Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 4405 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Surhuisterveen, Cyclocross, U23 (Nederland)
Centrumcross
Suria (Spanje)
Cursa Vila de Suria
Surján-Völgye kupa (Hongarije)
Surmont Mountain Bike Festival, Mountainbike, Elite/U23 (Roemenië)
Surovce (Slowakije)
Surrey (Groot-Brittannië)
Velo Club Elan Hilly Couple Time Trial
Surrey (Groot-Brittannië)
Surrey Roads 10 Time Trial
Surrey (Groot-Brittannië)
Sorian Road Race
Surrey (Groot-Brittannië)
Fred Cowley Memorial
Surrey (Groot-Brittannië)
Redmon Trophy Two Day
Surrey (Groot-Brittannië)
Surrey Roads Anniversary
Surrey (Groot-Brittannië)
Surrey Velo Road Race
Surrey (Groot-Brittannië)
Festival R.C. Summer Road Race
Surrey (Groot-Brittannië)
Marlboro 25 Time Trial
Surrey (Groot-Brittannië)
Anerley 12 Hour Time Trial
Surrey (Groot-Brittannië)
South West London Combine 50 Time Trial
Surrey (Groot-Brittannië)
Cycling - Classic League Series
Surrey (Groot-Brittannië)
Redmon 10 Time Trial
Surrey (Groot-Brittannië)
Fred Peachey Memorial 25 Time Trial
Surrey (Groot-Brittannië)
Nonsuch Criterium
Surrey (Groot-Brittannië)
Croydon Road Race
Surrey (Groot-Brittannië)
Farnham 50 Time Trial
Surrey (Groot-Brittannië)
Division Championship Surrey, Road, Great Britain
Surrey (d) (Groot-Brittannië)
Surrey (V) (Groot-Brittannië)
Festival R.C. 10 Time Trial
Surrey (V) (Groot-Brittannië)
Bitterne Road Club - Invitation 10 Time Trial
Surrey (V) (Groot-Brittannië)
Southern Ladies 50 Time Trial
Surrey League Stage Race (Groot-Brittannië)
Surrey, Criterium (Groot-Brittannië)
Green Shield Criterium
Surrey, Cyclocross (Canada)
Surrey, Cyclocross (V) (Canada)
Surrey, Cyclocross, Nieuwelingen (Groot-Brittannië)
Clarencourt Morden Park Novices Cyclo Cross
Surrey, Junioren (Groot-Brittannië)
Surrey Roads Junior Spring Road Race
Surrey, Junioren (Groot-Brittannië)
Division Championship Surrey, Road, Juniors, Great Britain
Surrey, Junioren (Groot-Brittannië)
Clarence Wheelers Junior Summer Road Race
Susa (Italië)
Susa - Mont Cenis
Susiajot (Finland)
Susikierros
Sussex (Groot-Brittannië)
Micky Ayliffe Memorial Trophy Team Time Trial
Sussex (Canada)
Kings County Classic
Sussex (Groot-Brittannië)
East Sussex C.A. Hardriders Time Trial
Sussex (Groot-Brittannië)
East Sussex C.A. 100 Time Trial
Sussex (Groot-Brittannië)
ABC Printers Grand Prix
Sussex (Groot-Brittannië)
Sussex C.R.L. Criterium
Sussex (Groot-Brittannië)
East Sussex C.A. 25 Time Trial
Sussex (Groot-Brittannië)
East Sussex C.A. 50 Time Trial
Sussex (Groot-Brittannië)
East Sussex C.A. 12 Hour Time Trial
Sussex (Groot-Brittannië)
Central Sussex L.C.A. 10 Time Trial
Sussex (Groot-Brittannië)
South Eastern 25 Time Trial
Sussex, Junioren (Groot-Brittannië)
Division Championship Sussex, Road, Juniors, Great Britain
Sutherland (Australië)
Sutton (Groot-Brittannië)
Sutton Road Race
Sutton Bonington (Groot-Brittannië)
Sutton Bonington (V) (Groot-Brittannië)
Central District L.C.A. Road Race
Sutton Coldfield (Groot-Brittannië)
Rediffusion Start Circuit Elite, Road Race
Sutton Coldfield (Groot-Brittannië)
Birchfield Sutton Park Criterium
Sutton Coldfield (Groot-Brittannië)
Veterans - Royal Sutton Tim Stettner Memorial Trophy
Sutton Coldfield, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Royal Sutton Cyclo Cross
Sutton Coldfield, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Sutton Coldfield News Trophy Cyclo Cross
Sutton Coldfield, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Sutton Coldfield - Halfords National Trophy Cyclo Cross
Sutton Coldfield, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Sutton Park Junior Cyclo Cross
Sutton Coldfield, Cyclocross, Nieuwelingen (Groot-Brittannië)
Royal Sutton Novices Cyclo Cross
Sutton Coldfield, Junioren (Groot-Brittannië)
Glendale Spring Junior Road Race
Sutton Coldfield, Junioren (Groot-Brittannië)
Birchfield Sutton Park Junior Criterium
Suva (Fiji)
Colo i Suva Hill Climb
Suva (Fiji)
Albert Park criterium
Suyo (Filipijnen)
Suzhou (China)
Suzhou Holy Brother Look Shimano Cup
Suzuka (Japan)
Shimano Road Race - Suzuka
Suzzara (Italië)
Svanesund (Zweden)
Svanesunds 3-dagars
Svanesund (Zweden)
Svanesunds 2-dagars
Svanesund, Elite/U23 (V) (Zweden)
Svanesunds 3-dagars
Svenborg (Denemarken)
Svendborg (Denemarken)
Post Cup
Svendborg (a) (Denemarken)
CK Svendborg
Svendborg (b) (Denemarken)
Sydfyn Rundt
Svendborg (V) (Denemarken)
VDO Lady Cup
Svendborg, Elite/U23 (V) (Denemarken)
Svenska Landsvägscupen (Zweden)
Svenska Landsvägscupen (V) (Zweden)
Sveta Trojica (Slovenië)
Pokal Obcine Sveta Trojica
Sveti Martin na Muri, Mountainbike (Kroatië)
Halicanum Trophy
Sveti Martin na Muri, Mountainbike (V) (Kroatië)
Halicanum Trophy
Sveti Martin na Muri, Mountainbike, Junioren (Kroatië)
Sveti Martin na Muri, Mountainbike, Junioren (a) (Kroatië)
Sveti Martin na Muri, Mountainbike, Junioren (b) (Kroatië)
Halicanum Trophy
Svit, Cyclocross (Slowakije)
Svit, Cyclocross (V) (Slowakije)
Svit, Cyclocross, Junioren (Slowakije)
Svit, Cyclocross, Nieuwelingen (Slowakije)
Svit, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (Slowakije)
Svogerslev (Denemarken)
CH-Transport Løbet/CK Fix
Svogerslev (V) (Denemarken)
CH-Transport Løbet/CK Fix
Svogerslev, Elite/U23 (Denemarken)
Heino/Mermaid
Svogerslev, Elite/U23 (V) (Denemarken)
Heino Løbet
Swadlincote (Groot-Brittannië)
Derby Wheelers Road Race
Swaffham (Groot-Brittannië)
C.C. Breckland 100 Time Trial
Swaffham (Groot-Brittannië)
C.C. Breckland Couple Time Trial
Swaffham (Groot-Brittannië)
C.C. Breckland 50 Time Trial
Swaffham (Groot-Brittannië)
C.C. Breckland 10 Time Trial
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!