U23
:
Patrick Müller
04-03-2017
Hindelbank
:
Marc Hirschi
04-03-2017
Hindelbank
:
Marc Hirschi
05-03-2017
Brussel/Bruxelles - Zepperen
:
Bram Welten
05-03-2017
Brussel/Bruxelles - Zepperen
:
Bram Welten
12-03-2017
Sint-Maria-Lierde
:
Nathan Van Hooydonck
12-03-2017
Sint-Maria-Lierde
:
Nathan Van Hooydonck
15-03-2017
Templeuve
:
Bram Welten
15-03-2017
Templeuve
:
Bram Welten
01-04-2017
2e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
:
Jasper Philipsen
01-04-2017
2e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
:
Jasper Philipsen
02-04-2017
Eindklassement Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
:
Jasper Philipsen
02-04-2017
Eindklassement Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
:
Jasper Philipsen
25-04-2017
1e etappe Tour de Bretagne
:
Bram Welten
25-04-2017
1e etappe Tour de Bretagne
:
Bram Welten
14-05-2017
Deux-Acren
:
Bram Welten
14-05-2017
Deux-Acren
:
Bram Welten
19-05-2017
2e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
:
Pavel Sivakov
19-05-2017
2e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
:
Pavel Sivakov
21-05-2017
Cham
:
Nathan Van Hooydonck
21-05-2017
Cham
:
Nathan Van Hooydonck
21-05-2017
4e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
:
Pavel Sivakov
21-05-2017
4e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
:
Pavel Sivakov
21-05-2017
Eindklassement Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
:
Pavel Sivakov
21-05-2017
Eindklassement Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
:
Pavel Sivakov
12-06-2017
4e etappe Baby Giro
:
Jasper Philipsen
12-06-2017
4e etappe Baby Giro
:
Jasper Philipsen
15-06-2017
Eindklassement Baby Giro
:
Pavel Sivakov
15-06-2017
Eindklassement Baby Giro
:
Pavel Sivakov
22-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland
:
Marc Hirschi
22-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland
:
Marc Hirschi
01-07-2017
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
:
Tanguy Turgis
01-07-2017
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
:
Tanguy Turgis
15-07-2017
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
:
Pavel Sivakov
15-07-2017
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
:
Pavel Sivakov
16-07-2017
Eindklassement Giro della Valle d'Aosta
:
Pavel Sivakov
16-07-2017
Eindklassement Giro della Valle d'Aosta
:
Pavel Sivakov
28-07-2017
3e etappe Tour Alsace
:
Jasper Philipsen
28-07-2017
3e etappe Tour Alsace
:
Jasper Philipsen
30-07-2017
Olten, Criterium
:
Reto Müller
30-07-2017
Olten, Criterium
:
Reto Müller
27-08-2017
9e etappe Tour de l'Avenir
:
Pavel Sivakov
27-08-2017
9e etappe Tour de l'Avenir
:
Pavel Sivakov
05-09-2017
1e etappe Olympia's Tour
:
Pascal Eenkhoorn
05-09-2017
1e etappe Olympia's Tour
:
Pascal Eenkhoorn
09-09-2017
5e etappe Olympia's Tour
:
Jasper Philipsen
09-09-2017
5e etappe Olympia's Tour
:
Jasper Philipsen
09-09-2017
Porrentruy
:
Marc Hirschi
09-09-2017
Porrentruy
:
Marc Hirschi
10-09-2017
Eindklassement Olympia's Tour
:
Pascal Eenkhoorn
10-09-2017
Eindklassement Olympia's Tour
:
Pascal Eenkhoorn
05-10-2017
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zwitserland
:
Reto Müller
05-10-2017
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zwitserland
:
Reto Müller
08-10-2017
Paris - Tours, U23
:
Jasper Philipsen
08-10-2017
Paris - Tours, U23
:
Jasper Philipsen
10-11-2017
deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite
:
Callum Scotson
10-11-2017
deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite
:
Callum Scotson
2018 BMC
05-01-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
:
Rohan Dennis
05-01-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
:
Rohan Dennis
20-01-2018
5e etappe Tour Down Under
:
Richie Porte
20-01-2018
5e etappe Tour Down Under
:
Richie Porte
02-02-2018
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Brent Bookwalter
02-02-2018
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Stefan Küng
02-02-2018
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Greg Van Avermaet
02-02-2018
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Brent Bookwalter
02-02-2018
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Michael Schär
02-02-2018
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Greg Van Avermaet
02-02-2018
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Michael Schär
02-02-2018
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Alessandro De Marchi
02-02-2018
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Jürgen Roelandts
02-02-2018
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Killan Frankiny
02-02-2018
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Alessandro De Marchi
02-02-2018
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Jürgen Roelandts
02-02-2018
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Stefan Küng
02-02-2018
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Killan Frankiny
04-02-2018
5e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Jürgen Roelandts
04-02-2018
5e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Jürgen Roelandts
15-02-2018
3e etappe Tour of Oman
:
Greg Van Avermaet
15-02-2018
3e etappe Tour of Oman
:
Greg Van Avermaet
24-02-2018
4e etappe Abu Dhabi Tour
:
Rohan Dennis
24-02-2018
4e etappe Abu Dhabi Tour
:
Rohan Dennis
07-03-2018
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Alberto Bettiol
07-03-2018
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Stefan Küng
07-03-2018
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Patrick Bevin
07-03-2018
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Stefan Küng
07-03-2018
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Greg Van Avermaet
07-03-2018
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Michael Schär
07-03-2018
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Greg Van Avermaet
07-03-2018
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Rohan Dennis
07-03-2018
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Damiano Caruso
07-03-2018
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Rohan Dennis
07-03-2018
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Patrick Bevin
07-03-2018
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Alberto Bettiol
07-03-2018
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Damiano Caruso
07-03-2018
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Michael Schär
13-03-2018
7e etappe Tirreno - Adriatico
:
Rohan Dennis
13-03-2018
7e etappe Tirreno - Adriatico
:
Rohan Dennis
06-05-2018
Eindklassement Tour de Yorkshire
:
Greg Van Avermaet
06-05-2018
Eindklassement Tour de Yorkshire
:
Greg Van Avermaet
16-05-2018
4e etappe Tour of California
:
Tejay Van Garderen
16-05-2018
4e etappe Tour of California
:
Tejay Van Garderen
22-05-2018
16e etappe Giro d'Italia
:
Rohan Dennis
22-05-2018
16e etappe Giro d'Italia
:
Rohan Dennis
29-05-2018
Gullegem
:
Jürgen Roelandts
29-05-2018
Gullegem
:
Jürgen Roelandts
09-06-2018
1e etappe Tour de Suisse
:
Tejay Van Garderen
09-06-2018
1e etappe Tour de Suisse
:
Michael Schär
09-06-2018
1e etappe Tour de Suisse
:
Tejay Van Garderen
09-06-2018
1e etappe Tour de Suisse
:
Michael Schär
09-06-2018
1e etappe Tour de Suisse
:
Alessandro De Marchi
09-06-2018
1e etappe Tour de Suisse
:
Simon Gerrans
09-06-2018
1e etappe Tour de Suisse
:
Alessandro De Marchi
09-06-2018
1e etappe Tour de Suisse
:
Richie Porte
09-06-2018
1e etappe Tour de Suisse
:
Stefan Küng
09-06-2018
1e etappe Tour de Suisse
:
Greg Van Avermaet
09-06-2018
1e etappe Tour de Suisse
:
Richie Porte
09-06-2018
1e etappe Tour de Suisse
:
Stefan Küng
09-06-2018
1e etappe Tour de Suisse
:
Greg Van Avermaet
09-06-2018
1e etappe Tour de Suisse
:
Simon Gerrans
17-06-2018
Eindklassement Tour de Suisse
:
Richie Porte
17-06-2018
Eindklassement Tour de Suisse
:
Richie Porte
17-06-2018
9e etappe Tour de Suisse
:
Stefan Küng
17-06-2018
9e etappe Tour de Suisse
:
Stefan Küng
23-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
:
Joey Rosskopf
23-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
:
Joey Rosskopf
27-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
:
Stefan Küng
27-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
:
Stefan Küng
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Simon Gerrans
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Tejay Van Garderen
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Damiano Caruso
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Tejay Van Garderen
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Patrick Bevin
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Simon Gerrans
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Stefan Küng
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Michael Schär
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Stefan Küng
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Damiano Caruso
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Michael Schär
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Richie Porte
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Patrick Bevin
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Greg Van Avermaet
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Greg Van Avermaet
09-07-2018
3e etappe Tour de France
:
Richie Porte
01-08-2018
Sint-Niklaas, Criterium
:
Greg Van Avermaet
01-08-2018
Sint-Niklaas, Criterium
:
Greg Van Avermaet
06-08-2018
Proloog Tour of Utah
:
Tejay Van Garderen
06-08-2018
Proloog Tour of Utah
:
Tejay Van Garderen
14-08-2018
2e etappe Benelux Tour
:
Stefan Küng
14-08-2018
2e etappe Benelux Tour
:
Stefan Küng
25-08-2018
1e etappe Vuelta a España
:
Rohan Dennis
25-08-2018
1e etappe Vuelta a España
:
Rohan Dennis
05-09-2018
11e etappe Vuelta a España
:
Alessandro De Marchi
05-09-2018
11e etappe Vuelta a España
:
Alessandro De Marchi
11-09-2018
16e etappe Vuelta a España
:
Rohan Dennis
11-09-2018
16e etappe Vuelta a España
:
Rohan Dennis
26-09-2018
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Rohan Dennis
26-09-2018
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Rohan Dennis
06-10-2018
Bologna
:
Alessandro De Marchi
06-10-2018
Bologna
:
Alessandro De Marchi
2019 Deceuninck - Quick Step
10-01-2019
Bremen, Zesdaagse
:
Iljo Keisse
10-01-2019
Bremen, Zesdaagse
:
Iljo Keisse
15-01-2019
1e etappe Tour Down Under
:
Elia Viviani
15-01-2019
1e etappe Tour Down Under
:
Elia Viviani
27-01-2019
Geelong
:
Elia Viviani
27-01-2019
Geelong
:
Elia Viviani
28-01-2019
2e etappe Vuelta a San Juan
:
Julian Alaphilippe
28-01-2019
2e etappe Vuelta a San Juan
:
Julian Alaphilippe
29-01-2019
3e etappe Vuelta a San Juan
:
Julian Alaphilippe
29-01-2019
3e etappe Vuelta a San Juan
:
Julian Alaphilippe
13-02-2019
2e etappe Tour Colombia
:
Álvaro Hodeg
13-02-2019
2e etappe Tour Colombia
:
Álvaro Hodeg
15-02-2019
4e etappe Tour Colombia
:
Bob Jungels
15-02-2019
4e etappe Tour Colombia
:
Bob Jungels
16-02-2019
5e etappe Tour Colombia
:
Julian Alaphilippe
16-02-2019
5e etappe Tour Colombia
:
Julian Alaphilippe
16-02-2019
2e etappe Tour International La Provence
:
Philippe Gilbert
16-02-2019
2e etappe Tour International La Provence
:
Philippe Gilbert
20-02-2019
1e etappe Volta ao Algarve
:
Fabio Jakobsen
20-02-2019
1e etappe Volta ao Algarve
:
Fabio Jakobsen
24-02-2019
5e etappe Volta ao Algarve
:
Zdenek Štybar
24-02-2019
5e etappe Volta ao Algarve
:
Zdenek Štybar
28-02-2019
5e etappe UAE Tour
:
Elia Viviani
28-02-2019
5e etappe UAE Tour
:
Elia Viviani
02-03-2019
Omloop Het Nieuwsblad
:
Zdenek Štybar
02-03-2019
Omloop Het Nieuwsblad
:
Zdenek Štybar
02-03-2019
Puntenklassement UAE Tour
:
Elia Viviani
02-03-2019
Puntenklassement UAE Tour
:
Elia Viviani
03-03-2019
Kuurne - Brussel - Kuurne
:
Bob Jungels
03-03-2019
Kuurne - Brussel - Kuurne
:
Bob Jungels
05-03-2019
Fayt-le-Franc
:
Florian Sénéchal
05-03-2019
Fayt-le-Franc
:
Florian Sénéchal
09-03-2019
San Geminiano - Siena
:
Julian Alaphilippe
09-03-2019
San Geminiano - Siena
:
Julian Alaphilippe
14-03-2019
2e etappe Tirreno - Adriatico
:
Julian Alaphilippe
14-03-2019
2e etappe Tirreno - Adriatico
:
Julian Alaphilippe
15-03-2019
3e etappe Tirreno - Adriatico
:
Elia Viviani
15-03-2019
3e etappe Tirreno - Adriatico
:
Elia Viviani
18-03-2019
6e etappe Tirreno - Adriatico
:
Julian Alaphilippe
18-03-2019
6e etappe Tirreno - Adriatico
:
Julian Alaphilippe
23-03-2019
Milano - San Remo
:
Julian Alaphilippe
23-03-2019
Milano - San Remo
:
Julian Alaphilippe
29-03-2019
Harelbeke
:
Zdenek Štybar
29-03-2019
Harelbeke
:
Zdenek Štybar
09-04-2019
2e etappe Vuelta al País Vasco
:
Julian Alaphilippe
09-04-2019
2e etappe Vuelta al País Vasco
:
Julian Alaphilippe
10-04-2019
Schoten (a)
:
Fabio Jakobsen
10-04-2019
Schoten (a)
:
Fabio Jakobsen
14-04-2019
Paris - Roubaix
:
Philippe Gilbert
14-04-2019
Paris - Roubaix
:
Philippe Gilbert
18-04-2019
3e etappe International Presidency Turkey Tour
:
Fabio Jakobsen
18-04-2019
3e etappe International Presidency Turkey Tour
:
Fabio Jakobsen
24-04-2019
Flèche Wallonne
:
Julian Alaphilippe
24-04-2019
Flèche Wallonne
:
Julian Alaphilippe
28-04-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
:
Maximiliano Richeze
28-04-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
:
Maximiliano Richeze
04-05-2019
Bavikhove, Criterium
:
Philippe Gilbert
04-05-2019
Bavikhove, Criterium
:
Philippe Gilbert
11-05-2019
Made, Criterium
:
Yves Lampaert
11-05-2019
Made, Criterium
:
Yves Lampaert
13-05-2019
2e etappe Tour of California
:
Kasper Asgreen
13-05-2019
2e etappe Tour of California
:
Kasper Asgreen
14-05-2019
3e etappe Tour of California
:
Rémi Cavagna
14-05-2019
3e etappe Tour of California
:
Rémi Cavagna
15-05-2019
4e etappe Tour of California
:
Fabio Jakobsen
15-05-2019
4e etappe Tour of California
:
Fabio Jakobsen
18-05-2019
Puntenklassement Tour of California
:
Kasper Asgreen
18-05-2019
Puntenklassement Tour of California
:
Kasper Asgreen
25-05-2019
2e etappe Hammer Stavanger
:
Remco Evenepoel
25-05-2019
2e etappe Hammer Stavanger
:
Yves Lampaert
25-05-2019
2e etappe Hammer Stavanger
:
Álvaro Hodeg
25-05-2019
2e etappe Hammer Stavanger
:
Davide Martinelli
25-05-2019
2e etappe Hammer Stavanger
:
Álvaro Hodeg
25-05-2019
2e etappe Hammer Stavanger
:
Davide Martinelli
25-05-2019
2e etappe Hammer Stavanger
:
Petr Vakoč
25-05-2019
2e etappe Hammer Stavanger
:
Remco Evenepoel
25-05-2019
2e etappe Hammer Stavanger
:
Petr Vakoč
25-05-2019
2e etappe Hammer Stavanger
:
Yves Lampaert
29-05-2019
2e etappe Tour of Norway
:
Álvaro Hodeg
29-05-2019
2e etappe Tour of Norway
:
Álvaro Hodeg
31-05-2019
Nijmegen, Criterium
:
Fabio Jakobsen
31-05-2019
Nijmegen, Criterium
:
Fabio Jakobsen
02-06-2019
Deurne, Dernycriterium
:
Fabio Jakobsen
02-06-2019
Deurne, Dernycriterium
:
Fabio Jakobsen
04-06-2019
Gullegem
:
Yves Lampaert
04-06-2019
Gullegem
:
Yves Lampaert
07-06-2019
1e etappe Hammer Limburg
:
Yves Lampaert
07-06-2019
1e etappe Hammer Limburg
:
Remco Evenepoel
07-06-2019
1e etappe Hammer Limburg
:
Fabio Jakobsen
07-06-2019
1e etappe Hammer Limburg
:
Yves Lampaert
07-06-2019
1e etappe Hammer Limburg
:
Davide Martinelli
07-06-2019
1e etappe Hammer Limburg
:
Remco Evenepoel
07-06-2019
1e etappe Hammer Limburg
:
Davide Martinelli
07-06-2019
1e etappe Hammer Limburg
:
Michael Mørkøv
07-06-2019
1e etappe Hammer Limburg
:
Fabio Jakobsen
07-06-2019
1e etappe Hammer Limburg
:
Michael Mørkøv
08-06-2019
2e etappe Hammer Limburg
:
Davide Martinelli
08-06-2019
2e etappe Hammer Limburg
:
Davide Martinelli
08-06-2019
2e etappe Hammer Limburg
:
Michael Mørkøv
08-06-2019
2e etappe Hammer Limburg
:
Michael Mørkøv
08-06-2019
2e etappe Hammer Limburg
:
Yves Lampaert
08-06-2019
2e etappe Hammer Limburg
:
Remco Evenepoel
08-06-2019
2e etappe Hammer Limburg
:
Fabio Jakobsen
08-06-2019
2e etappe Hammer Limburg
:
Yves Lampaert
08-06-2019
2e etappe Hammer Limburg
:
Remco Evenepoel
08-06-2019
2e etappe Hammer Limburg
:
Fabio Jakobsen
09-06-2019
Eindklassement Hammer Limburg
:
Fabio Jakobsen
09-06-2019
Eindklassement Hammer Limburg
:
Yves Lampaert
09-06-2019
Eindklassement Hammer Limburg
:
Remco Evenepoel
09-06-2019
Eindklassement Hammer Limburg
:
Yves Lampaert
09-06-2019
Eindklassement Hammer Limburg
:
Remco Evenepoel
09-06-2019
Eindklassement Hammer Limburg
:
Dries Devenyns
09-06-2019
Eindklassement Hammer Limburg
:
Fabio Jakobsen
09-06-2019
Eindklassement Hammer Limburg
:
Davide Martinelli
09-06-2019
Eindklassement Hammer Limburg
:
Davide Martinelli
09-06-2019
Eindklassement Hammer Limburg
:
Dries Devenyns
09-06-2019
Eindklassement Hammer Limburg
:
Michael Mørkøv
09-06-2019
Eindklassement Hammer Limburg
:
Michael Mørkøv
13-06-2019
2e etappe Ronde van België
:
Remco Evenepoel
13-06-2019
2e etappe Ronde van België
:
Remco Evenepoel
14-06-2019
6e etappe Critérium du Dauphiné
:
Julian Alaphilippe
14-06-2019
6e etappe Critérium du Dauphiné
:
Julian Alaphilippe
16-06-2019
Bergklassement Critérium du Dauphiné
:
Julian Alaphilippe
16-06-2019
Bergklassement Critérium du Dauphiné
:
Julian Alaphilippe
16-06-2019
Eindklassement Ronde van België
:
Remco Evenepoel
16-06-2019
Eindklassement Ronde van België
:
Remco Evenepoel
18-06-2019
4e etappe Tour de Suisse
:
Elia Viviani
18-06-2019
4e etappe Tour de Suisse
:
Elia Viviani
19-06-2019
5e etappe Tour de Suisse
:
Elia Viviani
19-06-2019
5e etappe Tour de Suisse
:
Elia Viviani
22-06-2019
Heist-op-den-Berg (b)
:
Álvaro Hodeg
22-06-2019
Heist-op-den-Berg (b)
:
Álvaro Hodeg
22-06-2019
8e etappe Tour de Suisse
:
Yves Lampaert
22-06-2019
8e etappe Tour de Suisse
:
Yves Lampaert
27-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
:
Kasper Asgreen
27-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
:
Kasper Asgreen
28-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
:
Bob Jungels
28-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
:
Bob Jungels
30-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
:
Michael Mørkøv
30-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
:
Michael Mørkøv
30-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
:
Bob Jungels
30-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
:
Bob Jungels
30-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
:
Fabio Jakobsen
30-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
:
Fabio Jakobsen
08-07-2019
3e etappe Tour de France
:
Julian Alaphilippe
08-07-2019
3e etappe Tour de France
:
Julian Alaphilippe
09-07-2019
4e etappe Tour de France
:
Elia Viviani
09-07-2019
4e etappe Tour de France
:
Elia Viviani
19-07-2019
13e etappe Tour de France
:
Julian Alaphilippe
19-07-2019
13e etappe Tour de France
:
Julian Alaphilippe
25-07-2019
1e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
:
Álvaro Hodeg
25-07-2019
1e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
:
Álvaro Hodeg
27-07-2019
3e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
:
Remco Evenepoel
27-07-2019
3e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
:
Remco Evenepoel
28-07-2019
4e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
:
Álvaro Hodeg
28-07-2019
4e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
:
Álvaro Hodeg
29-07-2019
Aalst, Criterium
:
Remco Evenepoel
29-07-2019
Aalst, Criterium
:
Remco Evenepoel
30-07-2019
Struer, Criterium
:
Kasper Asgreen
30-07-2019
Struer, Criterium
:
Kasper Asgreen
03-08-2019
Donostia/San Sebastián
:
Remco Evenepoel
03-08-2019
Donostia/San Sebastián
:
Remco Evenepoel
04-08-2019
Aix-en-Provence, Criterium
:
Julian Alaphilippe
04-08-2019
Aix-en-Provence, Criterium
:
Julian Alaphilippe
04-08-2019
London - Surrey
:
Elia Viviani
04-08-2019
London - Surrey
:
Elia Viviani
04-08-2019
Putte, Criterium
:
Remco Evenepoel
04-08-2019
Putte, Criterium
:
Remco Evenepoel
08-08-2019
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Remco Evenepoel
08-08-2019
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Remco Evenepoel
09-08-2019
Maastricht
:
Philippe Gilbert
09-08-2019
Maastricht
:
Philippe Gilbert
10-08-2019
Pan American Games, Op de weg
:
Maximiliano Richeze
10-08-2019
Pan American Games, Op de weg
:
Maximiliano Richeze
11-08-2019
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite
:
Elia Viviani
11-08-2019
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite
:
Elia Viviani
16-08-2019
5e etappe Benelux Tour
:
Álvaro Hodeg
16-08-2019
5e etappe Benelux Tour
:
Álvaro Hodeg
19-08-2019
's Gravenwezel, Dernycriterium
:
Iljo Keisse
19-08-2019
's Gravenwezel, Dernycriterium
:
Iljo Keisse
23-08-2019
Kortrijk, Criterium
:
Yves Lampaert
23-08-2019
Kortrijk, Criterium
:
Yves Lampaert
25-08-2019
Hamburg
:
Elia Viviani
25-08-2019
Hamburg
:
Elia Viviani
27-08-2019
4e etappe Vuelta a España
:
Fabio Jakobsen
27-08-2019
4e etappe Vuelta a España
:
Fabio Jakobsen
30-08-2019
Herning, Criterium (a)
:
Michael Mørkøv
30-08-2019
Herning, Criterium (a)
:
Michael Mørkøv
31-08-2019
3e etappe Deutschland Tour
:
Kasper Asgreen
31-08-2019
3e etappe Deutschland Tour
:
Kasper Asgreen
05-09-2019
Izegem
:
Yves Lampaert
05-09-2019
Izegem
:
Yves Lampaert
05-09-2019
12e etappe Vuelta a España
:
Philippe Gilbert
05-09-2019
12e etappe Vuelta a España
:
Philippe Gilbert
11-09-2019
17e etappe Vuelta a España
:
Philippe Gilbert
11-09-2019
17e etappe Vuelta a España
:
Philippe Gilbert
13-09-2019
19e etappe Vuelta a España
:
Rémi Cavagna
13-09-2019
19e etappe Vuelta a España
:
Rémi Cavagna
15-09-2019
21e etappe Vuelta a España
:
Fabio Jakobsen
15-09-2019
21e etappe Vuelta a España
:
Fabio Jakobsen
21-09-2019
4e etappe Okolo Slovenska
:
Elia Viviani
21-09-2019
4e etappe Okolo Slovenska
:
Elia Viviani
21-09-2019
Eindklassement Okolo Slovenska
:
Yves Lampaert
21-09-2019
Eindklassement Okolo Slovenska
:
Yves Lampaert
03-10-2019
Münster (a)
:
Álvaro Hodeg
03-10-2019
Münster (a)
:
Álvaro Hodeg
07-10-2019
Oostrozebeke, Criterium
:
Remco Evenepoel
07-10-2019
Oostrozebeke, Criterium
:
Remco Evenepoel
20-10-2019
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite
:
Elia Viviani
20-10-2019
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite
:
Elia Viviani
20-10-2019
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
:
Michael Mørkøv
20-10-2019
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
:
Michael Mørkøv
20-10-2019
4e etappe Tour of Guangxi
:
Enric Mas
20-10-2019
4e etappe Tour of Guangxi
:
Enric Mas
22-10-2019
Eindklassement Tour of Guangxi
:
Enric Mas
22-10-2019
Eindklassement Tour of Guangxi
:
Enric Mas
03-11-2019
deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite
:
Michael Mørkøv
03-11-2019
deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite
:
Michael Mørkøv
2020 Deceuninck - Quick Step
21-01-2020
1e etappe Tour Down Under
:
Sam Bennett
21-01-2020
1e etappe Tour Down Under
:
Sam Bennett
28-01-2020
3e etappe Vuelta a San Juan
:
Remco Evenepoel
28-01-2020
3e etappe Vuelta a San Juan
:
Remco Evenepoel
30-01-2020
Torquay
:
Sam Bennett
30-01-2020
Torquay
:
Sam Bennett
01-02-2020
6e etappe Vuelta a San Juan
:
Zdenek Štybar
01-02-2020
6e etappe Vuelta a San Juan
:
Zdenek Štybar
02-02-2020
Geelong
:
Dries Devenyns
02-02-2020
Geelong
:
Dries Devenyns
02-02-2020
Eindklassement Vuelta a San Juan
:
Remco Evenepoel
02-02-2020
Eindklassement Vuelta a San Juan
:
Remco Evenepoel
09-02-2020
5e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Fabio Jakobsen
09-02-2020
5e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Fabio Jakobsen
16-02-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
:
Shane Archbold
16-02-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
:
Shane Archbold
19-02-2020
1e etappe Volta ao Algarve
:
Fabio Jakobsen
19-02-2020
1e etappe Volta ao Algarve
:
Fabio Jakobsen
20-02-2020
2e etappe Volta ao Algarve
:
Remco Evenepoel
20-02-2020
2e etappe Volta ao Algarve
:
Remco Evenepoel
23-02-2020
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Remco Evenepoel
23-02-2020
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Remco Evenepoel
23-02-2020
5e etappe Volta ao Algarve
:
Remco Evenepoel
23-02-2020
5e etappe Volta ao Algarve
:
Remco Evenepoel
29-02-2020
Classic de l'Ardèche Rhône Crussol
:
Rémi Cavagna
29-02-2020
Classic de l'Ardèche Rhône Crussol
:
Rémi Cavagna
01-03-2020
Kuurne - Brussel - Kuurne
:
Kasper Asgreen
01-03-2020
Kuurne - Brussel - Kuurne
:
Kasper Asgreen
01-03-2020
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
:
Michael Mørkøv
01-03-2020
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
:
Michael Mørkøv
08-03-2020
Roeselare
:
Fabio Jakobsen
08-03-2020
Roeselare
:
Fabio Jakobsen
05-07-2020
Rotselaar
:
Florian Sénéchal
05-07-2020
Rotselaar
:
Florian Sénéchal
30-07-2020
3e etappe Vuelta a Burgos
:
Remco Evenepoel
30-07-2020
3e etappe Vuelta a Burgos
:
Remco Evenepoel
31-07-2020
4e etappe Vuelta a Burgos
:
Sam Bennett
31-07-2020
4e etappe Vuelta a Burgos
:
Sam Bennett
01-08-2020
Eindklassement Vuelta a Burgos
:
Remco Evenepoel
01-08-2020
Eindklassement Vuelta a Burgos
:
Remco Evenepoel
05-08-2020
1e etappe Tour de Pologne
:
Fabio Jakobsen
05-08-2020
1e etappe Tour de Pologne
:
Fabio Jakobsen
07-08-2020
1e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
:
Andrea Bagioli
07-08-2020
1e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
:
Andrea Bagioli
08-08-2020
4e etappe Tour de Pologne
:
Remco Evenepoel
08-08-2020
4e etappe Tour de Pologne
:
Remco Evenepoel
09-08-2020
5e etappe Tour de Pologne
:
Davide Ballerini
09-08-2020
5e etappe Tour de Pologne
:
Davide Ballerini
09-08-2020
Eindklassement Tour de Pologne
:
Remco Evenepoel
09-08-2020
Eindklassement Tour de Pologne
:
Remco Evenepoel
18-08-2020
3e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Sam Bennett
18-08-2020
3e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Sam Bennett
20-08-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
:
Bob Jungels
20-08-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
:
Bob Jungels
21-08-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
:
Rémi Cavagna
21-08-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
:
Rémi Cavagna
23-08-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
:
Kasper Asgreen
23-08-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
:
Kasper Asgreen
29-08-2020
Overijse
:
Florian Sénéchal
29-08-2020
Overijse
:
Florian Sénéchal
30-08-2020
2e etappe Tour de France
:
Julian Alaphilippe
30-08-2020
2e etappe Tour de France
:
Julian Alaphilippe
01-09-2020
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Pieter Serry
01-09-2020
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Mikkel Honoré
01-09-2020
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Andrea Bagioli
01-09-2020
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
James Knox
01-09-2020
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Pieter Serry
01-09-2020
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Andrea Bagioli
01-09-2020
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
James Knox
01-09-2020
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
João Almeida
01-09-2020
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
João Almeida
01-09-2020
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Mikkel Honoré
02-09-2020
2e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Andrea Bagioli
02-09-2020
2e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Andrea Bagioli
08-09-2020
10e etappe Tour de France
:
Sam Bennett
08-09-2020
10e etappe Tour de France
:
Sam Bennett
16-09-2020
1e etappe deel b Okolo Slovenska
:
Jannik Steimle
16-09-2020
1e etappe deel b Okolo Slovenska
:
Jannik Steimle
19-09-2020
Eindklassement Okolo Slovenska
:
Jannik Steimle
19-09-2020
Eindklassement Okolo Slovenska
:
Jannik Steimle
20-09-2020
21e etappe Tour de France
:
Sam Bennett
20-09-2020
21e etappe Tour de France
:
Sam Bennett
20-09-2020
Puntenklassement Tour de France
:
Sam Bennett
20-09-2020
Puntenklassement Tour de France
:
Sam Bennett
27-09-2020
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
:
Julian Alaphilippe
27-09-2020
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
:
Julian Alaphilippe
03-10-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
:
Kasper Asgreen
03-10-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
:
Kasper Asgreen
07-10-2020
Brabantse Pijl
:
Julian Alaphilippe
07-10-2020
Brabantse Pijl
:
Julian Alaphilippe
21-10-2020
Driedaagse van De Panne
:
Yves Lampaert
21-10-2020
Driedaagse van De Panne
:
Yves Lampaert
23-10-2020
4e etappe Vuelta a España
:
Sam Bennett
23-10-2020
4e etappe Vuelta a España
:
Sam Bennett
2021 Deceuninck - Quick Step
11-02-2021
1e etappe Tour International La Provence
:
Davide Ballerini
11-02-2021
1e etappe Tour International La Provence
:
Davide Ballerini
12-02-2021
2e etappe Tour International La Provence
:
Davide Ballerini
12-02-2021
2e etappe Tour International La Provence
:
Davide Ballerini
24-02-2021
4e etappe UAE Tour
:
Sam Bennett
24-02-2021
4e etappe UAE Tour
:
Sam Bennett
26-02-2021
6e etappe UAE Tour
:
Sam Bennett
26-02-2021
6e etappe UAE Tour
:
Sam Bennett
27-02-2021
Omloop Het Nieuwsblad
:
Davide Ballerini
27-02-2021
Omloop Het Nieuwsblad
:
Davide Ballerini
28-02-2021
Valence (a)
:
Andrea Bagioli
28-02-2021
Valence (a)
:
Andrea Bagioli
07-03-2021
Larciano
:
Mauri Vansevenant
07-03-2021
Larciano
:
Mauri Vansevenant
07-03-2021
1e etappe Paris - Nice
:
Sam Bennett
07-03-2021
1e etappe Paris - Nice
:
Sam Bennett
11-03-2021
5e etappe Paris - Nice
:
Sam Bennett
11-03-2021
5e etappe Paris - Nice
:
Sam Bennett
11-03-2021
2e etappe Tirreno - Adriatico
:
Julian Alaphilippe
11-03-2021
2e etappe Tirreno - Adriatico
:
Julian Alaphilippe
24-03-2021
Driedaagse van De Panne
:
Sam Bennett
24-03-2021
Driedaagse van De Panne
:
Sam Bennett
26-03-2021
Harelbeke
:
Kasper Asgreen
26-03-2021
Harelbeke
:
Kasper Asgreen
27-03-2021
5e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Mikkel Honoré
27-03-2021
5e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Mikkel Honoré
04-04-2021
Ronde van Vlaanderen
:
Kasper Asgreen
04-04-2021
Ronde van Vlaanderen
:
Kasper Asgreen
09-04-2021
5e etappe Vuelta al País Vasco
:
Mikkel Honoré
09-04-2021
5e etappe Vuelta al País Vasco
:
Mikkel Honoré
12-04-2021
2e etappe International Presidency Turkey Tour
:
Mark Cavendish
12-04-2021
2e etappe International Presidency Turkey Tour
:
Mark Cavendish
13-04-2021
3e etappe International Presidency Turkey Tour
:
Mark Cavendish
13-04-2021
3e etappe International Presidency Turkey Tour
:
Mark Cavendish
14-04-2021
4e etappe International Presidency Turkey Tour
:
Mark Cavendish
14-04-2021
4e etappe International Presidency Turkey Tour
:
Mark Cavendish
18-04-2021
8e etappe International Presidency Turkey Tour
:
Mark Cavendish
18-04-2021
8e etappe International Presidency Turkey Tour
:
Mark Cavendish
21-04-2021
Flèche Wallonne
:
Julian Alaphilippe
21-04-2021
Flèche Wallonne
:
Julian Alaphilippe
02-05-2021
5e etappe Tour de Romandie
:
Rémi Cavagna
02-05-2021
5e etappe Tour de Romandie
:
Rémi Cavagna
05-05-2021
1e etappe Volta ao Algarve
:
Sam Bennett
05-05-2021
1e etappe Volta ao Algarve
:
Sam Bennett
07-05-2021
3e etappe Volta ao Algarve
:
Sam Bennett
07-05-2021
3e etappe Volta ao Algarve
:
Sam Bennett
08-05-2021
4e etappe Volta ao Algarve
:
Kasper Asgreen
08-05-2021
4e etappe Volta ao Algarve
:
Kasper Asgreen
15-05-2021
Rotselaar
:
Álvaro Hodeg
15-05-2021
Rotselaar
:
Álvaro Hodeg
10-06-2021
2e etappe Ronde van België
:
Remco Evenepoel
10-06-2021
2e etappe Ronde van België
:
Remco Evenepoel
13-06-2021
5e etappe Ronde van België
:
Mark Cavendish
13-06-2021
5e etappe Ronde van België
:
Mark Cavendish
13-06-2021
Eindklassement Ronde van België
:
Remco Evenepoel
13-06-2021
Eindklassement Ronde van België
:
Remco Evenepoel
16-06-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
:
Yves Lampaert
16-06-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
:
Yves Lampaert
17-06-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
:
Kasper Asgreen
17-06-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
:
Kasper Asgreen
17-06-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
:
Josef Cerný
17-06-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
:
Josef Cerný
18-06-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
:
João Almeida
18-06-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
:
João Almeida
20-06-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
:
Rémi Cavagna
20-06-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
:
Rémi Cavagna
26-06-2021
1e etappe Tour de France
:
Julian Alaphilippe
26-06-2021
1e etappe Tour de France
:
Julian Alaphilippe
29-06-2021
4e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
29-06-2021
4e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
01-07-2021
6e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
01-07-2021
6e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
06-07-2021
10e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
06-07-2021
10e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
09-07-2021
13e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
09-07-2021
13e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
18-07-2021
Puntenklassement Tour de France
:
Mark Cavendish
18-07-2021
Puntenklassement Tour de France
:
Mark Cavendish
20-07-2021
Roeselare, Criterium
:
Mark Cavendish
20-07-2021
Roeselare, Criterium
:
Mark Cavendish
21-07-2021
2e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Fabio Jakobsen
21-07-2021
2e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Fabio Jakobsen
24-07-2021
5e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Fabio Jakobsen
24-07-2021
5e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Fabio Jakobsen
29-07-2021
1e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
:
Álvaro Hodeg
29-07-2021
1e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
:
Álvaro Hodeg
04-08-2021
Marcolès, Criterium
:
Rémi Cavagna
04-08-2021
Marcolès, Criterium
:
Rémi Cavagna
07-08-2021
Olympische Spelen, Baan, Ploegkoers, Elite
:
Michael Mørkøv
07-08-2021
Olympische Spelen, Baan, Ploegkoers, Elite
:
Michael Mørkøv
10-08-2021
2e etappe Tour de Pologne
:
João Almeida
10-08-2021
2e etappe Tour de Pologne
:
João Almeida
12-08-2021
4e etappe Tour de Pologne
:
João Almeida
12-08-2021
4e etappe Tour de Pologne
:
João Almeida
12-08-2021
3e etappe Tour of Denmark
:
Remco Evenepoel
12-08-2021
3e etappe Tour of Denmark
:
Remco Evenepoel
14-08-2021
6e etappe Tour de Pologne
:
Rémi Cavagna
14-08-2021
6e etappe Tour de Pologne
:
Rémi Cavagna
14-08-2021
Eindklassement Tour of Denmark
:
Remco Evenepoel
14-08-2021
Eindklassement Tour of Denmark
:
Remco Evenepoel
14-08-2021
5e etappe Tour of Denmark
:
Remco Evenepoel
14-08-2021
5e etappe Tour of Denmark
:
Remco Evenepoel
15-08-2021
Eindklassement Tour de Pologne
:
João Almeida
15-08-2021
Eindklassement Tour de Pologne
:
João Almeida
15-08-2021
Puntenklassement Tour de Pologne
:
João Almeida
15-08-2021
Puntenklassement Tour de Pologne
:
João Almeida
17-08-2021
4e etappe Vuelta a España
:
Fabio Jakobsen
17-08-2021
4e etappe Vuelta a España
:
Fabio Jakobsen
20-08-2021
Zwevegem
:
Álvaro Hodeg
20-08-2021
Zwevegem
:
Álvaro Hodeg
21-08-2021
8e etappe Vuelta a España
:
Fabio Jakobsen
21-08-2021
8e etappe Vuelta a España
:
Fabio Jakobsen
22-08-2021
Crito'Star, Criterium
:
Rémi Cavagna
22-08-2021
Crito'Star, Criterium
:
Rémi Cavagna
26-08-2021
Overijse
:
Remco Evenepoel
26-08-2021
Overijse
:
Remco Evenepoel
27-08-2021
13e etappe Vuelta a España
:
Florian Sénéchal
27-08-2021
13e etappe Vuelta a España
:
Florian Sénéchal
28-08-2021
Paris - Brussel
:
Remco Evenepoel
28-08-2021
Paris - Brussel
:
Remco Evenepoel
31-08-2021
16e etappe Vuelta a España
:
Fabio Jakobsen
31-08-2021
16e etappe Vuelta a España
:
Fabio Jakobsen
05-09-2021
Puntenklassement Vuelta a España
:
Fabio Jakobsen
05-09-2021
Puntenklassement Vuelta a España
:
Fabio Jakobsen
06-09-2021
Wetteren, Dernycriterium
:
Michael Mørkøv
06-09-2021
Wetteren, Dernycriterium
:
Michael Mørkøv
11-09-2021
7e etappe Tour of Britain
:
Yves Lampaert
11-09-2021
7e etappe Tour of Britain
:
Yves Lampaert
14-09-2021
1e etappe Tour de Luxembourg
:
João Almeida
14-09-2021
1e etappe Tour de Luxembourg
:
João Almeida
16-09-2021
1e etappe Okolo Slovenska
:
Álvaro Hodeg
16-09-2021
1e etappe Okolo Slovenska
:
Álvaro Hodeg
17-09-2021
2e etappe Okolo Slovenska
:
Jannik Steimle
17-09-2021
2e etappe Okolo Slovenska
:
Jannik Steimle
17-09-2021
4e etappe Tour de Luxembourg
:
Mattia Cattaneo
17-09-2021
4e etappe Tour de Luxembourg
:
Mattia Cattaneo
18-09-2021
Kampenhout
:
Florian Sénéchal
18-09-2021
Kampenhout
:
Florian Sénéchal
18-09-2021
Eindklassement Tour de Luxembourg
:
João Almeida
18-09-2021
Eindklassement Tour de Luxembourg
:
João Almeida
19-09-2021
Gooik (a)
:
Fabio Jakobsen
19-09-2021
Gooik (a)
:
Fabio Jakobsen
26-09-2021
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
:
Julian Alaphilippe
26-09-2021
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
:
Julian Alaphilippe
29-09-2021
Circuit Franco-Belge
:
Fabio Jakobsen
29-09-2021
Circuit Franco-Belge
:
Fabio Jakobsen
02-10-2021
Surhuisterveen
:
Fabio Jakobsen
02-10-2021
Surhuisterveen
:
Fabio Jakobsen
03-10-2021
Münster (a)
:
Mark Cavendish
03-10-2021
Münster (a)
:
Mark Cavendish
04-10-2021
Legnano
:
Remco Evenepoel
04-10-2021
Legnano
:
Remco Evenepoel
24-10-2021
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
:
Michael Mørkøv
24-10-2021
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
:
Michael Mørkøv
2023 Soudal - Quick Step
21-01-2023
Zonnebeke, Cyclocross
:
Tim Merlier
21-01-2023
Zonnebeke, Cyclocross
:
Tim Merlier
23-01-2023
2e etappe Vuelta a San Juan
:
Fabio Jakobsen
23-01-2023
2e etappe Vuelta a San Juan
:
Fabio Jakobsen
29-01-2023
Challenge Mallorca V
:
Ethan Vernon
29-01-2023
Challenge Mallorca V
:
Ethan Vernon
11-02-2023
1e etappe Tour of Oman
:
Tim Merlier
11-02-2023
1e etappe Tour of Oman
:
Tim Merlier
12-02-2023
Agueda
:
Casper Pedersen
12-02-2023
Agueda
:
Casper Pedersen
15-02-2023
5e etappe Tour of Oman
:
Mauri Vansevenant
15-02-2023
5e etappe Tour of Oman
:
Mauri Vansevenant
19-02-2023
1e etappe Tour de Rwanda
:
Ethan Vernon
19-02-2023
1e etappe Tour de Rwanda
:
Ethan Vernon
20-02-2023
2e etappe Tour de Rwanda
:
Ethan Vernon
20-02-2023
2e etappe Tour de Rwanda
:
Ethan Vernon
20-02-2023
1e etappe UAE Tour
:
Tim Merlier
20-02-2023
1e etappe UAE Tour
:
Tim Merlier
21-02-2023
2e etappe UAE Tour
:
Mauro Schmid
21-02-2023
2e etappe UAE Tour
:
Remco Evenepoel
21-02-2023
2e etappe UAE Tour
:
Louis Vervaeke
21-02-2023
2e etappe UAE Tour
:
Mauro Schmid
21-02-2023
2e etappe UAE Tour
:
Bert Van Lerberghe
21-02-2023
2e etappe UAE Tour
:
Pieter Serry
21-02-2023
2e etappe UAE Tour
:
Tim Merlier
21-02-2023
2e etappe UAE Tour
:
Josef Cerný
21-02-2023
2e etappe UAE Tour
:
Pieter Serry
21-02-2023
2e etappe UAE Tour
:
Remco Evenepoel
21-02-2023
2e etappe UAE Tour
:
Louis Vervaeke
21-02-2023
2e etappe UAE Tour
:
Tim Merlier
21-02-2023
2e etappe UAE Tour
:
Josef Cerný
21-02-2023
2e etappe UAE Tour
:
Bert Van Lerberghe
25-02-2023
Classic de l'Ardèche Rhône Crussol
:
Julian Alaphilippe
25-02-2023
Classic de l'Ardèche Rhône Crussol
:
Julian Alaphilippe
25-02-2023
6e etappe UAE Tour
:
Tim Merlier
25-02-2023
6e etappe UAE Tour
:
Tim Merlier
26-02-2023
Eindklassement UAE Tour
:
Remco Evenepoel
26-02-2023
Eindklassement UAE Tour
:
Remco Evenepoel
26-02-2023
Puntenklassement UAE Tour
:
Tim Merlier
26-02-2023
Puntenklassement UAE Tour
:
Tim Merlier
05-03-2023
1e etappe Paris - Nice
:
Tim Merlier
05-03-2023
1e etappe Paris - Nice
:
Tim Merlier
07-03-2023
2e etappe Tirreno - Adriatico
:
Fabio Jakobsen
07-03-2023
2e etappe Tirreno - Adriatico
:
Fabio Jakobsen
15-03-2023
Nokere
:
Tim Merlier
15-03-2023
Nokere
:
Tim Merlier
21-03-2023
1e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Rémi Cavagna
21-03-2023
1e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Rémi Cavagna
22-03-2023
3e etappe Volta a Catalunya
:
Remco Evenepoel
22-03-2023
3e etappe Volta a Catalunya
:
Remco Evenepoel
25-03-2023
Eindklassement Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Mauro Schmid
25-03-2023
Eindklassement Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Mauro Schmid
25-03-2023
5e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Rémi Cavagna
25-03-2023
5e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
:
Rémi Cavagna
26-03-2023
7e etappe Volta a Catalunya
:
Remco Evenepoel
26-03-2023
7e etappe Volta a Catalunya
:
Remco Evenepoel
26-03-2023
Bergklassement Volta a Catalunya
:
Remco Evenepoel
26-03-2023
Bergklassement Volta a Catalunya
:
Remco Evenepoel
23-04-2023
Liège
:
Remco Evenepoel
23-04-2023
Liège
:
Remco Evenepoel
25-04-2023
Proloog Tour de Romandie
:
Josef Cerný
25-04-2023
Proloog Tour de Romandie
:
Josef Cerný
26-04-2023
1e etappe Tour de Romandie
:
Ethan Vernon
26-04-2023
1e etappe Tour de Romandie
:
Ethan Vernon
29-04-2023
Bavikhove, Criterium
:
Tim Merlier
29-04-2023
Bavikhove, Criterium
:
Tim Merlier
06-05-2023
1e etappe Giro d'Italia
:
Remco Evenepoel
06-05-2023
1e etappe Giro d'Italia
:
Remco Evenepoel
11-05-2023
2e etappe Tour de Hongrie
:
Fabio Jakobsen
11-05-2023
2e etappe Tour de Hongrie
:
Fabio Jakobsen
14-05-2023
9e etappe Giro d'Italia
:
Remco Evenepoel
14-05-2023
9e etappe Giro d'Italia
:
Remco Evenepoel
14-05-2023
Rotselaar
:
Stan Van Tricht
14-05-2023
Rotselaar
:
Stan Van Tricht
21-05-2023
6e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Tim Merlier
21-05-2023
6e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Tim Merlier
05-06-2023
2e etappe Critérium du Dauphiné
:
Julian Alaphilippe
05-06-2023
2e etappe Critérium du Dauphiné
:
Julian Alaphilippe
15-06-2023
2e etappe Ronde van België
:
Fabio Jakobsen
15-06-2023
2e etappe Ronde van België
:
Fabio Jakobsen
17-06-2023
7e etappe Tour de Suisse
:
Remco Evenepoel
17-06-2023
7e etappe Tour de Suisse
:
Remco Evenepoel
18-06-2023
5e etappe Ronde van België
:
Fabio Jakobsen
18-06-2023
5e etappe Ronde van België
:
Fabio Jakobsen
22-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
:
Kasper Asgreen
22-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
:
Kasper Asgreen
22-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
:
Rémi Cavagna
22-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
:
Rémi Cavagna
25-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
:
Remco Evenepoel
25-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
:
Remco Evenepoel
20-07-2023
18e etappe Tour de France
:
Kasper Asgreen
20-07-2023
18e etappe Tour de France
:
Kasper Asgreen
26-07-2023
5e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Andrea Bagioli
26-07-2023
5e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Andrea Bagioli
28-07-2023
Fellbach, Criterium
:
Jannik Steimle
28-07-2023
Fellbach, Criterium
:
Jannik Steimle
29-07-2023
Donostia/San Sebastián
:
Remco Evenepoel
29-07-2023
Donostia/San Sebastián
:
Remco Evenepoel
29-07-2023
Kirchheim unter Teck
:
Jannik Steimle
29-07-2023
Kirchheim unter Teck
:
Jannik Steimle
29-07-2023
1e etappe Tour de Pologne
:
Tim Merlier
29-07-2023
1e etappe Tour de Pologne
:
Tim Merlier
03-08-2023
6e etappe Tour de Pologne
:
Mattia Cattaneo
03-08-2023
6e etappe Tour de Pologne
:
Mattia Cattaneo
04-08-2023
7e etappe Tour de Pologne
:
Tim Merlier
04-08-2023
7e etappe Tour de Pologne
:
Tim Merlier
08-08-2023
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit
:
Mauro Schmid
08-08-2023
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit
:
Mauro Schmid
09-08-2023
Wereldkampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite
:
Ethan Vernon
09-08-2023
Wereldkampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite
:
Ethan Vernon
11-08-2023
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Remco Evenepoel
11-08-2023
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Remco Evenepoel
16-08-2023
2e etappe Tour of Denmark
:
Fabio Jakobsen
16-08-2023
2e etappe Tour of Denmark
:
Fabio Jakobsen
18-08-2023
4e etappe Tour of Denmark
:
Fabio Jakobsen
18-08-2023
4e etappe Tour of Denmark
:
Fabio Jakobsen
23-08-2023
1e etappe Deutschland Tour
:
Ethan Vernon
23-08-2023
1e etappe Deutschland Tour
:
Ethan Vernon
24-08-2023
2e etappe Deutschland Tour
:
Ilan Van Wilder
24-08-2023
2e etappe Deutschland Tour
:
Ilan Van Wilder
25-08-2023
Almelo, Criterium
:
Fabio Jakobsen
25-08-2023
Almelo, Criterium
:
Fabio Jakobsen
27-08-2023
Eindklassement Deutschland Tour
:
Ilan Van Wilder
27-08-2023
Eindklassement Deutschland Tour
:
Ilan Van Wilder
28-08-2023
3e etappe Vuelta a España
:
Remco Evenepoel
28-08-2023
3e etappe Vuelta a España
:
Remco Evenepoel
01-09-2023
Saint-Amand-les-Eaux, Criterium
:
Julian Alaphilippe
01-09-2023
Saint-Amand-les-Eaux, Criterium
:
Julian Alaphilippe
09-09-2023
14e etappe Vuelta a España
:
Remco Evenepoel
09-09-2023
14e etappe Vuelta a España
:
Remco Evenepoel
10-09-2023
Fourmies
:
Tim Merlier
10-09-2023
Fourmies
:
Tim Merlier
13-09-2023
1e etappe Okolo Slovenska
:
Rémi Cavagna
13-09-2023
1e etappe Okolo Slovenska
:
Rémi Cavagna
14-09-2023
2e etappe Okolo Slovenska
:
Tim Merlier
14-09-2023
2e etappe Okolo Slovenska
:
Tim Merlier
14-09-2023
18e etappe Vuelta a España
:
Remco Evenepoel
14-09-2023
18e etappe Vuelta a España
:
Remco Evenepoel
15-09-2023
3e etappe Okolo Slovenska
:
Andrea Bagioli
15-09-2023
3e etappe Okolo Slovenska
:
Andrea Bagioli
16-09-2023
4e etappe Okolo Slovenska
:
Tim Merlier
16-09-2023
4e etappe Okolo Slovenska
:
Tim Merlier
17-09-2023
5e etappe Okolo Slovenska
:
Kasper Asgreen
17-09-2023
5e etappe Okolo Slovenska
:
Kasper Asgreen
17-09-2023
Eindklassement Okolo Slovenska
:
Rémi Cavagna
17-09-2023
Eindklassement Okolo Slovenska
:
Rémi Cavagna
17-09-2023
Bergklassement Vuelta a España
:
Remco Evenepoel
17-09-2023
Bergklassement Vuelta a España
:
Remco Evenepoel
21-09-2023
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit
:
Rémi Cavagna
21-09-2023
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit
:
Rémi Cavagna
02-10-2023
Oostrozebeke, Criterium
:
Fabio Jakobsen
02-10-2023
Oostrozebeke, Criterium
:
Fabio Jakobsen
03-10-2023
Tre Valli Varesine
:
Ilan Van Wilder
03-10-2023
Tre Valli Varesine
:
Ilan Van Wilder
05-10-2023
Piemonte
:
Andrea Bagioli
05-10-2023
Piemonte
:
Andrea Bagioli
30-12-2023
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Beachrace, Elite, België
:
Tim Merlier
30-12-2023
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Beachrace, Elite, België
:
Tim Merlier
2024 Soudal - Quick Step
25-01-2024
Challenge Mallorca II
:
Paul Magnier
25-01-2024
Challenge Mallorca II
:
Paul Magnier
01-02-2024
3e etappe Tour of Saudi-Arabia
:
Tim Merlier
01-02-2024
3e etappe Tour of Saudi-Arabia
:
Tim Merlier
02-02-2024
4e etappe Tour of Saudi-Arabia
:
Tim Merlier
02-02-2024
4e etappe Tour of Saudi-Arabia
:
Tim Merlier
10-02-2024
Agueda
:
Remco Evenepoel
10-02-2024
Agueda
:
Remco Evenepoel
12-02-2024
3e etappe Tour of Oman
:
Paul Magnier
12-02-2024
3e etappe Tour of Oman
:
Paul Magnier
17-02-2024
4e etappe Volta ao Algarve
:
Remco Evenepoel
17-02-2024
4e etappe Volta ao Algarve
:
Remco Evenepoel
18-02-2024
1e etappe Tour de Rwanda
:
Pepijn Reinderink
18-02-2024
1e etappe Tour de Rwanda
:
William Junior Lecerf
18-02-2024
1e etappe Tour de Rwanda
:
Pepijn Reinderink
18-02-2024
1e etappe Tour de Rwanda
:
William Junior Lecerf
18-02-2024
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Remco Evenepoel
18-02-2024
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Remco Evenepoel
19-02-2024
1e etappe UAE Tour
:
Tim Merlier
19-02-2024
1e etappe UAE Tour
:
Tim Merlier
21-02-2024
4e etappe Tour de Rwanda
:
William Junior Lecerf
21-02-2024
4e etappe Tour de Rwanda
:
William Junior Lecerf
22-02-2024
4e etappe UAE Tour
:
Tim Merlier
22-02-2024
4e etappe UAE Tour
:
Tim Merlier
24-02-2024
6e etappe UAE Tour
:
Tim Merlier
24-02-2024
6e etappe UAE Tour
:
Tim Merlier
25-02-2024
Puntenklassement UAE Tour
:
Tim Merlier
25-02-2024
Puntenklassement UAE Tour
:
Tim Merlier
10-03-2024
8e etappe Paris - Nice
:
Remco Evenepoel
10-03-2024
8e etappe Paris - Nice
:
Remco Evenepoel
10-03-2024
Puntenklassement Paris - Nice
:
Remco Evenepoel
10-03-2024
Puntenklassement Paris - Nice
:
Remco Evenepoel
10-03-2024
Bergklassement Paris - Nice
:
Remco Evenepoel
10-03-2024
Bergklassement Paris - Nice
:
Remco Evenepoel
13-03-2024
Nokere
:
Tim Merlier
13-03-2024
Nokere
:
Tim Merlier
03-04-2024
Schoten (a)
:
Tim Merlier
03-04-2024
Schoten (a)
:
Tim Merlier
Fotoalbum
Foto: © Deceuninck - Quick Step
2019
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close